Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro ściąganie szwów i można :drinks::drunk::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurak w nawiązaniu do Twojego dowcipu na spocie :polew:

be8df455a7f642ba3e91bc7430e86692.jpeg?1324343482

Opublikowano

Właśnie... co tam z fifkiem znaczy się z Filonem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

biega chłop po trawniku w nieświadomości :decayed:

Opublikowano

Jest śnieg!!!

niestety rano się nie poślizgałem, bo żona wzięła auto, ale wieczorem....

jesli nie stopnieje, to się widzimy pod Manolią albo Oszołomem :-)

Opublikowano

Nie denerwuj mnie, bo u mnie lekko popruszyło i nic poza tym...

Opublikowano

u mnie, póki co, też dużo nie ma, ale nie przestaje pruszyć.... i jakby tak pod wieczór jeszze trochę dowaliło... to będzie git!

nie ma to jak świeży śnieg i duży parking bez krawężników i małą liczbą latarnii :>

Opublikowano
  • Autor

śnieg zaczął padać o 5 rano jak wracałem A4 do domu chwile po 6:00 to już 2 cymbałów wisiało na bandach. Całe miasto teraz jeździ jakby ich posrało średnia 30 km/h :wallbash: idę spać dobranoc

Opublikowano

Byłem we Wro pół dnia. Muszę to potwierdzić, jeżdżą jak pipki jeszcze co niektórzy na letnich oponach... Od selgrosu korek do samego smardzowa, myślałem, że awarii dostane, poleciałem na Dobroszyce, bo mnie już zalewało... Ale pierwsze zimowe boki dosyć zacnie zaliczone, zaraz jeszcze polatam :good:

Opublikowano

Jest śnieg!!!

niestety rano się nie poślizgałem, bo żona wzięła auto, ale wieczorem....

jesli nie stopnieje, to się widzimy pod Manolią albo Oszołomem :-)

lepiej pod Oszołomem więcej fajnych zakrętów i mniej wiary :) I do tego szerokie rondo :D

Opublikowano

też jestem za oszołomem, ale aktualnie auto stoi u mechaniora :gwizdanie:

Opublikowano

też jestem za oszołomem, ale aktualnie auto stoi u mechaniora :gwizdanie:

Co tam jeszcze robisz ??

Ja odpadam z zabaw.. pęknięta sprężyna a wymiana dopiero po nowym roku bo czasu nie ma...

Opublikowano

rozerwana osłona przegubu lewy przód, w trakcie wymiany cała półoś (wyjdzie taniej i pewniej)

Opublikowano
  • Autor

kurak ty sie uczysz czy piesz ? :naughty:

Opublikowano

uczyłem się :disgust:

ale już prawie po wszystkim. Wymiana kompletnej półosi - 30zł :decayed: dobra cena?!

Opublikowano
  • Autor

drogo zmień mechanika :thumbdown:

Opublikowano

poważnie?!

Opublikowano

poważnie?!

No u mnie po 28 :gwizdanie:
Opublikowano

jednak półośka, którą kupiłem jest zła :wallbash: wpada nowa osłona...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 15:41_________________________________________________Granpa Shuffelin' (Original)

Opublikowano

Jak tam idą przygotowania do świąt??

Hornecik zrobił już rybkę po grecku a raczej jest na finale. Jeszcze tylko stroik ale to muszę udać się na złodziejstwo :decayed: :gwizdanie: świerka. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.