Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minie dobrą strzeliłem, a kto filmował jak z bocianem jechalem ?

ja,ale siedzialem po 2 stronie i cienko widac :disgust:
  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 723,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzuć mimo wszystko, niech chociaż będzie jeden gdzie udało mi się wygrać :polew:

Opublikowano
  • Autor
wrzuć mimo wszystko, niech chociaż będzie jeden gdzie udało mi się wygrać

wrzuc, daj chłopakowi szanse, Niech mu Poleci po skarpecie :decayed:

Opublikowano

Juz pewnie nie poleci po skarpecie bo odkad wrocil do domu to juz marszczy freda :kox:

Opublikowano

trzeba chyba na korektę jechać jednak :>

jeszcze mogliśmy zobaczyć nie z rolki może następnym razem :good:

Opublikowano

spoko, nastepnym razem sprawdzimy z zatrzymanego, jeśli do tego czasu nie sprzedam auta :)

Opublikowano

ryzy wygral ;( ;( ;( ;(

no to paliwo po 6zl bedzie

Opublikowano

ale palikot ładnie poszedł ponad 10%

Opublikowano

kazdy tyko nie ryzy ;( ;( ;( nawet korwin mikke

Opublikowano

ryzy wygral ;( ;( ;( ;(

no to paliwo po 6zl bedzie

ta jasne, a cena paliwa zależy od Polski tyle co liczba koni w samochodzie od ilości włosów na klacie właściciela

Opublikowano

u nas polowa ceny to podatek ;( ;(

za pis paliwo bylo po 3.5 a barylka byla taka sama jak teraz

ryzy pokazal co potrafi ;( ;(

Opublikowano

ale zapomniałeś chyba że cena akcyzy zależy od poziomu minimalnego w UE, a ten co roku systematycznie się zwiększa, a poza tym od 2012 kończy się preferencyjna stawka dla naszego kraju na akcyzę na olej napędowy i niestety ale szacuje się że cena wzrośnie o 40gr/litrze

druga sprawa to pieprzone biokomponenty od których jakość paliwa się pogarsza a cena wzrasta

[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:31_________________________________________________

u nas polowa ceny to podatek ;( ;(

to mnie też niestety wk..wia, denerwuje :confused4:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:36_________________________________________________

za pis paliwo bylo po 3.5 a barylka byla taka sama jak teraz

tak ale to cena z 2006, w 2007 było już prawie po 4,5zł

Opublikowano

jak auto mi ukradli to bylo 3.5zl pamietam tamtej nocy tankowalem.bylo w lato 4,5 i spadlo pozniej.

dlatego wkrotce nikogo nie zdziwi jak bedzie 6zl po nowym roku.mnie to tam i tak to rybka bo malo jezdze,ale ceny zywnosci pojda znowu do gory i tak wkolo macieja.

Opublikowano

O widZe piotr zmartwiony ze pis nie wygral ?

Opublikowano
  • Autor

michał w 2008 we wrzesniu było po 3.01 zł za litr ON. Pamietam to jak dzis, jechałem w góry... to były czasy

Dla mnie nie wazne kto wygrał kto nie... Jebac te ich podaki... ciagle wszytko drogie

Opublikowano

Piotrek jak będzie po 6zł to chyba zagazujesz auto :>

Opublikowano

Panowie, uwaga na srebrnego golfa IV (felgi BBS na rancie, rant delikatnie zaznaczony na czerwono) na klapie GTI ale nie wiadomo co to jest, numery SC 1338H wczoraj byla z nim roleczka i do polowy 4 byl za mna pozniiej jak by sie powoli zaczal zblizac ale trzeba bylo juz odpuscic.

Opublikowano
  • Autor

przeciez juz ma w gazie[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 09:28_________________________________________________Nie znasz gofliny? 1.8 T[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 09:29_________________________________________________http://vag-czewa.pl/viewtopic.php?t=1128

Opublikowano

Teraz juz znam :D nie uwierze w to ze to jest seria ;)

Opublikowano
  • Autor
Niedlugo ja was wszystkich wciagne

sysiek pamietasz z 2009 roku? :decayed:

Deklarowałes sie :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.