Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Postaram się być, ale nic nie mogę obiecać.

Długo nie będziemy siedzieć bo Ewa leci jutro z samego rana na uczelnię.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś to ja siedzę w domu bo mnie coś rozkłada.... ehhhh

Opublikowano

na dobrą ,ale w którym miejscu

bo coś bym zjadł

Opublikowano
  • Autor

u Ciebie w dobrej pizzy koło astry

Opublikowano

Wymieniłem dziś szybę przednią, dałem 430zł :wallbash: a tak spierd.... to że szok

Koleś twierdzi że 14 lat to robi na Szybowcowej

Omijać szerokim łukiem a jak powiedziałem o reklamacji to się kocur tag zjeżył.

Poniedziałek dalsza część negocjacji z dziadem.

Opublikowano

to ładnie dobrze wiedzieć

Opublikowano
  • Autor

było pilkingtona atakować.

Ja będę w dobrej pizzy koło godziny 20:00 - 20:30 Kurak ma opory bo go książka przygniotła. Obiecał że jak się tylko ogarnie to wpadnie. Hornet masz 10 minut z buta możesz podejść. Załóż kapturek żeby ci było cieplutko i truchtem :good:

Opublikowano

było pilkingtona atakować.

Ja będę w dobrej pizzy koło godziny 20:00 - 20:30 Kurak ma opory bo go książka przygniotła. Obiecał że jak się tylko ogarnie to wpadnie. Hornet masz 10 minut z buta możesz podejść. Załóż kapturek żeby ci było cieplutko i truchtem :good:

Ja odpadam.
Opublikowano

Wymieniłem dziś szybę przednią, dałem 430zł :wallbash: a tak spierd.... to że szok

Koleś twierdzi że 14 lat to robi na Szybowcowej

Omijać szerokim łukiem a jak powiedziałem o reklamacji to się kocur tag zjeżył.

Poniedziałek dalsza część negocjacji z dziadem.

ja wymieniałem z tydzień temu w pilkingtonie, dałem 420 i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

zasnąłem nad klawiaturą, za dużo programowania :(

Opublikowano

pytanie za 100 punktów .

Zmieści sie do sedana b5, komplet foteli ? tj: 2x przód , kanapa i oparcie nierozkładane. ktoś może już przewoził to wie ? hahaha :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pytanie za 100 punktów .

Zmieści sie do sedana b5, komplet foteli ? tj: 2x przód , kanapa i oparcie nierozkładane. ktoś może już przewoził to wie ? hahaha :decayed: :decayed: :decayed:

Na moje oko nie wejdzie :decayed:

Opublikowano

plan mam taki : kanape zaloze od razu a oparcie położę tak,jakby było rozłożone.I na to,przez bagażnik te dwa fotele przednie.No musi wejść... :decayed:

Opublikowano

szyba jest pilkingtona

Opublikowano

szyba jest pilkingtona

Ale chodzi o zakład Pilkingtona:

http://autoszyby.pl/auto-szyby-wroclaw

Opublikowano

sprawdziłeś IMEI jak kupowałeś ? Kolega pracuje w autoryzowanym serwisie szajsunga i mówi ze coraz częściej podkładają w komisach albo lewe karty gwarancyjne albo zerują IMEI. Po takich zabiegach masz po gwarancji.

kurde , pierwszy o ostatni raz kupilem tel od kogos :) sprawdzilem imei ale tylko na telefonie , na nakleice i zgadzalo sie z faktura i karta gwarancyjna ..... w tej polsce to normalnie wszedzie ktos chce cie wyruchac :gwizdanie: narazie oddalem do serwisu i bede czekal co powiedza , a pozniej bede dalej dzialal jak bede mial od nich podkladke ze wada jakas byla przed zakupem . chyba ze naprawia mi na gwarancji ten glosnik i po sprawie .

Opublikowano
  • Autor

dobre rano :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Cześć Koledzy,

Pisałam już na jeleniogórskim czy mógłby ktoś mi obejrzeć furmankę, ale może jeszcze u Was zamieszczę bo widzę większą aktywność. :P

Jakby ktoś był przejazdem w Jeleniej i mógł mi sprawdzić te autko to byłabym wdzięczna :naughty: :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

VIN sprawdzony, jest ok, ori przebieg. :)

Ale i tak, jechać z Gdańska i mieć później zonka mi się nie chce. :)

Oczywiście proszę się nie śmiac z grilla, s4 w środku i lusterek - od razu by poszły na śmietnik. :D

Z góry dziękuję!!

Opublikowano
  • Autor

wpada ktoś dzisiaj ?

Opublikowano

Mnie nie ma - chory :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.