Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

ło matko ale mnie łeb napier......a. Więcej nie piję :przebiegly:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

ło matko ale mnie łeb napier......a. Więcej nie piję :przebiegly:

Ale mniej też nie :polew:

Opublikowano

Będzie dziś ktoś z kabelkiem?

Opublikowano

Panowie, przypominam, że dzisiaj była zmiana czasu. Komu się nie chce przestawiać zegarka - ustawić przypomnienie, że spot o 17!! (starego czasu)

Opublikowano

:hi: :hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

ło matko ale mnie łeb napier......a. Więcej nie piję :przebiegly:

Do kiedy do piątku :polew:
Opublikowano

Będzie dziś ktoś z kabelkiem?

Zadam Ci jedno no może dwa pytania....

1. Ile razy byłeś na spocie ???

2. Ile jeszcze będziesz.....

Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. :good:

Opublikowano

Będzie dziś ktoś z kabelkiem?

Zadam Ci jedno no może dwa pytania....

1. Ile razy byłeś na spocie ???

2. Ile jeszcze będziesz.....

Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. :good:

Sie robi :good:
Opublikowano

Siema, jestem nowy na forum(i z kierownicą) i od niedawna mam b5 audi, można się wbić na ten spot i czy to jest pod milenijnym? Chciałbym się trochę dowiedzieć i zapoznać ze swoim autkiem, a chyba to jest najlepsze środowisko do tego :wink4:, bo jeszcze jestem całkowitym laikiem...

Opublikowano

Siema, jestem nowy na forum(i z kierownicą) i od niedawna mam b5 audi, można się wbić na ten spot i czy to jest pod milenijnym? Chciałbym się trochę dowiedzieć i zapoznać ze swoim autkiem, a chyba to jest najlepsze środowisko do tego :wink4:, bo jeszcze jestem całkowitym laikiem...

Dawaj dzisiaj pod MM na 18. Ja dzisiaj mam kierowcę bo sam nie dam rady dojechać... właśnie jestem na etapie leczenia się piffffem

Opublikowano

Siema, jestem nowy na forum(i z kierownicą) i od niedawna mam b5 audi, można się wbić na ten spot i czy to jest pod milenijnym? Chciałbym się trochę dowiedzieć i zapoznać ze swoim autkiem, a chyba to jest najlepsze środowisko do tego :wink4:, bo jeszcze jestem całkowitym laikiem...

Dawaj dawaj pod mostem w lewo.
Opublikowano

kolejny browar i jakoś powstaję... dzisiaj totalny luzik będzie... dresik, adidaski... i bro w ręku :decayed:

Opublikowano

kolejny browar i jakoś powstaję... dzisiaj totalny luzik będzie... dresik, adidaski... i bro w ręku :decayed:

Jak zdąże po Ciebie :gwizdanie:
Opublikowano

kolejny browar i jakoś powstaję... dzisiaj totalny luzik będzie... dresik, adidaski... i bro w ręku :decayed:

Jak zdąże po Ciebie :gwizdanie:

Ja czekam już spokojnie...

Opublikowano

Będzie dziś ktoś z kabelkiem?

Zadam Ci jedno no może dwa pytania....

1. Ile razy byłeś na spocie ???

2. Ile jeszcze będziesz.....

Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. :good:

Będę pierwszy i raczej nie ostatni raz ;P

To Flaszka razem ze mną przyjedzie ;)

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwością :cool1:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:25_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

pozdrowienia z wykładu z analizy matematycznej. Pasjonujący przedmiot... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Dzięki wielkie, okazało się, że mieliście rację, faktycznie przyczyną wycieku oleju z auta był bagnet i lejek :> Naprawa kosztowała mnie 3 zł za sam lejek(czas naprawy dwie minuty), bagnet się wpasował idealnie i nie ma po co go wymieniać :wink4:

Opublikowano

Dzięki wielkie, okazało się, że mieliście rację, faktycznie przyczyną wycieku oleju z auta był bagnet i lejek :> Naprawa kosztowała mnie 3 zł za sam lejek(czas naprawy dwie minuty), bagnet się wpasował idealnie i nie ma po co go wymieniać :wink4:

:good: :good:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Cisza tu jak cholera.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.