Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. W środę zamontowałem ledy i mam pytane do wszystkich. Popsułem wygląd A4???

Parę fotek, tylko zaznaczę że w realu dużo lepiej się prezentują.

dsc00152y.th.jpg

dsc00154q.th.jpg

dsc00147r.th.jpg

dsc00148r.th.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich. W środę zamontowałem ledy i mam pytane do wszystkich. Popsułem wygląd A4???

nie podobaja sie,

zaraz cie zjedza za to :gwizdanie:

Opublikowano

było już na forum trochę o takich ledach

mnie one nie podchodzą ale na temat gustów się nie dyskutuje :hi:

Opublikowano

na temat gustów się nie dyskutuje :hi:

dokładnie tak, ale skoro szukasz opinii to ja tez jestem na nie.

To wygląda dobrze przy nowych modelach audi, a do B5 w ogóle nie pasuje :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Miałem zostać przy ori i tak będzie, więc jutro demontaż :>

Opublikowano

Rafał skoro Tobie się podoba to nie masz co demontowac, to twoj samochod ;)

Opublikowano
  • Autor

Ori ładniej wygląda.A na led'y mam już klienta Tylko mam jedno pytanko. Czy mam pełny fis jeśli nie mam komunikatu spalonej żarówki?

Opublikowano

To nie jest fajne :)

Opublikowano

Ori ładniej wygląda.A na led'y mam już klienta Tylko mam jedno pytanko. Czy mam pełny fis jeśli nie mam komunikatu spalonej żarówki?

To B5 mialy czujniki przepalonych żarówek?

Opublikowano

To B5 mialy czujniki przepalonych żarówek?

kolego ja w 80 B4 miałem wyświetlaną przepaloną żarówkę na FISie :gwizdanie:

Opublikowano

tak w b5 sa czujniki przepalonych zarowek jak wymienialem lampy poszla mi tylnia zarowa i byl komunikat breich licht czy cos takiego:P

Opublikowano

. Czy mam pełny fis jeśli nie mam komunikatu spalonej żarówki?

fota licznika lub jego krótki opis .... a manetka wycieraczek ma przełączniki < > ? chyba że będziemy wróżyć :gwizdanie:

ps. ledy :no:

Opublikowano

Tobie chyba maja sie podobac skoro je sobie wyrezales. :good: :good:

jesli chodzi o mnie to powiem tak ...nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takich modow (xenony z allegro itp itd).

wiec ja jestem na nie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mam taki wyświetlacz na którym przy odpalaniu pojawia się OK a podczas jazdy mam średnie spalanie itp.stacje radiową, temperaturę a przy manetce kierunków mam przełącznik którym zmienia się ile mogę przejechać, spalanie itp.

Opublikowano

Mi też się nie podobają i jestem na nie. Ale w sumie to Tobie muszą się podobać.

Opublikowano

Ja jak większość, nie przepadam za tego rodzaju modami :no:

Opublikowano

Jeśli chodzi o FIS to masz pełny, jeśli chodzi o ledy to dla mnie wioska, ale to kwestia gustu.

Opublikowano
  • Autor

A legalne są takie led'y?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A legalne są takie led'y?

Raczej nie.

Z drugiej strony te LEDy <cienkie diody> kiepsko wyglądają przy owalnym i masywnym kształcie Audi... Ale tak jak poprzednicy - o gustach się nie mówi. Musisz przyuważyć jak reagują ludzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.