Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez sie zmobilizuje i podjade 2giego;) w 2 dni to raczej wytrzezwieje!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wojtek milczy :tongue4: pewnie już pije :gwizdanie:

Dobrego w nowym roku i talonów na wache :cool1:

Opublikowano

gdzie we wroclawiu kupie paste polerska autosol?jakis takie wiekszy sklep z kosmetykami samochodowymi znacie?

Opublikowano

mnie jutro chyba nie będzie. Przetkałem dolot i auto na gazie nie chce jechać. Szkoda mi studenckiej kasy na benzynę, więc do czasu regulacji gazu albo mnie nie będzie, albo przepalę Terrano ojca ;]

Opublikowano

mnie jutro chyba nie będzie. Przetkałem dolot i auto na gazie nie chce jechać. Szkoda mi studenckiej kasy na benzynę, więc do czasu regulacji gazu albo mnie nie będzie, albo przepalę Terrano ojca ;]

Dawaj bo nawet ja jutro będę :)

Opublikowano
  • Autor

gdzie we wroclawiu kupie paste polerska autosol?jakis takie wiekszy sklep z kosmetykami samochodowymi znacie?

D&W ul. Borowska

CSV boczna Hubskiej

ul. Poznańska przy społem

ew. jutro giełda na Gnieźnieńskiej

Przetkałem dolot i auto na gazie nie chce jechać.

A myślisz że dlaczego był zapchany ? :gwizdanie: Skończyła się regulacja na 15 letnim mieszalniku to zatkali żeby ustawić mieszankę . Nie świruj pawiana tylko ładuj starą zapchaną kierownicę i w droge . Kupisz mieszalnik to założysz nówkę odetkaną . :decayed:

a tu pare fotek amatorskiej rzeźby w gównie

161909c835b88084m.jpg dc58e76d24adad90m.jpg c0a4e201d3d6c7a6m.jpg

Opublikowano

Jak się jutro ustawiamy a raczej dzisiaj bo nie wiem czy już kończyć picz czy jeszcze mogę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kończyć picz czy jeszcze mogę :decayed:

Jak Ci jeszcze staje to zostań przy piczy :polew:

Opublikowano

w tygodniu pojedzie autko do gazownika i się skończą problemy. ja nie kupiłem nowego dolotu, to ten przeczyściłem. W środku okazał się być nie tylko silikon. Pomiędzy tym silikonem był jeszcze jakiś piasek, albo glina xD ale przyznam, że po resecie map na benzynie jeździ całkiem żwawo. Mam nadzieję, że silnik w dobrym stanie. jeszcze gaz i będzie cacy :D postaram się wytargać Terrano i pojawić się dziś.

zacytuję pewien znany serwis z cytatami:

"pomorze ktoś?"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178309.0

Opublikowano

kończyć picz czy jeszcze mogę :decayed:

Jak Ci jeszcze staje to zostań przy piczy :polew:

Zawsze mam blisko :decayed:

Na którą w końcu się ustawiamy ? Bo jak będzie takie rozlanie to pierdziele walnę browarka i siedzę w domu.

Opublikowano
  • Autor

18:00 MM :)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 12:49_________________________________________________

pomorze ktoś?

Niestety Mazowsze ...

Podjedź na spot przewale Ci to na polskiem Vagu

Opublikowano

bede na stowe;)

Opublikowano

Dzięki za spota cyce. Dajcie mi do siebie namiary na pwi koniecznie zaznaczcie jakie auto bo już piję i nie chce pomylić Was :polew: :polew:

Opublikowano

Qrczak - czarne Terrano + siostrzyczka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bede na stowe;)

to jesteś stówę w plecy :naughty: w jakąś zaspę wjechałeś czy ki ch... ?!

hornet poszło PW

Opublikowano

mialem godzine to pojechalem na rynek, spotkalem znajomych i ch.. wszystko trafil :D a bylem pod milenijnym 17.20 hahaha nie wiem co mi sie pojeb..lo?!

Opublikowano

To pijemy za tą 100 wę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

będziesz tworzył Wrocław alko zone ? :naughty:

ma bylem pod milenijnym 17.20 hahaha nie wiem co mi sie pojeb..lo?!

A więc to Ty dzwoniłeś :decayed: Ja nie bardzo słyszałem kto mówił :wink4:

Opublikowano

będziesz tworzył Wrocław alko zone ? :naughty:

Trzeba rozbujać region. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.