Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hornet, latasz dzisiaj bokiem? Bo nie wiem, czy dojeżdżać pod MM, czy tylko do Psiego Pola do e9matica po moje gumki zimowe :whistling:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hornet, latasz dzisiaj bokiem? Bo nie wiem, czy dojeżdżać pod MM, czy tylko do Psiego Pola do e9matica po moje gumki zimowe :whistling:

Ja się leczę kasztelanem :decayed:

Opublikowano

Mnie dzis nie bedzie mały ma trzydniówke...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

też pije czy jak ? :naughty:

To ja chyba odpuszczam też dzisiaj bo frekwencja i tak będzie nikła.

Opublikowano

To spongebob będzie za tydzień, w takim razie dojeżdżam tylko do psiego pola i nawracam :hi:

Opublikowano
Mnie dzis nie bedzie mały ma trzydniówke...:kwasny:

My już mieliśmy.... jak zęby się pojawiały a tak żadnych innych dolegliwości przy zębach. Przeszedł gładko.

Opublikowano
  • Autor

aaa to o zęby chodzi :naughty:

Opublikowano
aaa to o zęby chodzi :naughty:

nie ma zasady u nas była przy zębach

Opublikowano
aaa to o zęby chodzi :naughty:

nie ma zasady u nas była przy zębach

Jutro 3 doba mija także się zobaczy jak wyjdzie.

A tak apropo snieg nakurwia :):banan:

Opublikowano
  • Autor

tak właśnie :naughty: zjechałem teraz do domu zaliczyłem Legnicką, strzegomską i rondo przy factory x2 :decayed: zabawa przednia nawet z łychą na jedno koło :doh:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

389b34d090f394afbff09b20613c9e59_original.jpg?1355070333

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
tak właśnie :naughty: zjechałem teraz do domu zaliczyłem Legnicką, strzegomską i rondo przy factory x2 :decayed: zabawa przednia nawet z łychą na jedno koło :doh:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/12/389b34d090f394afbff09b20613c9e59_original.jpg?1355070333

Ryczę:grin:

No to dzisiaj Magnolia:jerk:

Opublikowano

Na magnolii c**jnia sypia solą. Wczoraj na MM jeździłem

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj dogrywka ze śniegiem... a ja mam oba auta zablokowane i to na własne życzenie :wallbash:

Opublikowano

Dobra o której i gdzie się widzimy ?? Ja dzisiaj ryja nie zmoczyłem więc jestem ready :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja skończyłem na dzisiaj nierówną walkę... prawdopodobnie to była ostatnia awaria hujdaja. :kwasny: 3 skrzyni w tym roku kupować nie zamierzam. Muszę zrobić przegląd w audi żeby być znowu mobilnym :bag:

Opublikowano

To co nikt nie pisze się na jazdę ?? to mam sam jechać ??

Opublikowano
To co nikt nie pisze się na jazdę ?? to mam sam jechać ??

Ja z Nelsonem polatałem chwilę, ale nie byłem swoim autem.

Opublikowano
To co nikt nie pisze się na jazdę ?? to mam sam jechać ??

Ja dzisiaj polatałem ale po lekarzach z małym, gorączka mu nie schodzi juz 3 dobe...:kwasny:

Opublikowano
To co nikt nie pisze się na jazdę ?? to mam sam jechać ??

Ja dzisiaj polatałem ale po lekarzach z małym, gorączka mu nie schodzi juz 3 dobe...:kwasny:

u nas na 4 dobę zeszła... spokojnie. Ja 4 dobę będzie gorączkował to wtedy latać....

Dziecko z gorączką na mróz ?? :facepalm: nagrzane auto miałeś przynajmniej ? Jest takie coś jak wizyty domowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.