Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet kolega z ajm dziś był w ecu project na hamowni i wynik 168 KM czyli walą w h... bo na samym programie nie da się więcej niż to co ma 155 KM kurcze piękne te foty

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hornet kolega z ajm dziś był w ecu project na hamowni i wynik 168 KM czyli walą w h... bo na samym programie nie da się więcej niż to co ma 155 KM kurcze piękne te foty

Co ja Ci mówiłem na spocie....... nie wszystko złoto co się świeci :naughty:

Arabia Saudyjska | Kara śmierci dla nielegalnego driftera

Opublikowano
ale foty :slina::slina::slina:

A Ty co, w akcji zaginąłeś?

no coś w ten deseń

Właśnie jak wracałem do domu to na Strachowskiego widziałem avata US-a :decayed:

co Ty tam robiłeś?! :wink:

Opublikowano

co Ty tam robiłeś?! :wink:

Z Sergiejem u Włodka byliśmy.

Opublikowano

to Włodek nie płaci?!

Opublikowano

co Ty tam robiłeś?! :wink:

Z Sergiejem u Włodka byliśmy.

to Włodek nie płaci?!

:nabijasie:

Opublikowano
to Włodek nie płaci?!

Nie... w innej kwestii byliśmy.

Opublikowano
hornet kolega z ajm dziś był w ecu project na hamowni i wynik 168 KM czyli walą w h... bo na samym programie nie da się więcej niż to co ma 155 KM kurcze piękne te foty

Wybacz ale nie skumałem Twojej wypowiedzi... Mgłbys rozwinac??

P.s. z tego ajm daloby sie jeszcze troche ugrac :)

Opublikowano
hornet kolega z ajm dziś był w ecu project na hamowni i wynik 168 KM czyli walą w h... bo na samym programie nie da się więcej niż to co ma 155 KM kurcze piękne te foty

Wybacz ale nie skumałem Twojej wypowiedzi... Mgłbys rozwinac??

P.s. z tego ajm daloby sie jeszcze troche ugrac :)

macie jakieś filmiki z hamowania ?? (w ecu)

Opublikowano
  • Autor

Wybacz ale nie skumałem Twojej wypowiedzi... Mgłbys rozwinac??

P.s. z tego ajm daloby sie jeszcze troche ugrac :)

o i pan Jacek się pojawił :naughty: wybieram sie i wybieram do tej leśnicy i wybrać nie mogę :facepalm:

Generalnie to nawet tą bym dał do kalendarza, jeśli Maciek nie widzi problemu, w sumie puma z hammerem w którymś miesiącu mieli wspólną fote :wink: a ja chcę tą na czarno biało:

bierz chłopie nie krępuj się :wink: a jak wejdzie do druku to i sam kalendarz kupię :kox:

---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

Arek da radę zrobić z tego jakiś przejrzysty avatar? 1DSC05999.jpg

Opublikowano

Areczku, to czarno białe jednak w kolorze, ale bez Thalii :decayed: w wolnej chwili, poleci do propozycji kalendarza :decayed:

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

Kolejna osoba potwierdziła za ecu zawyża wynik :grin:

Opublikowano

widzę, że skoda już w domu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ale z jedynym słusznym silnikiem :decayed:

Opublikowano
ale z jedynym słusznym silnikiem :decayed:

nie w tej budzie :decayed: 2,7BT tu byłoby me widziane :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myślę że jak dorzuci ten zestawik co wisi w giełdzie to po wysterowaniu zostanie z nim do końca życia... jego albo silnika :grin:

Opublikowano

Powiem, że jest mega róźnica w mocy, a niby 20 KM więcej. Bardzo ładnie się odpycha. Tamten alt musiał być zamulony, pewnie katalizator od tego oleju był zapchany.

Opublikowano
  • Autor

pewnie dlatego że świstak daje Ci więcej momentu :naughty:

Opublikowano
jego albo silnika :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Niech się nacieszy że w miarę jedzie później zacznie brakować .... za jakiś tydzień

Opublikowano
  • Autor

P.s. z tego ajm daloby sie jeszcze troche ugrac :)

Ojciec był wczoraj u Ciebie saabem i teraz jest pytanie bo nie chciałeś się podjąć grzebania w gazie. Masz kogoś naprawdę godnego polecenia kto dobierze odpowiednie zabawki pod 225PS i wymieni wszystko zgodnie ze sztuką żeby to turbo w końcu napompowało swoje ? Jakie są przybliżone koszty wymiany tych wtrysków i mieszalnika ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.