Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nelson dzięki za statyw i zimnego lecha :banan::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nelson dzięki za statyw i zimnego lecha :banan::banan:

Nie chciało się d*py ruszyć do sklepu, to piwko samo przyszło:decayed:

Panowie do sprzedanie są słupki ogrodzeniowe, z naprawdę grubej stali ok 4-5mm. Przetrwają minimum 30 lat. Około 50 sztuk.

Opublikowano
Nelson dzięki za statyw i zimnego lecha :banan::banan:

Nie chciało się d*py ruszyć do sklepu, to piwko samo przyszło:decayed:

Panowie do sprzedanie są słupki ogrodzeniowe, z naprawdę grubej stali ok 4-5mm. Przetrwają minimum 30 lat. Około 50 sztuk.

Gdzie jutro działasz? To wpadnę na kawuche :whistling:

Opublikowano

Leśnica

Opublikowano
Leśnica

Rzuć mi w mesemesesesie adres.

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Z rańca jadę do qraka, potem do ćwiary na kompa, potem jestem wolny, to podjadę.

Opublikowano
  • Autor

Macie coś do B6 ??? :angry:

Emil miał ale jego paliło 14/100... a oprócz oleju jeszcze benzynę musiał tankować :whistling:

Opublikowano

Że on tego na frytkownice nie przerobił.

Opublikowano

Kaju od "że" się zdania nie zaczyna

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Macie coś do B6 ??? :angry:

Emil miał ale jego paliło 14/100... a oprócz oleju jeszcze benzynę musiał tankować :whistling:

Najgorsze wydanie jakie można nabyć ALT :decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Że on tego na frytkownice nie przerobił.

Palił dużo i mocy nie miał....

Opublikowano
  • Autor

ale z tdi już można moc zrobić :wink:

Opublikowano
ale z tdi już można moc zrobić :wink:

Jeden osiem te już też dłubniesz :wink:

Opublikowano
ale z tdi już można moc zrobić :wink:

oczywiście.... z PB też zrobisz ale 3x większym kosztem i później na spalaniu też się odbija. Tak na marginesie to promil tych co robia moc w PB jedzie wykorzystywać ją na tor. Większość to i tak tylko po prostej potrafi jeździć :polew: Na c**j mi auto które pali 15 ma 300KM jak ja w trasy latam i po mieście.... a tak to starczy co jest i pali 7 a i tak fan jest. Teraz jak mroźno to lipa bo koła ślizgają się.

Opublikowano
  • Autor

w boschu u twojego zioma robią zbieżność ?

W ośce przekraczanie 200 ps i tak mija się z celem bo trakcji nie ogarniesz :wink:

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

ogarnijcie pingwina :naughty: start od 0:34

Opublikowano
w boschu u twojego zioma robią zbieżność ?

W ośce przekraczanie 200 ps i tak mija się z celem bo trakcji nie ogarniesz :wink:

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

ogarnijcie pingwina :naughty: start od 0:34

Dobry typ :polew:

---------- Post dopisany at 05:55 ---------- Poprzedni post napisany at 05:54 ----------

Kaju od "że" się zdania nie zaczyna

:polew::polew::polew::polew::polew:

Csiiiii... :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
w boschu u twojego zioma robią zbieżność ?

W ośce przekraczanie 200 ps i tak mija się z celem bo trakcji nie ogarniesz :wink:

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

ogarnijcie pingwina :naughty: start od 0:34

Robią spokojnie. Do 240 PS idzie ogarnąć w ośce ale więcej to już pomyłka

Opublikowano

Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

Opublikowano
Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

moje też :D

Opublikowano
Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

i po co jak Ty nie robisz mocy powyżej 250PS i jeździsz po prostych :polew:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Emil jak jeszcze raz będziesz się wpychał na drogę z podporządkowanej to dodam gazu i jebnę w tą skodzinę z impetem... dzisiaj do lidla jechałeś i wepchałeś się... masz farta że przede mną jechał inny samochód bo takiego wpychania ja nie lubię :decayed: a wjechałeś na siłę.

Opublikowano
Dlatego moje następne auto będzie AWD :decayed:

i po co jak Ty nie robisz mocy powyżej 250PS i jeździsz po prostych :polew:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Emil jak jeszcze raz będziesz się wpychał na drogę z podporządkowanej to dodam gazu i jebnę w tą skodzinę z impetem... dzisiaj do lidla jechałeś i wepchałeś się... masz farta że przede mną jechał inny samochód bo takiego wpychania ja nie lubię :decayed: a wjechałeś na siłę.

Nie lubie się wp***dalać ale w tym przypadku musiałem sie wj***ć na siłe bo pedały zakokrowały wyjazd i czekałem z 5 minut sluchając jak trąbili na siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.