Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja teraz założyłem ramki A4 klub do A3 :kox:

Dobre :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja teraz założyłem ramki A4 klub do A3 :kox:

Dobre :kox:

No co przeszło rok leżały od czasu kiedy sprzedałem A4 bo służbówkami mnie obdarowywali. Jeszcze jak mieszkałem w wawie. Teraz je przywiozłem i założyłem. Nie ważne jakie auto ale ważne z jakim klubem się utożsamiasz.

Opublikowano

Będzie ktoś w tę niedzielę?! Jeśli znajdzie się ktoś to i ja się pojawię, bo autko już prawie gotowe, do odbioru w tym tygodniu jeszcze :)

:>

Opublikowano
  • Autor

ja z okazji świeta trupa niestety dzisiaj odpadam ... :wallbash:

Opublikowano

Ja już przy pifffffku siedzę :kox: Wczoraj walczyłem ze znajomych w Tychach i dzisiaj leczę się już we Wrocku :)

Opublikowano
  • Autor

ładne zdjęcia z giełdy przy Gnieźnieńskiej :naughty: Chciałeś żeby Ci ktoś wrzucił to w dział sprzedam czy jak ?

Opublikowano

Mam nadzieję że 14 listopada spocik się odbędzie.

Jako że jestem "nowy" to z chęcią się pojawię i pokornie posłucham o A4 z multitronikiem :mysli:

Opublikowano

Ja postaram się zjawić

Opublikowano
  • Autor

Jako że ostatnio zaniedbywałem spoty z przyczyn niezależnych odemnie mam dla oddziału Wrocław propozycję .

Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

I teraz jest pytanie do was . Ile osób przyjechało by na taki spocik ? Jest nas we Wrocławiu sporo i fajnie by było gdybyśmy wszyscy się spotkali w jednym miejscu i w jednym czasie . Chętnie poznał bym resztę składu .

Wpisujcie się .

Opublikowano

Będę :)

Opublikowano

Jeżeli nic mi nie wypadnie to chętnie się pojawię :)

Opublikowano

Jako że ostatnio zaniedbywałem spoty z przyczyn niezależnych odemnie mam dla oddziału Wrocław propozycję .

Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

I teraz jest pytanie do was . Ile osób przyjechało by na taki spocik ? Jest nas we Wrocławiu sporo i fajnie by było gdybyśmy wszyscy się spotkali w jednym miejscu i w jednym czasie . Chętnie poznał bym resztę składu .

Wpisujcie się .

Bardzo chętnie ale śmigam w piątek do Poznania i wracam w niedzielę więc pewnie nie będzie mi się chciało mimo iż magnolię mam pod nosem :)

Karty tam średnie ale zawsze coś :)

Opublikowano
  • Autor

karty jak karty nikt nie musi jeździć :tongue4: Wystarczy że się spotkamy .

Opublikowano

Ja też z miłą chęcią się zjawię tym bardziej, że jako "dziadek" będę pierwszy raz i mam do MAGNOLII na rzut beretem :good:

Chłopy 12 listopada urodziła mi się wnuczka !!!!! :) :)

Opublikowano

Chłopy 12 listopada urodziła mi się wnuczka !!!!! :) :)

Gratulacje !!!

TO kiedy opijamy ?

Opublikowano

Tym, którzy przyjadą do MAGNOLII po jednym browarze do bagażnika.

Chyba, że większa grupa będzie na ORBICIE... ?

Tak czy owak, ja się cieszę z wnuczki a kto bedzie temu.... :beer1: ----- obiecuję po jednym :good: (do bagaznika oczywiście).

Opublikowano

Tym, którzy przyjadą do MAGNOLII po jednym browarze do bagażnika.

Chyba, że większa grupa będzie na ORBICIE... ?

Tak czy owak, ja się cieszę z wnuczki a kto bedzie temu.... :beer1: ----- obiecuję po jednym :good: (do bagaznika oczywiście).

To ja wypadam :(

Opublikowano
  • Autor

jako "dziadek" będę pierwszy raz

dziadek nie dziadek ważne że będziesz :naughty:

widziałem się dzisiaj z clinque powiedział że postara się zjawić

Wojtas co z Toba ? Pojawisz się ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.