Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już mam ale dopiero we wtorek wlecą na auto bo nie mam czasu wcześniej.

Conti TS830 po 260zł za sztukę :przebiegly:

ponoć continental na zimę nie bardzo...

Poprzednie wersje może i tak. Rozmawiałem z ludźmi którzy śmigają na tej oponie i bardoz sobie chwalą. Jest kilku co miało też UG7 i też pozytywnie się wypowiadają o tej gumie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na letnich smigasz ? :decayed:

Opublikowano

Na letnich smigasz ? :decayed:

Nie :decayed: zima z zeszłego roku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja niestety dzisiaj się nie wyrobiłem :thumbdown: za tydzień jak tylko zrobię przegląd pojawię się z parskającym jak jurny ogierek BOV`em :naughty:

Opublikowano

Siema

Kiedy robimy jakiegoś śledzika ? Może w spiżu ?

Dajcie info kiedy możemy się ustawić :evil:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy robimy jakiegoś śledzika ?

nie znam tej wódki ale chętnie zakosztuję :drunk:

kiedy robimy jakiś spot większy ? Czas się zorganizować , poustalać itp bo na razie to na AKP przylatuja 2 góra 3 :a4fan: ostatnio było lepiej bo było 5 i byliśmy grupą dominującą :dance2:

macie jakieś propozycje ? Może idac tropem klubu Audi80 robic duży spęd raz w miesiącu a w ramach wolnego czasu wpadać na AKP ( ja jestem prawie co tydzień ) .

Wojtek kiedy sie pojawisz w końcu ? :gwizdanie:

Opublikowano

Tego niewie nikt :gwizdanie: Bierzesz amorki ? :>

Opublikowano

Jutro może wpadnę na chwilę ale pod magnolię lepiej bo moja w tym czasie skoczy sobie na zakupy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tego niewie nikt :gwizdanie: Bierzesz amorki ? :>

bez góry to ja już jeden zestaw mam :gwizdanie: musze poskładać 2 kpl zawiasu 1 na zimę 2 na lato zeby tylko przekładać kpl amory ze springami a nie rozkręcać i skrecać .

ja się jutro też pojawie . [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:40_________________________________________________ale nas dzisiaj było ! nie wiedziałem z kim mam sie witać :polew:

Opublikowano

Ja zapiłem

Opublikowano
  • Autor

kolejny bierze przykład z Wojtka ... :wallbash:

Opublikowano

pojawi sie ktos jutro?

Opublikowano

pojawi sie ktos jutro?

Jak się umawiamy i gdzie ?

Opublikowano

tez bym wpadl goscinnie ze swoja taczka :)

Opublikowano
  • Autor

ja bede w standardzie pod milenijnym ok. 18:15 . [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 13:46_________________________________________________Ma ktoś może klucz dynamometryczny ? Potrzebuję pożyczyć na jeden dzień .

Opublikowano

f*ck zapomniałem o spocie i zacząłem :drunk:

Opublikowano
  • Autor

nie tylko Ty ... cała reszta tez sie nie pojawiła . Juz sie przyzwyczaiłem ze jestem jedyną A4 na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

nie tylko Ty ... cała reszta tez sie nie pojawiła . Juz sie przyzwyczaiłem ze jestem jedyną A4 na spocie :gwizdanie:

Może jakoś na tygodniu się złapiemy na mieście ?

Jakiś bro ?

Opublikowano

ja bym zaproponował jakiś spocik na parkingu pod Auchan Bielany. Możnaby się trochę poślizgać, dopóki jeszcze jest śnieg... ;D Podobno na święta ma wszystko stopnieć...

Opublikowano

ja bym zaproponował jakiś spocik na parkingu pod Auchan Bielany. Możnaby się trochę poślizgać, dopóki jeszcze jest śnieg... ;D Podobno na święta ma wszystko stopnieć...

Ja tam dzisiaj już nie widziałem śniegu........+3 oC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.