Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie miałem jeszcze okazji zobaczyć twojego auta na żywo :kwasny:. I nie widziałem klubowej ramki, dlatego mnie to zmyliło

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo z tyłu tylko ramka klubowa jest :whistling: z przodu połamałem :facepalm:

Opublikowano
Bo z tyłu tylko ramka klubowa jest :whistling: z przodu połamałem :facepalm:

też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś :wink:

Opublikowano
Bo z tyłu tylko ramka klubowa jest :whistling: z przodu połamałem :facepalm:

też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś :wink:

No jak już zamawiasz dla mnie też jedną czarną :thumbup1: Na spocie będziesz to się rozliczymy :wink:

Opublikowano
  • Autor

to w sumie kto dzisiaj będzie ?

Opublikowano

Mnie nie ma znowu :thumbdown: Mam tyle roboty, że niedziela to dla mnie dzień pracujący :facepalm: Zaraz jadę reanimować te padła w firmie :facepalm: Za tydzień powinienem mieć już luz to będę :wink:

Opublikowano
Bo z tyłu tylko ramka klubowa jest :whistling: z przodu połamałem :facepalm:

też mam tylko z tyłu i się zastanawiam czy nie kupić na przód. Mogę zamówić dwie jak coś :wink:

No jak już zamawiasz dla mnie też jedną czarną :thumbup1: Na spocie będziesz to się rozliczymy :wink:

No to spoko, zamówię. Jeszcze ktoś sobie życzy? :wink:

Opublikowano

Mi się nie chce dupska ruszać jak przybywają 3 osoby :thumbdown:

Opublikowano

Jakby ktoś chciał jeszcze ramki to piszcie do jutra, bo i tak pewnie wysyłka będzie za jakieś dwa tygodnie. Dopiero co wysyłał, a wysyłki robi tylko 2 razy w miesiącu.

Opublikowano
  • Autor
Mi się nie chce dupska ruszać jak przybywają 3 osoby :thumbdown:

będziesz czwarty. :wink: Kurak i Gobi zapowiadali się wczoraj na pizzy że będą dzisiaj

Opublikowano

ja będe także Hornet jak chcesz to dzwon na 502-162-070 przyjade po Ciebie.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Jestem i Was oczywiście nie ma qwa. Ruszać dupska, bo ..........:polew::whistling:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Ogólnie jakaś akcja jest na orbicie bo miejsc parkingowych nie ma :grin:

Opublikowano
  • Autor

sie naczekałeś :polew: same rarytasy dzisiaj były... Każdy przyjechał swoją nie a-czwórką :grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
:hi:Chyba widziany Spartan_Wroc. na wlocie do wrocławia w sobote 22 wrzesnia od strony poznania koło 14
Opublikowano
:hi:Chyba widziany Spartan_Wroc. na wlocie do wrocławia w sobote 22 wrzesnia od strony poznania koło 14

Też Cie widziałem :wink: Ciężko nie zauważyć takiej kolumbryny :slina::shock3:

BTW pocałowałem dzisiaj lewym winklem inną a4 :facepalm: nie z mojej winy, straty małe ale zderzak do malowania :doh:

DSC02532.jpg

Opublikowano
:hi:Chyba widziany Spartan_Wroc. na wlocie do wrocławia w sobote 22 wrzesnia od strony poznania koło 14

Też Cie widziałem :wink: Ciężko nie zauważyć takiej kolumbryny :slina::shock3:

BTW pocałowałem dzisiaj lewym winklem inną a4 :facepalm: nie z mojej winy, straty małe ale zderzak do malowania :doh:

http://s8.postimage.org/62nreh6v5/DSC02532.jpg

nie wypoleruje się? Nie wygląda groźnie, może się odratuje, spróbuj automaxem. Dostaniesz odszkodowanie z jego OC? Czy się dogadałeś? :naughty:

Opublikowano

nie wypoleruje się? Nie wygląda groźnie, może się odratuje, spróbuj automaxem. Dostaniesz odszkodowanie z jego OC? Czy się dogadałeś? :naughty:

Będę próbował to jeszcze odratować, no zobaczymy :wink: A kasa popłynie z OC...ja się chciałem dogadać, kasa w łapę i do domu ale kierowniczka (tępa strzała) była przekonana, że to moja wina bo za szybko jechałem (koniec końców była policja) :doh: A sprawa wyglądała tak, że klienta stała na skrajnym lewym pasie do skrętu ja leciałem środkowym na wprost i kiedy byłem może od niej z 10m to wyjechała mi przed zderzak :doh: Jeszcze do mnie z ryjem, jak Ja jeżdżę :polew:

Opublikowano

nie wypoleruje się? Nie wygląda groźnie, może się odratuje, spróbuj automaxem. Dostaniesz odszkodowanie z jego OC? Czy się dogadałeś? :naughty:

Będę próbował to jeszcze odratować, no zobaczymy :wink: A kasa popłynie z OC...ja się chciałem dogadać, kasa w łapę i do domu ale kierowniczka (tępa strzała) była przekonana, że to moja wina bo za szybko jechałem (koniec końców była policja) :doh: A sprawa wyglądała tak, że klienta stała na skrajnym lewym pasie do skrętu ja leciałem środkowym na wprost i kiedy byłem może od niej z 10m to wyjechała mi przed zderzak :doh: Jeszcze do mnie z ryjem, jak Ja jeżdżę :polew:

:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Babie nie przetłumaczysz :wink: Dosłała 700zł mandatu :polew: 500 za kolizję i 200 za przekroczenie ciągłej linii oddzielającej pasy pod światłami :decayed:

Opublikowano
:hi:Chyba widziany Spartan_Wroc. na wlocie do wrocławia w sobote 22 wrzesnia od strony poznania koło 14

Też Cie widziałem :wink: Ciężko nie zauważyć takiej kolumbryny :slina::shock3:

BTW pocałowałem dzisiaj lewym winklem inną a4 :facepalm: nie z mojej winy, straty małe ale zderzak do malowania :doh:

http://s8.postimage.org/62nreh6v5/DSC02532.jpg

Twoja tez sie mega :kox: prezenruje rzuca sie w oczy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.