Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i ja często bywam :decayed:

Codziennie :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślę dlaczego u Was taka mobilizacja, miasto duże forumowiczów wielu może zaproszenia trzeba wysyłać :cool1:

Opublikowano

Z organizacją jest różnie ja u siebie na audi 80 jak organizuje raz na jakiś czas spot to zjeżdza sie dużo autek a jakbym chciał co tydzień to nikt nie przyjedzie ale od lutego spotykamy sie raz w miesiącu i zobacze jaka frekwencja będzie do was też muszę zawitać :>

Opublikowano

u mnie w Rybniku zostałem zaproszony, ktoś może nie czyta wszystkich wątków na forum, może nie wiedzieć, że takie spoty się odbywają :cool1:

Opublikowano

ok. w takim razie w niedziele podeśle Wam pacjentkę z A3-ką.

Fajnie jak by ktoś miał kompa żeby ja podłączyć (głównie diagnostyka silnika)

Mam wrażenie ze za głośno świszcze suszarka? I problemy z kontrolką świec żarowych.

Opublikowano
  • Autor

Z organizacją jest różnie ja u siebie na audi 80 jak organizuje raz na jakiś czas spot to zjeżdza sie dużo autek

Orka nie pokazywał się ostatnio ? Coś słuch o chłopie zaginął ... a ładną i dopieszczoną A4 ma :naughty:

Opublikowano

xfrowie Wasze w hardl moje :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

o cie uj ... :polew: widze że dużo i grubo :drunk:

Opublikowano

o cie uj ... :polew: widze że dużo i grubo :drunk:

Rónaież Cie pozdarwiam

Opublikowano
  • Autor

to tak z cyklu nocne polaków rozmowy :naughty: Ja kończę to piwo i walę w kimę nie wiem jak Ty :gwizdanie:

Opublikowano

to tak z cyklu nocne polaków rozmowy :naughty: Ja kończę to piwo i walę w kimę nie wiem jak Ty :gwizdanie:

mam zamiear isc psac za chwile.

dawaj gg na pw.

Opublikowano
  • Autor

a tak trudno w ikonkę kliknąć ? :polew: Masz pod moim awatarem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: witam Wiecie może coś o zalaniu Oławy i Siechnic :(

Opublikowano

:hi: :hi:

Ja nic nie wiem. :confused4:

Opublikowano

:hi: :hi:

Ja nic nie wiem. :confused4:

:hi:hornet to jak będzież coś wiedział to daj znać proszę :wink4:
Opublikowano

:hi: witam Wiecie może coś o zalaniu Oławy i Siechnic :(

Wszystko przejezdne jedynie z Groblic do Kotowic przelała oławka i przejazd jest zamknięty ale będę wiedział do kiedy bo kolega ma mi dać info-horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława :polew:
Opublikowano

:hi: witam Wiecie może coś o zalaniu Oławy i Siechnic :(

Wszystko przejezdne jedynie z Groblic do Kotowic przelała oławka i przejazd jest zamknięty ale będę wiedział do kiedy bo kolega ma mi dać info-horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława :polew:

:notworthy: dzięki a co w Siechnicach bo dostaję gorączki
Opublikowano

A nic- ale moge po południe zadzwonić do siostry jak będziesz miał już koło 38stopni :hi:

Opublikowano

A nic- ale moge po południe zadzwonić do siostry jak będziesz miał już koło 38stopni :hi:

mieszka w okolicy bo gorączka już prawie 38 :gwizdanie:
Opublikowano

horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława :polew:

synek :decayed: Ja nie jestem palcem robiony :polew: Pogadamy na spocie :baseball: :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.