Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja mam kabelek KKL, też.

Właśnie wróciłem ze spontanicznego wypadu nad Czochę i do Mirska. Wyszło 335km, 30.5 l gazu, 85zł. Autostradą ciągle 100-120 z klimą na full, a później po górach i wyprzedzanie. Wynik co najmniej zadowalający.

Postaram się jutro wpaść, chociaż chcę odespać :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

ja mam kabelek KKL, też.

Właśnie wróciłem ze spontanicznego wypadu nad Czochę i do Mirska. Wyszło 335km, 30.5 l gazu, 85zł. Autostradą ciągle 100-120 z klimą na full, a później po górach i wyprzedzanie. Wynik co najmniej zadowalający.

Postaram się jutro wpaść, chociaż chcę odespać :decayed:

Odespać??? To co ja mam powiedzieć? Od wczoraj na nogach a raczej na d*pie jestem, hahaha. 1000 mil - 15 godzin ;-)

Opublikowano
:hi:

ja mam kabelek KKL, też.

Właśnie wróciłem ze spontanicznego wypadu nad Czochę i do Mirska. Wyszło 335km, 30.5 l gazu, 85zł. Autostradą ciągle 100-120 z klimą na full, a później po górach i wyprzedzanie. Wynik co najmniej zadowalający.

Postaram się jutro wpaść, chociaż chcę odespać :decayed:

Odespać??? To co ja mam powiedzieć? Od wczoraj na nogach a raczej na d*pie jestem, hahaha. 1000 mil - 15 godzin ;-)

Dobry wynik, mi raz wyszło 12 i pare minutek, ale przerwa tylko na tankowanie i ognia dalej.

Opublikowano
:hi: dzisiaj szczuraz będe na bank no chyba, że mi samochód ukradną przed spotem :grin:
Opublikowano
:hi:

ja mam kabelek KKL, też.

Właśnie wróciłem ze spontanicznego wypadu nad Czochę i do Mirska. Wyszło 335km, 30.5 l gazu, 85zł. Autostradą ciągle 100-120 z klimą na full, a później po górach i wyprzedzanie. Wynik co najmniej zadowalający.

Postaram się jutro wpaść, chociaż chcę odespać :decayed:

Odespać??? To co ja mam powiedzieć? Od wczoraj na nogach a raczej na d*pie jestem, hahaha. 1000 mil - 15 godzin ;-)

Dobry wynik, mi raz wyszło 12 i pare minutek, ale przerwa tylko na tankowanie i ognia dalej.

No, Ty masz z Londka więc bliżej. Ja w sumie też się tylko na tankowanie zatrzymywałem, ale był problem z gazem na kilku stacjach, więc wyhaczyłem kilka :facepalm:

To co tutaj we Wrocku się dzieje z tą pogodą to jakaś masakra jest. Upał na maksa, a rano ten letni deszczyk :decayed:

Opublikowano

Zależy który też jedziesz ;) do Wrocławia mam od siebie około 900 mil, z Wrocławia mam niecałe 80km jeszcze do domu.

Opublikowano

Do mnie równo 1000 wychodzi.

Trasa spoko, ale te Niemcy, AUSFAHRT, AUSFAHRT, AUSFAHRT :polew::polew::polew:

Jeszcze po Polsce mnie czeka kilka jazd, Kraków, Kielce i Poznań, ciekawe jak tu trasa będzie wyglądać.

Opublikowano

Nie wiem jak do Poznania daleko porobili, ale generalnie tam nie powinno być już tragedii, do Krakowa raj, Kielce też nie jest tak tragicznie. A AUSFAHRT zawsze mi niszczył system jak tylko wjeżdżałem do niemcowni :decayed:

Opublikowano

AUSFAHRT, co to kuźwa za miasto że się ciągnie i ciągnie....tak kiedyś jeden kolega to skomentował :polew:

No dobra, czas się ogarnąć i jakoś na wieczór dotrzeć na tą wejherowską, bez navi się nie obejdzie, ja Wrocka nie poznaję, hahahaha

Opublikowano
  • Autor

tylko nie przywal w człona bo widzę że dzisiaj sporo osób się pojawi :naughty:

Opublikowano

1343293638_by_TRnT.jpg?1343293638

Jebłem :polew:

Opublikowano
tylko nie przywal w człona bo widzę że dzisiaj sporo osób się pojawi :naughty:

Nie przywal w człona?? Ja chyba jakiś nie dzisiejszy, bo Kali nie rozumieć.

Ogłoszenie z tym tekstem rozwala, hahaha.

Opublikowano
  • Autor

przyjedź znaczy :grin:

ma ktoś GTA IV bo mnie na granie wzięło :whistling:

Opublikowano

Spotkałem Krystiana z Kamilą koło lidla powiedział, że wpadną. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie zapomnij tylko ramek

:wink:

Opublikowano

siema, mam pytanko czy na tych spotach pojawia się ktoś z 2.5 tdi. Chętnie zobaczyłbym jak pracują inne 2.5 żeby porównać czy z moim jest wszystko ok. Ewentualnie żeby ktoś podpowiedział do jakiego magika uderzyć żeby zobaczył czy wszystko ok

Opublikowano

Spartan posiada swojego groszka w 2,5 TDI

Opublikowano

Ja też, ale bywam na spotach raz na X, bo poza granicami siedzę... A co Cie niepokoi w tym Twoim V6? Bo prawdę mówiąc ani do mojego, ani do Spartana nie masz co porównywać, my mamy jeszcze te pierwsze wypusty V6-tek TDI (AKN), Ty masz już serię z B na początku, to już troszkę kulturalniej pracuje...

Opublikowano

ogólnie turbo jakby załącza się od 2300-2500 obrotów i do momentu załączenia jakby tak głośniej klekocze. Może dziś będę na spocie to może by ktoś coś podpowiedział.

Opublikowano
  • Autor

siema Siema :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.