Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawajcie jakis spocik na bielanach to moze Legnica tez sie zjawi :hi: albo Wrocław do nas :rolleyes:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba umowic sie na konkretny dzien samymi a4, a nie na spota wszystkich startreków z miasteczka;)

Opublikowano

Trzeba umowic sie na konkretny dzien samymi a4, a nie na spota wszystkich startreków z miasteczka;)

dobrze mowi....

masz u mnie browara :wink4:

Opublikowano

no ja mowie o samych a4 co myślicie ze nie ma u nas rodzinkow w lca :hi:

Opublikowano

To ktoś nie A4 ma się nie zjawiać ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Proponuję czwartek, 18 - 19 pod Oszołomem. Kto za?! :gwizdanie:

Opublikowano

Proponuję czwartek, 18 - 19 pod Oszołomem. Kto za?! :gwizdanie:

Już mnie nie ma bo w środę wybywam z miasta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czwartek, 18 - 19

Ja bardzo chetnie ale mam spot hujdaja ... Tam jest tak jak u nas raz na pół roku :naughty:

Nie wiem co wy za lenia łapiecie w niedzielę . :wink4: Generalnie jakby ktoś chciał zrobić jakiś skryto spot na święta to walić na forum / GG jestem mobilny i chętnie ucieknę od stołu :decayed:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

Wesołych Świąt Wszystkim! :>

Opublikowano

Panowie.

Czy może ktoś z Was ma jakieś rabaciki w ASO ,motorpolu we Wro?.

Potrzebuję zrobić zakupy a np 10% to już Jack Daniels :naughty:

Dodatkowo zależałoby mi na wydruku historii serwisowej auta, ponieważ kupione było w salonie w Polsce i serwisowane w kilku ASO a fajnie jest po prostu wszystko wiedzieć...

Z góry dziękuję za pomoc i oczywiście wesołych świąt dla wszystkich.

Opublikowano

Wesołych Świąt :good:

Opublikowano

Ja cos mam w ASO AUDI :gwizdanie:

Wesołych Świąt Panowie, I bezpiecznych dojazdów oraz powrotów !! :good:

Nie pijcie za dużo :kox:

Opublikowano
  • Autor

wesołych i alkoholowych świąt :slina: Będzie ktoś w niedzielę (26.12) czy będę się sam rozpasał pod milenijnym ? :blink:

Opublikowano

Również koledzy Wesołych Świąt :)

Opublikowano

wesołych i alkoholowych świąt :slina: Będzie ktoś w niedzielę (26.12) czy będę się sam rozpasał pod milenijnym ? :blink:

Ja już piję - wasze zdrowie

Opublikowano

wesołych i alkoholowych świąt :slina: Będzie ktoś w niedzielę (26.12) czy będę się sam rozpasał pod milenijnym ? :blink:

tradycyjnie juz chyba bedziesz sam;) Pany wesolych!!

Opublikowano

ja nie mogę, pewnie na narty jadę :dance:

Opublikowano

a kolega moglby zalatwic historie auta w ASO ?? oczywiscie zaplace ale jak dzwonie i jade to mowia ze sie nieda a w czestochowie jak kupowalismy auto kosztowalo to 50zl ale przeprowadzke mieli i nie bylo jak druknac :(

Opublikowano

mieszkam niecały kilometr od Wojtanowicza. Mogę popytać znajomych na osiedlu, czy ma ktoś do niego dojścia. Jak się uda, dam znać. Sam bym się chętnie dowiedział historii swojego. Tylko po świętach... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.