Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To co szukamy siłki ? Czy są jakieś pomysły ? Na się ktoś na rzeczy .... żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili... niech ktoś ułoży jakiś program i pakujemy :polew:

Ja właśnie pakuje............ browary do lodówki :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

To co szukamy siłki ? Czy są jakieś pomysły ? Na się ktoś na rzeczy .... żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili... niech ktoś ułoży jakiś program i pakujemy :polew:

Ja właśnie pakuje............ browary do lodówki :oklaski:

To kiepawo bo ja już piję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Spartana na spiskiej... drogo bo 165/mies. ale 300m2, sprzet porzadny i czysto... 3 instruktorow, ukladaja plan i diete.

Latam tam 3 lata i jeszcze nigdy nie narzekalem... Wspolpracuja ze sklepem triceps.pl wiec i suplementy mozna czasem w promocji dorwac :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 15:50_________________________________________________No i nie ma buractwa osiedlowego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo bo 165/mies.

Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej wam cos sobie zorganizowac samemu? zrzucic sie na laweczke , hantle , sztange prosta i lamana , drazek do podciagania i nic wiecej nie potrzeba zeby cwiczyc .... doliczcie koszty na bezyne , kartnety itd .... wiadomo ze fajnie na sali cwiczyc ale jak sie nie chce jechac to schodzisz sobie do piwnicy i machasz :) za darmo i sprzet masz do konca zycia :) ja mam mala silownie w piwnicy i dam daje rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo bo 165/mies.

Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia

A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo bo 165/mies.

Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia

A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka''

A Ty jak zwykle nic nie będziesz robił ?? :polew: Ja żeby zrzucić brzuszek to muszę biegać ale jakoś mi się nie chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo bo 165/mies.

Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia

A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka''

A Ty jak zwykle nic nie będziesz robił ?? :polew: Ja żeby zrzucić brzuszek to muszę biegać ale jakoś mi się nie chce....

Rozpaliłem grila i pije carlsbergi bo były w promocji w biedronce :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też piję ale BERNADRA bo też był w promocji 4,99 :thumbdown: a normalnie to cena 7zł

http://www.sklep.piwaswiata.com/bernard-svten-lek-p-22.html

Pyszne piwko a nie te siki np, warka, lech, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo musze spróbować, a gdzie w normalnych sklepach można dostać ??

Aktualnie piję whisky sam, jeszcze trochę zostało w butelce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Astrze przy Legnickiej. Jest jeszcze sklep na Legnickie 1001 gatunków piwa może tam będzie. [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________

Aktualnie piję whisky

Jakie ? Ja mam ochotę na łychę ale nie ma z kim pić. Sąsiad ma szlaban na picie ze mną :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatnio próbowałem Black & White whisky, - Takie 2 pieski , nawet mi posmakowała, cena w sumie spoko bo 0.7 kosztuje w granicach 40-48 zl, z pepsi naprawdę dobre, jak na "tanią" whisky :cool1:

Ostatnio pojawiły się też "drinki" jack daniel's w puszce 0,33 z colą, i innymi napojami, smakuje fajnie, tylko słabiutkie i drogie bo puszka 0,33 kosztuje 7-8 zł, i ma 5 % alk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto dzisiaj będzie? jak się wyrobię, to wpadnę... autem szwagra :evil:

Ja powinienem być. Będziesz tą 7-ką ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będę.

Panowie szukam modułu CI do konwersji mpeg4 na mpeg2 do telewizora ( wygląda jak pcmcia ). Macie może kogoś kto tym handluje / ma dostęp ? Nie chce mia sie dokupywać osobnego dekodera do TV zeby dekodował DVB-T . Jestem uczuciowo związany z moim pilotem. Dodatkowo szukam kogoś kto zrobi mi aktualizacje softu w TV 37LG3000-ZA. Sam sie boje że coś uwalę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto dzisiaj będzie? jak się wyrobię, to wpadnę... autem szwagra :evil:

Ja powinienem być. Będziesz tą 7-ką ???

yhm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że sprawdziłeś czy transmisja DVB-T przebiega poprawnie :gwizdanie: Jutro dzwonie do Kevina na Klecińskiej ... Jakbym wiedział że za 2.5 roku mój telewizor bedzie do przeróbek żeby oglądać cyfrową to dopłacił bym te 200 pln do nowszego modelu :angry:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 21:40_________________________________________________tak sie porozglądałem po spotach dolnośląskich trzeba by było zebrać do kupy całą ekipę w jakimś neutralnym miejscu mogło by nas się sporo najechać. A4 działa dalekiej drogi by nikt nie miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

tak sie porozglądałem po spotach dolnośląskich trzeba by było zebrać do kupy całą ekipę w jakimś neutralnym miejscu mogło by nas się sporo najechać. A4 działa dalekiej drogi by nikt nie miał :wink4:

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...