Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema Siema :naughty:

hehe :decayed: Siema, za późno Ci wstaje, mi przed softem wstawała od około 1800, teraz po sofcie poniżej 1600 już wciska. Coś masz nie tak, przed czyszczeniem turba mi wstawała powyżej 2k obr, więc u Ciebie chcąc nie chcąc - logi na dzień dobry, bo tak to nic nie stwierdzisz.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie wiem. Niestety sam tego nie ogarnę bo w laptopie mi bateria trzyma 3 minuty :)

Opublikowano

Dzisiaj jakoś wcześniej jedziemy ? czy normlanie 18 ?

Opublikowano
  • Autor

będę chwilę wcześniej

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

w zasadzie startuję już teraz ale jadę sie tankować i pod most

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Nelson nie czytaj tematu tylko zbieraj dupe i wpadaj pod most :naughty:

Opublikowano

Będę, spokojna Twoja rozczochrana:wink:

Opublikowano

Ależ tu jest powódź :grin:

Opublikowano
  • Autor

ciepło i wilgotno... Ekipa Wrocławska lubi takie klimaty :naughty:

Grunt że chłodnice i intercoolery przepłukane :grin:

Opublikowano

:nabijasie:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Jak dla mnie najlepsza ekipa pod słońcem... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kaju nie byłeś więc nie wiesz o co chodzi dzisiaj gratis do spotu było mycie auta aż po boczne listwy :grin:

podwozia wypłukane i przygotowane pod konserwacje :whistling:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

swoją drogą rzadko się się widzi żeby studzienki pchały wodę nie w tą stronę co trzeba :facepalm::grin:

Opublikowano

Mimo wszystko podtrzymuje to co napisałem wyżej :wink: aż tak konkret było?

Opublikowano
  • Autor

powiem tak dawno tak nie było :wink: Chłopaki przyjechali chwile po 18 to już 3/4 tego co było zeszło ale Goldik miał mniej więcej pogląd na to co było jak ja przyjechałem bo sam się wykąpał po tablice rejestracyjną i w kratki patyków nabrał. :grin:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Ja jak pchałem wodę to aż mi lampy pozalewało a z pod stożka to woda ciurkiem się lała... oczywiście zalało mi wtyczkę od n75 i do domu wracałem na zejbiaszczym doładowaniu 0.30 bar ... pod domem przedmuchałem co trzeba i ponad 1 bar wrócił :banan:

Opublikowano

Cie pyerrrdole :shock3: ksiądz dotarł? Nelson jak był to jajka przynajmniej mu podmyło, bułgarki miały wieczór wolny :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

był był bo dzisiaj trzeźwy jak nigdy :decayed: Horneta coś brakło a już dawno go nie widziałem.

Opublikowano

Ej, nie wiem co to za pomówienia???? :decayed:

Dzięks za spota. Jeszcze rynek zahaczyłem i knajpkę z "setką".

Jutro zaczyna się busy tydzień z autkiem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jakie pomówienia ? nikt się Ciebie nie czepia... Póki co :naughty::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:bry no takiej ulewy jak wczoraj która umyła mi podwozie już dawno nie było

Opublikowano

U mnie przed domem jezioro było :whistling: zawsze wyjeżdżając z podwórka muszę baaarzo uważać na włazy od szamba żeby nie zahaczyć... pod wodą nie było ich widać i zapomniałem, zakurwiłem miską aż w kręgosłupie poczułem :facepalm::doh: na szczęście wszystko całe :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.