Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?


Tobi_one

Które wybrać? które najbardziej pasują do B8 no i żeby był kox ;]  

  1. 1. Które wybrać? które najbardziej pasują do B8 no i żeby był kox ;]



Rekomendowane odpowiedzi

...Tomason TN5 only :good::kox: wiadomo że decyzja pozostaje dla Ciebie...ale jeśli pytasz o opinie i zdanie innych...i większość postawiła na Tomasony..co coś musi w tym być.. :gwizdanie: powodzenia.. [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 13:17_________________________________________________a co myślicie o Tomason TN5 do A4 B6 1.8T mam namyśli 18'' tylko co dalej...? :kox: czy 225 czy 235 opony :mysli:...? z tego co wiem to Tomason zaczyna się od 8,5J nie za dużo...? ET są dwa rodzaje 30 albo 40 ...ja bym zmontował coś takiego 235/40/18 8.5J ET 30 choć bardziej bym wolał założyć 225 ale 225 na felge 8.5J to raczej nie za bardzo...i sam nie wiem... :kwasny: do tej pory zawsze jeździłem na kapciach max 205 bo koleiny sa najlepsze...ale pasowało by poprawić wygląd A4 a po drugie remontują nam drogi przed Euro :polew: dzięki za opinie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę założyć na 8,5" 225 - nie ma problemu, chociaż ja bym rzeczywiście dał 235. Co do ET 30, to będziesz miał na zero, albo będzie lekko wystawać. Wentyl swoje musiał przetaczać. Może Ci coś ocierać, szczególnie przy wyższej i szerszej oponie.

EOT - temat jest o B8, a nie o B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wybrałem :naughty:

R8 19" byc moze...

to wybrałeś czy nie? :naughty:

i tak i nie :tongue4: tak mnie kusicie tymi Tomasonami, ale te od R8 tez niczego sobie i to w 19" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...