Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja też ruszę tyłek

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Emay jak Ci sie chce to chętnie :) mieszkam na ulicy Slicznej. Komórka wpodpisie

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Dzięki Emil za podwózkę :thumbup1:

Opublikowano

spoko:hi:

Opublikowano
  • Autor

a i ja właśnie wróciłem. Podejdę za chwilę do Gniadego zobaczyć czy żyje. W środe coś przebąkiwał że idzie na walkę Adamka w weekend.

Ktoś się pisze na dobrą pizze w sobotę ?

Będę Ja , Ewa i Krystian z Kamilą

Opublikowano

O której ta pizza ? Może ja z żoną bym się zabrał.

Opublikowano
  • Autor

pewnie chwilę po 20 żeby zająć dogodny stolik. Wszystko jest w fazie testów jak więcej osób się będzie chciało wybrać to zrobię rezerwację.

Opublikowano

Pogadam z żonką i pewnie się skuśimy, ale bankowo będziemy chwilę po 20 bo mały zasypia około 20.

Opublikowano
Pogadam z żonką i pewnie się skuśimy, ale bankowo będziemy chwilę po 20 bo mały zasypia około 20.

sam zostanie ?? czy jest babcia ?

Opublikowano
  • Autor

Duży chłopak... może już spać sam :whistling::grin:

Opublikowano
Pogadam z żonką i pewnie się skuśimy, ale bankowo będziemy chwilę po 20 bo mały zasypia około 20.

sam zostanie ?? czy jest babcia ?

Babcia na pełen etat zaczyna właśnie od dziś. Przez dwa tygodnie jak byłem na tacierzyńskim uczyła się wachu:naughty:

Opublikowano

:hi:no i od dziś zaś nocki :facepalm:

Opublikowano

:hi:

nie wiem, czy będę we wrocku w sobotęę, bo myślałem o wyjeździe, ale jak będę i znajdę chwile to chętnie wpadnę. no i chętnie zabiorę ze sobą dziewczynę:wink:

Opublikowano
Pogadam z żonką i pewnie się skuśimy, ale bankowo będziemy chwilę po 20 bo mały zasypia około 20.

sam zostanie ?? czy jest babcia ?

Babcia na pełen etat zaczyna właśnie od dziś. Przez dwa tygodnie jak byłem na tacierzyńskim uczyła się wachu:naughty:

My tak lekko nie mamy.Jest już tylko jedna babcia i to 360 km od Wrocka więc dajemy radę sami :naughty:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Duży chłopak... może już spać sam :whistling::grin:

:facepalm:

Opublikowano

To Hornet powiem Ci jedno macie prze..... Ja matke z Elbląga sciągałem :grin:

Opublikowano

helo mam pytanko czy ktoś mógł by mi polecić studio tatuażu oczywiście wro .. a bardziej Karłowice , różanka ?

Opublikowano
To Hornet powiem Ci jedno macie prze..... Ja matke z Elbląga sciągałem :grin:

e tam ja lubię z młodym siedzieć. Ja swojej nie ściągnę :polew:

Opublikowano

Czołem :hi: A ja sobie dzisiaj wykupiłem mini AC w PZU i już jestem o autko spokojniejszy :banan::banan: Ale wartość ubezpieczenia.. :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ja w piątek byłem zapłacić OC :facepalm:

Opublikowano

Też niedawno płaciłem, ale u mnie tragedii nie ma :wink: 395 zł :decayed: A to mini AC to naprawdę śmieszne pieniądze i nawet mojego starego parcha bez problemu ubezpieczyłem :banan:

Opublikowano
Też niedawno płaciłem, ale u mnie tragedii nie ma :wink: 395 zł :decayed: A to mini AC to naprawdę śmieszne pieniądze i nawet mojego starego parcha bez problemu ubezpieczyłem :banan:

Dlaczego się cieszysz? Wycenili Ci auto pewnie na taką kwotę, że malucha sobie za to nie kupisz...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.