Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaką temperature wskazuje wam wskaźnik podczas jazdy poza miastem? Bo mi 80C na trasie i dopiero w mieście dochodzi do 90C ale wolno.

Czy to 80C w trasie jest prawidłowe, nie powinien mieć jednak tych 90C?

Opublikowano

90 i tylko 90 powinno wskazywac bez wzgledu czy w trasie czy w miescie. Pewnie termostat Ci siada.

Opublikowano

raczej na 100% termostat zaczalbym od wlasnie jego wymiany :wink:

Opublikowano

Po nagrzaniu mam cały czas 90.Obojetnie czy miasto czy trasa

Opublikowano

Ja też mam 90... termostat pada.

Opublikowano

Hmmm, u mnie to zależy, ale ogólnie stoi temp. zawsze gdzieś pomiędzy 80 a 90 stopni.

Pytanie z innej beczki, czy jak auto stoi na wolnych, kręci się wam wentylator od chłodnicy non stop ? Bo nie wiem czy mi visco siada czy to tak mają te TDI. Ten od klimy załącza mi się po włączeniu na klimatronie, więc jest jak najbardziej ok, natomiast główny od chłodzenia w momencie odpalenia silnika rusza i się kręci (oczywiście nie z pełną mocą, coś tak jak ten od klimy po załączeniu sprężarki).

Opublikowano

wszystko jest oki niczym sie nie martw tak ma byc :wink:

Opublikowano

czy miasto czy trasa cały czas mam 90

Opublikowano

ja mam czy na zewnatrz jest -30 czy +50 zawsze 90 stopni :cool:

Opublikowano

co do temperatury ..... to powinna byc 90 stopni ..

prawdopodobnie termostat ,albo czujnik temperatury siada

podłącz pod VAga i zobacz wskazania teperatury ....

co do wiatraka to po uruchomieniu powienien sie krecic .....

Opublikowano
  • Autor

No tak myślałem, że termostat, a miałem wymienić przy rozrządzie tfu tfu... Bo czujnik to wątpię.

Jakieś konretnej firmy termostat warto kupować, czy co tańsze?

Piotr gdy silnik jest niedogrzany to i paliwa więcej pochłania, a dieslki lubia ciepełko.

Opublikowano
Jaką temperature wskazuje wam wskaźnik podczas jazdy poza miastem? Bo mi 80C na trasie i dopiero w mieście dochodzi do 90C ale wolno.

Czy to 80C w trasie jest prawidłowe, nie powinien mieć jednak tych 90C?

tylko temperature czego? Plynu w chlodnicy czy oleju??

Opublikowano
tylko temperature czego? Plynu w chlodnicy czy oleju??

Czytałeś tytuł i posty :?: :mrgreen: W układzie smarowania nie ma termostatu :razz:

Opublikowano
W układzie smarowania nie ma termostatu :razz:

no termostatu niema, ale wskaznik temperatury jest

Opublikowano

U mnie 87 a na trasie 85,wymienilem termostat i dalej tak samo,pozdro

Opublikowano
U mnie 87 a na trasie 85,wymienilem termostat i dalej tak samo,pozdro

A termostat wymieniles na ory.?? Moze byc tak, ze ma nizsza temp. otwierania i nie bedzie Ci trzymal 90.

Opublikowano
U mnie 87 a na trasie 85,wymienilem termostat i dalej tak samo,pozdro

A termostat wymieniles na ory.?? Moze byc tak, ze ma nizsza temp. otwierania i nie bedzie Ci trzymal 90.

cholera podroba za 25 zł :-(( ile oryginał kosztuje wiesz moze,chyba go wywale bo to bezsens,moze byc przycxzyna ze przez to ze pomalu sie grzeje to pali wiecej z litre na setke ??

Opublikowano
U mnie 87 a na trasie 85,wymienilem termostat i dalej tak samo,pozdro

A termostat wymieniles na ory.?? Moze byc tak, ze ma nizsza temp. otwierania i nie bedzie Ci trzymal 90.

cholera podroba za 25 zł :-((

zamienil stryjek siekierke na kijek ..... :twisted:

P.S ori do 100 zł w ASO .

Opublikowano
  • Autor

Z wymianą tego dużo roboty? Ile może kosztowć?

Opublikowano
Z wymianą tego dużo roboty? Ile może kosztowć?

to zlaeży od mechanika ...... ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.