Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uzgodniłem z kurakiem 18:20 pod milenijnym. Ktoś jeszcze się pisze ?

'

Ja będę ..... czy to Ty do mnie dzowniłeś przed sekundą.. siedzę w klopie ale tel słyszałem :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja - do końca lutego mam drugi numer - 728 59 27 20

Opublikowano

ja - do końca lutego mam drugi numer - 728 59 27 20

To już wiem kto dzwonił do mnie :decayed: Co z tamtym ?

Opublikowano
  • Autor

operator mu nie przedłużył umowy bo dorabiał jako seks telefon :naughty:

Opublikowano

operator mu nie przedłużył umowy bo dorabiał jako seks telefon :naughty:

To właśnie na takich operator zarabia najwięcej :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

w tamtym mi się skończyła umowa (mix) i nie doładowuję na razie - dostałem telefon od siostry (abonament), gdzie umowa jest do 1.3.2012 i do tego czasu korzystam z jej telefonu. Przy sobie będę miał raczej obydwa, ale z mojego nie mogę dzwonić

Opublikowano

Ja nie dałem rady chłopaki, o 8:30 skończyła się pasterka. Odsypiałem cały dzień :decayed:

Opublikowano

witam Panowie (i Panie jesli sa) Mam pytanko - czy ktos z forumowiczow wraca moze po swietach do Wro z centralnej Polski np z okolic Lodzi lub bedzie tamtedy przejazdem? potrzebuje pilnie przerzucic mala paczuszke po drodze do Wroclawia z tamtej okolicy a nie moge zrobic tego kurierem bo chcialbym ja dostac w calosci. jesli ktos moglby pomoc to bardzo prosze o pw. pozdrawiam

Opublikowano

Ja nie dałem rady chłopaki, o 8:30 skończyła się pasterka. Odsypiałem cały dzień :decayed:

:blink: :blink:

yeahhbany :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie dałem rady chłopaki, o 8:30 skończyła się pasterka. Odsypiałem cały dzień :decayed:

po Twoim smsie już wiedziałem że się strułeś opłatkiem :polew:

zasiadam do śniadania kolejny dzień obżarstwa przed nami :naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________

potrzebuje pilnie przerzucic mala paczuszke po drodze do Wroclawia z tamtej okolicy

pisz na ogólnym dolnośląskim masz większe szanse[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 11:28_________________________________________________panowie potrzebuję przewód od kompa do monitora vga ok 2m nie wala sie komuś ?

Opublikowano

panowie potrzebuję przewód od kompa do monitora vga ok 2m nie wala sie komuś ?

Ja taki do serwera ostatnio kupowałem... 9zł dałem... dajesz na Bystrzycką tam jak jedzie się do Madżurii..... po lewej będziesz miał myjnię a po prawej takie magazyny to wbijasz na nie i za bramą wjazdową zaraz w prawo i do końca... tam jest sklepi a raczej komis bo chłopaki mają same delle i tam brałem kabelek. No chyba że za 5 zł pociśniesz w drugi koniec miasta.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj to ja moge pocisnąć ale do kogoś. Wszystko pozamykane

Opublikowano

Dzisiaj to ja moge pocisnąć ale do kogoś. Wszystko pozamykane

Kurde ja dzisiaj o suchym (prawie) pysku... jutro rano na Kraków lecę i wracam

Opublikowano

jak chcesz, jadę jutro z rana do Media Markt, ogarnąć jakieś radyjko dla siebie (wyprzedaż) a później do Gniadego ogarnąć mu kompa.

Po drodze zobaczę te oprawki i żarówki dwuwłóknowe. Mogę coś załatwić...

Opublikowano
  • Autor

Piotrek pisał mi sms ze powinien mieć ja jutro już do roboty idę :wallbash:

Opublikowano

1. Wsadzasz karte pod PCI-E do kompa.

2. Kupujesz takie cos, moge Ci ewentualnie cos takiego sprezentowac :

kdmi.jpg

3. Kupujesz kabel HDMI i cieszysz sie FullHD :)

Opublikowano

1. Wsadzasz karte pod PCI-E do kompa.

2. Kupujesz takie cos, moge Ci ewentualnie cos takiego sprezentowac :

kdmi.jpg

3. Kupujesz kabel HDMI i cieszysz sie FullHD :)

Niestety ale to nie będzie FullHD :gwizdanie: Będzie to możliwość podłączenia (przeskoczenia) na HDMI. Karta przez samą przejściówkę nie zmieni swoich właściwości. :decayed:

Opublikowano

DVI = Cyfrowe połączenie, wiec osiągniecie rozdzielczości 1960x1080 będzie jak najbardziej możliwa do osiągnięcia :good:

Opublikowano

DVI = Cyfrowe połączenie, wiec osiągniecie rozdzielczości 1960x1080 będzie jak najbardziej możliwa do osiągnięcia :good:

nie koniecznie... starsza karta może nie dać rady... dalej upieram się przy swoim....

Opublikowano

Tutaj nie chodzi o kartę. Każda karta graficzna, która ma wyjście cyfrowe potrafi obsłużyć rozdzielczość 2500x1600 ( nie pamiętam dokładnie ) Akurat w tym przypadku chodzi o puszczenie sygnału z komputera na Telewizor :wink4: Sprawdź sobie specyfikacje byle jakiej karty graficznej z wyjściem cyfrowym :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.