Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypatrzyłem dziś kolegę Spartana na kamieńskiego - ze zdjęć w podpisie wnioskowałem, że auto dobrze by się prezentowało na rigach a po tym jak widziałem auto na żywo stwierdzam, że miałem rację :) Może chcesz sie umówić na jakąś sesję? :) Miałem przyjechać w tą niedzielę na spota ale będzie u mnie grill z okazji 30-stki więc mogę nie być w stanie do jazdy. Postaram sie wiec na kolejny weekend się pojawić.

Opublikowano
Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta.

Hornet, tempomat jest po to aby noga odpoczęła, wygoda. Bardzo wygodna funkcja sam przecież sobie dokładałem w b6. W skodzie też sobie dołoże.

Opublikowano
Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta.

Hornet, tempomat jest po to aby noga odpoczęła, wygoda. Bardzo wygodna funkcja sam przecież sobie dokładałem w b6. W skodzie też sobie dołoże.

Jak masz słabe nogi to ćwicz.... może i odpocznie ale przepustnica już nie :facepalm: Ile KM jedziesz na tempomacie u nas ?? :grin:

Opublikowano

oj tam oj tam nóg słabych nie mam, z tempomatem to jak z automatem to jest dla wygody. Siostre mam za bielskiem a wiec kolo 300 km w jedna stronę...

Opublikowano
oj tam oj tam nóg słabych nie mam, z tempomatem to jak z automatem to jest dla wygody. Siostre mam za bielskiem a wiec kolo 300 km w jedna stronę...

Jak z tego 200KM przelecisz na tempo to pozdrawiam :facepalm::polew:

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

Eeeeeee One leca na metale... "kolorowe" :D

Opublikowano
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:

Eeeeeee One leca na metale... "kolorowe" :D

tak ale już po obróbce :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mam odłożone u siebie pod biurkiem w pracy trochę alucynku i EGI to też działa ? :naughty:

Miałem przyjechać w tą niedzielę na spota ale będzie u mnie grill z okazji 30-stki więc mogę nie być w stanie do jazdy. Postaram sie wiec na kolejny weekend się pojawić.

czekamy więc 15.07 na Ciebie :wink: Przeglądałem ostatnio trochę Twoich prac. Skompletowałeś już ten sprzęt na przyssawkach ? Myślę że byłbym chętny oczywiście w rozsądnej cenie :decayed:

Opublikowano
Ma ktos vaga we wro i potrafi wymienic i ustawic modul do tempomatu i kompa z manetkami ??Gosc zawolal sobie 300 zl-z tego co czytalem na forum to 40 min roboty

Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta.

Hornet, tempomat jest po to aby noga odpoczęła, wygoda. Bardzo wygodna funkcja sam przecież sobie dokładałem w b6. W skodzie też sobie dołoże.

Myślałem, że kupiłeś "full wypas":grin:

Aczkolwiek co do bułgarek, zawsze wożę swoją piątkę mineralki na stanie:grin:

Maciek, Ty lepiej zajmij się Ewą, a nie nagle masz dylemat przed ślubem i szukasz swojej przygody "Żeby życie miało smaczek, raz chłopaczek, raz chłopaczek":decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty się nie bój moja d*pa jest ciasna jak po praniu :naughty: takie cytaty kojarzą mi się z tymi co to lubia być bici spoconym ku**sem po plecach :grin:

weź sie ogarnij w końcu i zjaw się na spocie. 15.07 Allcon doj**ie nam sesje to i Ciebie nie może zabraknąć.

aśnaebaem... idę spać dobranoc :sesese:

Opublikowano
Skompletowałeś już ten sprzęt na przyssawkach ?

Tak już wszystko skompletowałem - nie mogę sie tylko dogadać z pilotem do aparatu i chyba będę go musial wymienić ale to do przyszłego weekendu raczej uda się załatwić :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Wypatrzyłem dziś kolegę Spartana na kamieńskiego

:hi:

Często tamtędy latam... następnym razem trąb :decayed: Jak na razie nie mam nawet chwili wolnej na sesje...zacząłem akord :facepalm: będziesz na spocie to się dogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kaju kiedy planujesz puścić flaty w świat? :naughty:

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:

Opublikowano
Wypatrzyłem dziś kolegę Spartana na kamieńskiego

:hi:

Często tamtędy latam... następnym razem trąb :decayed: Jak na razie nie mam nawet chwili wolnej na sesje...zacząłem akord :facepalm: będziesz na spocie to się dogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kaju kiedy planujesz puścić flaty w świat? :naughty:

Zakochałeś się? :wink: na zimę, bo na nowy sezon wpadają RSy 19'.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Qrak będziesz 15.07 na spocie ? dawno już Cie nie widziałem :whistling:

Opublikowano
Wypatrzyłem dziś kolegę Spartana na kamieńskiego

:hi:

Często tamtędy latam... następnym razem trąb :decayed: Jak na razie nie mam nawet chwili wolnej na sesje...zacząłem akord :facepalm: będziesz na spocie to się dogadamy :wink:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kaju kiedy planujesz puścić flaty w świat? :naughty:

Zakochałeś się? :wink: na zimę, bo na nowy sezon wpadają RSy 19'.

Bardzo dobry wybór... musisz tylko uważać na bardzo dobre podróbki jakie wyszły na rynek. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.