Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem bracia i siostry oby 2012 był pod każdym względem lepszy Szczurek ćwicz prawą rękę w podnoszeniu :naughty:nie pisze o Krystianie bo na forum wejdzie pewnie na trzech króli.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mam cały zapas w lodówce. Wczoraj była rozgrzewka do 2 w nocy ... a dzisiaj mnie łeb rypie od rana :wallbash:

Podjadę po was koło 19:00-19:30

Opublikowano

Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?

Tak zmieniałem. Mam hybrydę turbiny, środek AWX w obudowie AFN. Koszt programu 900Pln, oczywiście z hamownią stacjonarną.

Pompa i wtryski zostały seryjne ?

Opublikowano

Sto lat ,Sto lat :hi:

Opublikowano

pierwszy w nowym roku !!!!

~ Szczuraz :naughty::buhaha::banan3:

Opublikowano

Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?

Tak zmieniałem. Mam hybrydę turbiny, środek AWX w obudowie AFN. Koszt programu 900Pln, oczywiście z hamownią stacjonarną.

Pompa i wtryski zostały seryjne ?

Tylko turbo zmienione + program.

A tu macie link do tej firmy http://www.adt-tuning.pl/

Gość wydaje się oblatany. Chłopaki z ECU Pr. go znają.

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jak tam dziewczyny ?? Kto dzisiaj zawita na spocie ? Ja będę :evil:

Opublikowano

Pomimo tego że jeszcze jestem nawalony muszę powiedzieć że impreza była MEGA MEGA MEGA za***ista KRYSTIAN KAMILA WIELKIE DZIĘKI :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Przyjemność po naszej stronie :hi:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________ktoś się wybiera oprócz horneta

Opublikowano
  • Autor

Ja sie postaram wybrać. Wydaje mi się że jeszcze jestem pijany :facepalm:

Krystian dzięki za imprezkę było mega :good: właśnie przewalam foty z aparatu. :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:01_________________________________________________738439524413c364med.jpg to mi się bardzo spodobało :naughty:

Opublikowano

ja mam kogoś kryształy kuchenne :tongue4:

to przywiozę

Opublikowano

:hi:

Szczęśliwego nowego roku Panie i Panowie!!

Piliśmy wczoraj kolorowe, a kaca ni ma :cool1: ale siekło porządnie...

Ja dzisiaj postaram się być, ale obiecać nie mogę, jeśli zdążę odebrać auto i graty po imprezie, to zajadę

raz jeszcze szczęśliwego!!

Opublikowano
  • Autor

ja mam kogoś kryształy kuchenne :tongue4:

to przywiozę

Jedno naczynie żaroodporne jeżeli przetrwało to chętnie odbiorę :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:18_________________________________________________widzieli to? :blink:

5b8800e94b4c53ce9d3e615109d41b54.png?1325422883

Opublikowano

ja mam kogoś kryształy kuchenne :tongue4:

to przywiozę

Jedno naczynie żaroodporne jeżeli przetrwało to chętnie odbiorę :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:18_________________________________________________widzieli to? :blink:

5b8800e94b4c53ce9d3e615109d41b54.png?1325422883

Widziałem to już dawno. Nie przeszło jakiś testów późniejszych.....

Dawać jakieś foty bo z tego jednego to widzę, że faceci się bawili a Kobity nie zbyt :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tu są foty zanim padła mi bateria. Resztę ma Krystian :naughty:

http://hostuje.net/file.php?id=a422e9913151aeed66f09b53c1d4139d [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:30_________________________________________________ty też wrzuć swoje foty pokaż jak sie bawiłeś :cool1:

Opublikowano

tu są foty zanim padła mi bateria. Resztę ma Krystian :naughty:

http://hostuje.net/file.php?id=a422e9913151aeed66f09b53c1d4139d [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:30_________________________________________________ty też wrzuć swoje foty pokaż jak sie bawiłeś :cool1:

Ja zdjęć nie mam :disgust: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:32_________________________________________________dzisiaj sobie zrobiłem nowy gadżet ...a mianowicie mogę teraz mój serwer włączać zdalnie z każdego miejsca na świecie :good: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:34_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeszcze raz powiedz że mi się przytyło to ta fota wyląduje na bilbordach we Wrocku

100_2055.jpg

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:38_________________________________________________Qraka nie było ???

Opublikowano
  • Autor

tak jak ciebie :naughty:

Gniady bedziesz na spocie ?[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________gniady spi a mnie zabiera Gobi o 18:20 takze bedziemy :good:

Opublikowano

Oooooooj Gniady narbałeś konkret :kox: masakrejszyn ;) prawie jak ABS - Absolutny Brak Szyi :tongue4:

Opublikowano

mnie dzisiaj nie ma, nie czuje się na siłach, żeby gdziekolwiek się ruszać

Opublikowano

Spocik :good:

Krystian widziałeś tą policyjną vectrę... przeleciałem obok nich jak strzała :decayed: dobrze, że zajęci byli :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.