Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam idą przygotowania do świąt??

Hornecik zrobił już rybkę po grecku a raczej jest na finale. Jeszcze tylko stroik ale to muszę udać się na złodziejstwo :decayed: :gwizdanie: świerka. :polew:

U mnie idą bardzo smerfastycznie, wszyscy coś robią tylko nie ja :polew: Jak na razie ruda+colą... ale wali po bani :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja właśnie skończyłem rybkę po greku :good: Karpik już w dzwonkach w zamrażalniku. 2L baletnicy też łapie temperaturę... zaraz jeszcze misja stoik i starczy na dzisiaj.

Tak wyglądał rok temu stroik własnej roboty. Jak widzę te badziewia na podgrzewacze to śmiać mi się chce...

73c0337a8e496b6bmed.jpg

Opublikowano

Jak tam idą przygotowania do świąt??

Hornecik zrobił już rybkę po grecku a raczej jest na finale. Jeszcze tylko stroik ale to muszę udać się na złodziejstwo :decayed: :gwizdanie: świerka. :polew:

Po kiego grzyba zrobiłeś się na czerwono ? Ile składka roczna 5 dych. :shocked:
Opublikowano

Jak tam idą przygotowania do świąt??

Hornecik zrobił już rybkę po grecku a raczej jest na finale. Jeszcze tylko stroik ale to muszę udać się na złodziejstwo :decayed: :gwizdanie: świerka. :polew:

Po kiego grzyba zrobiłeś się na czerwono ? Ile składka roczna 5 dych. :shocked:

Ja już kiedyś byłem klubowiczem... nie ma już składek rocznych :gwizdanie:

REGULAMIN !!

Opublikowano

No ale to szklane obok stroika aż się w oczy rzuca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po kiego grzyba zrobiłeś się na czerwono ? Ile składka roczna 5 dych. :shocked:

widzisz tak się zapierał że nie bedzie różowy ... aż zaparcie przeszło i jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 03:10_________________________________________________73c0337a8e496b6bmed.jpg

tak mi się skojarzyło ze świętem zmarłych :naughty: sprzedawali podobne pod cmentarzem

Opublikowano

tak mi się skojarzyło ze świętem zmarłych :naughty: sprzedawali podobne pod cmentarzem

:polew: :polew: :polew:

Masz jakiś lepszy pomysł na konstrukcję ?? Zaprezentuj.

Opublikowano
  • Autor

ty sie nie wykręcaj stroikiem gadaj co cie przekonało do powrotu w różowe grono

Opublikowano

ty sie nie wykręcaj stroikiem gadaj co cie przekonało do powrotu w różowe grono

Zdradził nas

ty sie nie wykręcaj stroikiem gadaj co cie przekonało do powrotu w różowe grono

Zdradził nas niebieskich i zamienił się w różową landrynkę - jestem zniesmaczony i zdegustowany zaistniałą sytuacją liczę na szybkie wyjaśnienie tak fatalnej pomyłki jaka miała miejsce i proszę moderatora o jak najszybsze przemalowanie tej landryny na kolor nadający się do użytku i miły dla oka - wesołych świąt -odnośnie sylwestra może ktoś się jeszcze dopisał Krystian wejdż w tym tygodniu na neta.
Opublikowano
  • Autor

proszę moderatora o jak najszybsze przemalowanie tej landryny na kolor nadający się do użytku

Ale ksywa LANDRYNA :polew: :polew:

Opublikowano

ojj widzę coś Was gryzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie gryzie tylko zauważamy pewne niekonsekwencje w Twoim zachowaniu. Najpierw psioczysz i rzucasz mięchem w pewną stronę a potem pojawiasz się w kolorach marszu równości :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć koledzy i Wesołych Świąt w spokoju i rodzinnym gronie i nie przepić się :>

Opublikowano
  • Autor

dzięki i wzajemnie. Kolega ogarnął to 1.8T ? :naughty:

Opublikowano

Tak ogarnia wie juz co i jak miał teraz wymieniać razem z termostatem a spytam sie ciebie koleś ma zamontowany czujnik temperatury zewnętrznej prze chłodnicą a na zegarach nie ma wyświetlanej temperatury podobno były wersje bez tego wskazania temperatury zewnetrznej na zegarach jak jest u ciebie :mysli:mówiłem mu wyjmij zegar i będziesz wiedział czy masz wyświetlacz temp

Opublikowano

nie gryzie tylko zauważamy pewne niekonsekwencje w Twoim zachowaniu. Najpierw psioczysz i rzucasz mięchem w pewną stronę a potem pojawiasz się w kolorach marszu równości :gwizdanie:

Każdy ustrój kiedyś się zmienia :kox: Zamiast marudzić weź się do przygotowań przed świętami :decayed:

Opublikowano

Życzę wesołych, rodzinnych, pełnych wiary i miłości Świąt Bożego Narodzenia ;):hi:

Opublikowano

Życzę wesołych, rodzinnych, pełnych wiary i miłości Świąt Bożego Narodzenia ;):hi:

Wzajemnie :good:

Opublikowano

Również życzę Wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, żebyście za dużo nie popili i kto będzie jechał, żeby szczęśliwie dojechał i wrócił, na sylwestra będą później ;) Wszystkiego Najlepszego Panowie :good::notworthy:

Opublikowano

wesołych świąt Panowie! Szczęśliwego nowego roku! :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.