Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę, że wrocław umarł, zresztą tak jak i kalisz... ale siara :bag:

Nie miejsce na serwerze sie skończyło . :wallbash: oraz chęci do wrzucania tam przez pana Pi-jay`a fotorelacji .

inni też mogliby wrzucać fotki ;)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

większość osób umawiających sie na spot siedzi na kanale Wrocław AKP . :tongue4:

nni też mogliby wrzucać fotki

ale nie mają dostępu do serwera :naughty:

Opublikowano

ale zdjęcia można też wrzucać tutaj na forum :decayed: może zarejestruję się na AKP :mysli:

Opublikowano

Ktoś z Wrocka lub okolic ma RNS-e ?

Opublikowano
  • Autor

ale zdjęcia można też wrzucać tutaj na forum :decayed: może zarejestruję się na AKP :mysli:

Zapraszam :hi:

Opublikowano

Zapraszam :hi:

już się zarejestrowałem kilka dni temu. ale nic ciekawego tam się nie dzieje :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla osób zainteresowanych Car Audio, zapraszam:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/11482-wroclaw-amatorskie-zawody-db-11072010/[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 15:04_________________________________________________To jak:

Siemka!

Serdecznie zapraszam na amatorskie zawody ciśnienia, które odbędą się w tą niedzielę o godzinie 17.00 na parkingu przy Magnolia Park Wrocław ul. Legnicka 58

Spotkamy się mniej więcej w tym miejscu (czerwona kropka):

44_1278420655.jpg

"Zawody" są formą spotkania, które umożliwią Wam zmierzenie poziomu ciśnienia panującego w waszym samochodzie :)

Zasady są proste, start 4 piwa puszkowe "Tyskie" lub "Lech".

Z tych 4 piwek, 1 idzie dla mnie za użyczenie miernika :D, resztę zgarnia wygrany.

Nie ma żadnych kategorii itp.

Czas pomiaru trwa 30 sekund :)

Reszty dowiecie się na miejscu :)

Pomiar odbędzie się za pomocą profesjonalnego miernika TermLab :)

Kto będzie??

Opublikowano

Siema

Szukam pompy 11 do A3 1,9 TDI albo w ostateczności 10 od asv. Jakby ktoś coś wiedział to info na pw

Opublikowano

Siemka będzie ktoś miał naklejkę b5 batalion na spociku ???

Opublikowano
  • Autor

najpierw ktos z a4 musiał by się pojawić na spocie :thumbdown: Gdyby nie Kamil ( AudioBas ) to myślałbym że gadam z BOTami :decayed:

Wojtek Ty żyjesz jeszcze ? na spocie to już z rok Cię nie było ...

Opublikowano

Żyć chyba żyje widzę czasami jak kręci się autkiem po okolicy :)

Opublikowano

Zyje zyje ale co to za zycie :decayed::kox:

Opublikowano

ja dzis sie pojawie we wro

Opublikowano

jak było? jakaś fotorelacja? :decayed:

Opublikowano

ano fajnie fajnie .. trza było sie pokazac .. ..

panowie do obecnych .. szukam kontaktu do znajomego w sumie z Jelcz-Laskowice ..

jeździł znaną a4 - s4 b5 sedan o rejstracjii D1-STURB

.. ..

potrzebuje sie z nim skontaktowac .. jak ktos ma jakis kontakt do kolegi to proszę info na priv

Opublikowano

Siemka będzie ktoś miał naklejkę b5 batalion na spociku ???

Powiedz jaki chcesz rozmiar i kolor...i będziesz miał naklejkę :-)

Opublikowano

D1-STURB <- czarną?? :D

O ile nie pokręciłem czegoś to często bywa pod milenijnym

Opublikowano

Siemka będzie ktoś miał naklejkę b5 batalion na spociku ???

Powiedz jaki chcesz rozmiar i kolor...i będziesz miał naklejkę :-)

biała i z 25cm długa sedan na niedziele by była? i za ile ta przyjemnosc?

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki mam duuuuuuuużo pasów transportowych z zaciągami . Gdyby któryś potrzebował to zrobię odpowiednią promocję .

Edit:

dodaje fotosy :8dabc65801f56ad3m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.