Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bliżej do Lwówka śl. ma Lubań i Bolesławiec. Od Wrocławia to jest 120 km. :wink4:

Fakt, nie popatrzyłem gdzie to dokładnie jest. Dzięki. :good:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopaki macie jakiegos znajomego w komisie z telefonami , bo chce sprzedac HTC Desire Z nowy w pudelku wziety z orange.... ? nie chce sie bawic w allegro , najchetniej bym podjechal i sprzedal od reki ...

poszło PW, pogadamy na spocie, ja spadam do pracy

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj na spot nie dotrę bo do roboty lecę. Jakby pojawił się Qpeciarz to może ktoś odebrać naklejki od niego dla mnie ?

Opublikowano

Maciek Ty franco tyle zdjęć robiłeś, a tylko moje wrzucasz? :kox:

Opublikowano

Mnie również dzisiaj nie ma bo już :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Maciek Ty franco tyle zdjęć robiłeś, a tylko moje wrzucasz? :kox:

tyle ile miałem tyle wrzuciłem ... reszta to ciemność :decayed: następnym razem wezmę zwykły aparat to przynajmniej coś będzie widać. Kiedy Ty zawijasz majdan do angoli ?

Opublikowano

1 listopada wyjezdzam. Wspominalem przeciez, ze postaram sie jeszcze w przyszlym tygodniu zjawic.

Opublikowano
  • Autor

czekam z utęsknieniem :naughty: może uda mi się audi ogarnąć a jak nie to pochwalę się hujdajem :gwizdanie:

Opublikowano

Generalnie za miesiąc jestem w kraju i prawde mówiąc raz w miesiącu będę przez jakiś okres... Ale kiedyś przyjadę z kierowcą i do odcięcia... :D

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry :hi:

Opublikowano

Panowie PILNIE potrzebuję dokładkę zderzaka przedniego, ten dolny hokej, do którego przykręca się osłonę silnika. Ma ktoś to? Albo wiecie, czy na giełdzie będzie to dostępne w niedziele? Dzisiaj zrobiłem prawie 300km po szrotach, nawet do Mirkowa zajechałem i d*pa, nie ma.

Opublikowano
  • Autor

popatrz u nas w giełdzie tyle angoli rozbierają na manel

Opublikowano

Obdzwoniłem już wszystko, znalazłem chyba na 18 czy 19 stronie na alledrogo w Bolesławcu...

Opublikowano

szczała pany !

Opublikowano

Ma ktoś kontakt z Krystianem? Kumpel zamawia z Viakena kabelek, a wiem, że on też chciał. Wspólna przesyłka wyjdzie taniej, a kolega potrzebuje na już, więc będzie niedługo

Opublikowano
  • Autor

ile ten kabel ? kkl ? czy can ? [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:22_________________________________________________Gniady ma do niego kom

Opublikowano

kabel 25,49 + 5,67zł wysyłka wyszła, kurierem

kkl, taki jak mój:

http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=360

jak chcesz, to dzwoń do mnie, jutro z samego rana poprawię zamówienie

Opublikowano
  • Autor

czasowo się wstrzymam bo chyba bede brał kkl i pełny can

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

właśnie dzwoniłem do sklepu hujdaja po tuleje wahaczy , łącznik stabilizatora i sworzeń wahacza :naughty: komplet na oryginale kosztuje ... 106 pln/strona :polew:

Krystian wyślij Wojtasowi swój kom niech podklei na górze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.