Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Domykanie szyb z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

zachciało mi sie odłączać akumulator no i szkody tylko, nie działał mi centralny z pilota

ale jakoś cudem zrobiłem jeszcze nie mogę zrobić tych szyb z pilota,zdalnie przedtem wszystko działało może ktoś juz to przerabiał

Opublikowano

Synchronizacja klucza :

-nacisnać przycisk odblokowania w kluczyku z pilotem

-umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon

-ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk

-nacisnąć przycisk odblokowania

Opublikowano
  • Autor

dzięki alvaro zrobiłem tak kluczykiem zapasowym centralny działa ale niema opuszczanie i domykanie szyb z pilota [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________

dzięki alvaro zrobiłem tak kluczykiem zapasowym centralny działa ale niema opuszczanie i domykanie szyb z pilota

jest ok bylem sie przejechać i zrobiło sie samo
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W B7 kodowanie jest proste jak ta lala.

Jednak w moim kluczyku coś nawaliło.

Używałem drania na co dzień i nagle auto przestało reagować na pilota.

zapasowy jest ok nawet domykanie i otwieranie szyb działa.

wyjmuje baterie z obu i koduje. Działa tylko zapas.

W kluczyku nr 1 dioda się świecie itd. ale nie działa.

Jakie kroki mam podjąć?

  • 1 rok później...
Opublikowano

czy domykanie i odmykanie szyb z pilota w B7 jest w każdym aucie bo w moim to nie działa i czy mozna to vagiem zakodować ?

wcześniej miałem B6 to działało a w B7 nie mam, dodam ze wymieniałem ostatnio baterie w pilocie ale nie wiem czy wcześniej działało domykanie/otwieranie z pliota bo samochód mam od miesiąca.

Opublikowano

Aby opcja domykania zadziałała, kodowanie główne modułu komfortu musi zawierać wartość 64. Poszczególne funkcje domykania włączasz w adaptacjach (10) komfortu na kanale 62.

+1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem

+2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem

+4 – Komfortowe zamykanie szyb kluczykiem

+8 – Komfortowe otwieranie szyb kluczykiem

+16 – Komfortowe zamykanie szyberdachu pilotem

+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem

+64 – Komfortowe zamykanie szyberdachu kluczykiem

+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem

Opublikowano

dzięki u mnie wystarczyło kluczyk zakodować bo po wymianie bateri przestało to działać, juz zamyka i otwiera ale nie wiem dlaczego w b6 pilot działał z dużych odległości za jednym razem a w B7 musze podejść do samych drzwi zeby auto otworzyć czy zamknąć a bateria jest nowa w pilocie to samo z otwieraniem z pilota szyb nie za kazdym razem działa, jak traci sygnał to nici

da sie coś z tym zrobić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.