Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol kumaj to :polew:

90dc375b79c4d0def0d9d3b2686aaf31.gif?1322767347

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już mi odwala kwejka i mistrzów mam na bieżąco ... musze jakieś nowe strony wykumać. Jebzdzidy.pl jeszcze mi zostało na dzisiaj do ogarniecia i kończę pracę [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 04:39_________________________________________________5e552f0fcd66b8755245f884c0bbb97e.jpg?1322820655

Opublikowano

Do której siedzisz ?

Opublikowano
  • Autor

do 6:00 jeszcze pół godzinki :naughty:

Opublikowano

do 6:00 jeszcze pół godzinki :naughty:

Ja już skończyłem ale spać nie idę bo jakoś mi się nie chce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze sprzątam i do domu :dance:

Opublikowano

Który mnie otrąbił na Ołbińskiej? :cool1: Jakieś 45min temu, granatowy/czarny sedan :wink4:

Opublikowano

rozumiem że Hornet z "berłem" na wierzchu bedzie paradował :polew:

Oj widzę, że jak kota nie ma to myszki harcują......Nabyłem nowy sprzęt XPS L702 i właśnie walczę z WIN 7... no dawno takiego syfu nie widziałem. Ciekawe ile zajmie mi przyzwyczajanie się z Xp ale na XP kiedyś też psioczyłem.... tak czy siak zakup udany.

Ze złych wieści to pękła mi sprężyna z przodu lewa.... znalazłem już springi i muszę po nie jechać do środy... :disgust:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 01:57_________________________________________________

Piszesz się do trójcy? Bo ja chętnie :D a Kuraka posadzimy na sanki jako mikołaja... Tylko kto będzie reniferem... Gniady? :D

Gniady może za osiołka robić :polew: :polew: :polew:

Ty z tym brzuchem mógłbyś robić za buddę sorry kolędnika :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mam parę fantów od kompa do upłynnienia.... później wrzucę zdjęcia...

Opublikowano
  • Autor

do upłynnienia znaczy za wódę ? :gwizdanie:

Idzie ktoś dzisiaj na ten śmieszny jarmark na rynku ?

Opublikowano

Jednego się pozbyłem... qrczak rzutem na taśmę wyrwał... :decayed: niech służy a jak nie to spalić...

Opublikowano

Jednego się pozbyłem... qrczak rzutem na taśmę wyrwał... :decayed: niech służy a jak nie to spalić...

dzięki, przyda się :good:

Opublikowano
  • Autor

ja też zostawiam sobie graja już głośniki wiszą po rogach i muszę przyznać że robi lepszą robotę niż moja wieża :good:

Opublikowano

ja też zostawiam sobie graja już głośniki wiszą po rogach i muszę przyznać że robi lepszą robotę niż moja wieża :good:

Bardzo się cieszę... a u mnie już leżały w szafie :polew:

Mam jeszcze monitor 19" LG 1932P jak gogoś interesuje. Właśnie na nim chodzi mój ftp więc włączam sporadycznie. Zapomniałbym ... monitor jest z piwotem :gwizdanie:

lg_l1932p.jpg

mini.jpg

Opublikowano

Szybki jesteś, tylko monitor Ci został :kox:'

Maciek, miałeś się odezwać z przekładką kompa?!

Opublikowano

Szybki jesteś, tylko monitor Ci został :kox:'

Maciek, miałeś się odezwać z przekładką kompa?!

Masz tego optiplexa ?

Opublikowano

Masz tego optiplexa ?

Instalowałem system, aby sprawdzić całego kompa i mi się zjarał zasilacz :shocked:

Mam tam parę gratów jeszcze. Ale Ty jesteś zbyt wybredny, musi być czarna, desktopowa obudowa etc :evil:

Opublikowano

Masz tego optiplexa ?

Instalowałem system, aby sprawdzić całego kompa i mi się zjarał zasilacz :shocked:

Mam tam parę gratów jeszcze. Ale Ty jesteś zbyt wybredny, musi być czarna, desktopowa obudowa etc :evil:

Już Ci pokazywałem jaka ma być :decayed: innej nie widzę pod tv.

Opublikowano
  • Autor

'

Maciek, miałeś się odezwać z przekładką kompa?!

nocki miałem byłem zombie przez ostatni tydzień. Nie pali mi sie kupiłem wyjścia usb zewnętrzna to na razie mi ich brak nie przeszkadza :wink4:

Mam jeszcze monitor 19" LG 1932P jak gogoś interesuje. Właśnie na nim chodzi mój ftp więc włączam sporadycznie. Zapomniałbym ... monitor jest z piwotem :gwizdanie:

lg_l1932p.jpg

mini.jpg

mów ile :wink4:

Opublikowano

mów ile :wink4:

Takich monitorków już nie ma. Można przed nim siedzieć i siedzieć i oczy nie bolą. Jak dla Ciebie to daj 150zł. Jego przypadłością jest a raczej było bo raz wymieniałem jakiś kondensator podtrzymania świetlówki. Naprawa kosztowała mnie chyba 60 zł. Chyba ma jeszcze gwarancję na to ale głowy nie położę.

Cena - 150 zł dla Ciebie. i jutro masz go na spocie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.