Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wieczór mija przy ...

200px-Scotch_Whisky_%28aka%29.jpg

Samemu trzeba ryja moczyć bo nie ma z kim...... :kwasny:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojjj... Balasia to ja dawno w papie nie czułem...

Opublikowano

a mi whiskey/whisky nie podchodzi :no: czekam na cięgi :decayed:

Opublikowano

no kurcze, wybaczcie Panowie, ale sprawa jest o tyle poważna, że jak uwalę to jedno kolokwium (co już zrobiła połowa grupy - po pierwszym), to mam w plecy praktycznie 3 kursy, bo z tego przedmiotu mamy wykład + ćwiczenia + laboratorium i niezaliczenie choćby jednego z nich powoduje uwalenie całego kursu. A to drugie koło będzie trudniejsze od pierwszego, tym bardziej, że dzisiaj były jedyne zajęcia między pierwszym, a tym drugim - wszystko musze wykuć w domu sam ;/

Co by za dobrze nie było, mnie w niedzielę nie ma na spocie - będę w Kłodzku.

Będziesz ładował jak bedziesz pracował teraz się ucz.

Dobrze gada :good:

trzeba dać mu wódki :>

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wstałem o w środku nocy o 8, żeby iść na zajęcia na 9:15 i okazało się, że zajęć nie ma :wallbash: żeby chociaż dał wcześniej znać...

Opublikowano
  • Autor
:polew: tez lubiłem takie akcje[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:51_________________________________________________pomarli czy jak ?
Opublikowano

szykują się na wypad :beer1:

Opublikowano

szykują się na wypad :beer1:

Jaki wypad ?? PIjemy coś dzisiaj ? Jutro nie mogę bo już jestem ustawiony na wódę :decayed:

Opublikowano

bije do Kłodzka jutro skoro świt. Pociąg jest o 10:07 (jakoś tak)

Opublikowano

No to środek nocy... :gwizdanie:

Opublikowano

a żebyś wiedział Kaju :decayed:

Opublikowano

Jestem zmuszony sprzedać czarną... Kontuzja kolana mi się odnowiła i jazda z manualem odpada definitywnie... ;( kupuje B7 w automacie...

Opublikowano

Dzisiaj wieczór mija przy ...

200px-Scotch_Whisky_%28aka%29.jpg

Samemu trzeba ryja moczyć bo nie ma z kim...... :kwasny:

Łaciate sobie kup :polew:
Opublikowano
  • Autor

obudziły się chłopy widzę :naughty:

Opublikowano

Ale to moje wino grzeje instalacje -może na spota autobusem :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj wieczór mija przy ...

200px-Scotch_Whisky_%28aka%29.jpg

Samemu trzeba ryja moczyć bo nie ma z kim...... :kwasny:

Łaciate sobie kup :polew:

Ja nie Ty :decayed:

Opublikowano

Spokojnie Karolu... Jeszcze pare miesięcy i będziesz mleko hurtowo kupował ;)

Opublikowano

Spokojnie Karolu... Jeszcze pare miesięcy i będziesz mleko hurtowo kupował ;)

dokładnie... kur koniec na dzisiaj... i znowu trzeba było mordę moczyć samemu bo reszta kisi jaja w domach... dobrze, że dzisiaj odbije sobie człowiek :gwizdanie: :naughty:

Zamówiłem już graty do auta ......... :decayed: Dzisiaj na mokrym na 2 chciałem szybciej przyspieszyć i już koła zaczęła się ślizgać :disgust: coś czuję, że w zimę będzie zabawa...

Opublikowano

Ja z jednej strony się nie mogę doczekać jak będe w kraju, mam nadzieję, że będzie śnieg leżał, ale z drugiej strony to mi usmiech na papie gaśnie, jak pomyślę, że z moim kolanem to się za bardzo nie pobawię, jak to robiłem zeszłej zimy... Pany mój AKN na sprzedaż, praktycznie wszystko w nim porobiłem łącznie z regeneracją VP44, jest jakiś chętny?

Opublikowano

Ile chcesz za niego ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.