Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczurek, będziesz z Ewą?? :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak będę tylko musze Gniademu po drodze oddać szkło z sylwestra :naughty: On ma dzisiaj urodziny córki to sie nie pojawi.

Opublikowano

To Julia ma już rok?! :>

Opublikowano
  • Autor

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Opublikowano

Maciek, możesz mi nie wierzyć, ale o 9 byliśmy tą T5-tką na odprawie na prom :shocked: gdzieś do 3 z Tomkiem gadałem, mówię do chłopa przekimam się chwile. Budzę się przed 9, a ten już stoi w kolejce do bramek...

Opublikowano

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

Opublikowano

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
  • Autor

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

po pierwsze pół godziny a po drugie jak taki cwany jesteś to czemu nigdy swojej żony na spot czy na pizzę/grilla nie zabierzesz ? :gwizdanie: Mogło by wyjść że masz przykrótkawy łańcuch czy jak ? :naughty: Miałbym zimową czapunię to bym dłużej posiedział pod mostem tak nie wieje jak na otwartej przestrzeni :disgust:

Opublikowano

na to wychodzi. Zbieraj sie na spot a nie klepiesz w klawiature :cool1:

Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew: :polew:

po pierwsze pół godziny a po drugie jak taki cwany jesteś to czemu nigdy swojej żony na spot czy na pizzę/grilla nie zabierzesz ? :gwizdanie: Mogło by wyjść że masz przykrótkawy łańcuch czy jak ? :naughty: Miałbym zimową czapunię to bym dłużej posiedział pod mostem tak nie wieje jak na otwartej przestrzeni :disgust:

Bo moja żona twierdzi, że to nudy więc nie jeździ ... po drugie wie, że byłoby jej zimno więc nie jeździ sterczeć na dworze :gwizdanie:

Opublikowano

Maćku, Ty też byś Ewy nie wziął, gdyby była w 7 miesiącu na taką piździawę... Co wcale Cie Karolu nie usprawiedliwia, że na pizze czy grila ze sobą nie zabierzesz. Czy ja wiem czy nuda? Na początku każdemu ciężko się oswoić, bo nowe twarze, o czym tu gadać etc, ale po chwili jest gitara. Moja żona też się krępowała, Andrzelika też w dobrej się krępowała, ale potem widziałem, że coś tam z Ewą zamieniały od słowa do słowa - przy kolejnych spotach już powinno być lepiej. Pogadaj z żoną na ten temat, bo przecież wszyscy jesteśmy "człowiekami" :kox:

Opublikowano

Maćku, Ty też byś Ewy nie wziął, gdyby była w 7 miesiącu na taką piździawę... Co wcale Cie Karolu nie usprawiedliwia, że na pizze czy grila ze sobą nie zabierzesz. Czy ja wiem czy nuda? Na początku każdemu ciężko się oswoić, bo nowe twarze, o czym tu gadać etc, ale po chwili jest gitara. Moja żona też się krępowała, Andrzelika też w dobrej się krępowała, ale potem widziałem, że coś tam z Ewą zamieniały od słowa do słowa - przy kolejnych spotach już powinno być lepiej. Pogadaj z żoną na ten temat, bo przecież wszyscy jesteśmy "człowiekami" :kox:

eee woli inne tematy... no chyba że będziesz z nią prowadził konwersację prawniczo- finansową :gwizdanie:

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Opublikowano
  • Autor

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Twoja auto to Twoja sprawa nie ma co się ścierać. Kupisz , przewieziesz to powie czy się opłacało czy nie. :evil:

Opublikowano

Jak ja nie mogę wpoić do głowy piękna RS4 B5 ..... bo stare auto... weź gadaj.

Twoja auto to Twoja sprawa nie ma co się ścierać. Kupisz , przewieziesz to powie czy się opłacało czy nie. :evil:

aaa tak zapierdzielać to lubi.... jeździ systemem binarnym 0-1 :decayed: ale dobrze jeździ :good:

Opublikowano

Hej!

Poszukuje we Wrocku dobrego lakiernika. Mam male wgiecenie i otracie prawego blotnika. Z racji bliskiego polozenia od mojego domu myslalem nad D&W na Borowskiej. Co o tym sadzicie??

Opublikowano
  • Autor

drogo ale dobrze.

Panowie oglądam konferencje prasową prokuratora generalnego chłop prosi o 5 minut przerwy wychodzi i strzela sobie w łeb ... :blink::shocked: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 10:29_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1730749,0,1,prokurator-wojskowy-strzelil-do-siebie,wiadomosc.html

Opublikowano

drogo ale dobrze.

Panowie oglądam konferencje prasową prokuratora generalnego chłop prosi o 5 minut przerwy wychodzi i strzela sobie w łeb ... :blink::shocked: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 10:29_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1730749,0,1,prokurator-wojskowy-strzelil-do-siebie,wiadomosc.html

Śledzę na TVN 24..... niezły kozak :blink:

Kto mi może ogarnąć przetarcie na fotelu ?? Gdzie się zgłosić ?

Opublikowano
  • Autor

na ostatni grosz podjedź do jamnika na przeciwko kościoła tam jest spec od łatania przetarć i dziurek po fajkach.

Opublikowano

Hej!

Poszukuje we Wrocku dobrego lakiernika. Mam male wgiecenie i otracie prawego blotnika. Z racji bliskiego polozenia od mojego domu myslalem nad D&W na Borowskiej. Co o tym sadzicie??

mam bardzo dobrego lakiernika, ale w Środzie Śląskiej. Jak Cię to nie przeraża, podeślę kontakt na pw. Robimy u niego już nie pierwsze i nie ostatnie auto, nigdy nie było zastrzeżeń a i cena nie wysoka

Opublikowano

na ostatni grosz podjedź do jamnika na przeciwko kościoła tam jest spec od łatania przetarć i dziurek po fajkach.

Ale że co ...łatkę mi pierdzielnie ? Jakiś dokładniejszy opis która to buda ?? Tam gdzie kobieta ma poprawki krawieckie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.