Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Właśnie zjechałem do domu.. ileż to dzwonów na mieście... jedna wielka szklanka i warunki do zabawy wyśmienite :decayed: Na niektórych skrzyżowaniach nie idzie ruszyć taki lód :shock3:

Wlasnie wczoraj sprzedalem audi i pozyczylem golfa od kolegi na letnich, to dopiero jazda :)

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

Opublikowano
ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

na ulicy Góralskiej prostopadła robotniczej, masz dziadka z synem którzy spawają, wycinają tłumiki i katy.

Jako jedyni w B6 1.8T wyciagneli kata, rozcieli go wstawili rure i zaspawali.

Nikt inny we Wrocławiu nie miał ochoty na wyciąganie kata górą i odłączanie węzyków, demontaż filtrów itd a bylem z kumplem u 7 tlumikarzy fachmanów.

Opublikowano
  • Autor

ja mam już filtry wybebeszone a kata na wierzchu :naughty:

100_2069.jpg

BTW ile Cię skasowali ? kata zabrali w rozliczeniu ?

Opublikowano

Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

Opublikowano

Dzieje się coś dzisiaj na mieście..... ?

Opublikowano
  • Autor
Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

200 pln to raczej rozsądna cena biorąc pod uwagę jak tą rurę musieli dogiąć

Opublikowano
Kumpel płacił, jakoś sporo wzieli chyba z 200zl, z kata nic nie zostało, srodek ponoć mało wartościowy

200 pln to raczej rozsądna cena biorąc pod uwagę jak tą rurę musieli dogiąć

jedź do tego chama do garażu i ogarnie dobrze....

Opublikowano
  • Autor

juz raz u niego byłem w tej sprawie to go turbina w palce paliła i dostęp nie ten i w ogóle wolał wymienić w tym czasie 3 tłumiki w polo.

aaa no i jeszcze lambde by musiał odkręcić to pewnie z pół dnia i jeszcze mógłby zepsuć. Temu panu już podziękowałem.

Opublikowano
ma ktoś sprawdzonego gościa od tłumików w mojej okolicy ? Gościa co jest między magnolią a kauflandem wykluczam bo choć dobry fachowiec to gbur a z takimi nie chce mi się gadać. Mam do przespawania prawdopodobnie plecionkę i do wycięcia kata.

na ulicy Góralskiej prostopadła robotniczej, masz dziadka z synem którzy spawają, wycinają tłumiki i katy.

Jako jedyni w B6 1.8T wyciagneli kata, rozcieli go wstawili rure i zaspawali.

Nikt inny we Wrocławiu nie miał ochoty na wyciąganie kata górą i odłączanie węzyków, demontaż filtrów itd a bylem z kumplem u 7 tlumikarzy fachmanów.

Polecam takze u nich robie :wink:

Opublikowano

Na maślicach na pomiędzy ulicą nasienna a fromborską jest dobry "tłumikarz" zawsze do niego jeździłem i dalej latam jak coś potrzebuje, ostatnio pytałem własnie o cenę takiej operacji (wymiana plecionki, a przy okazji wycięcie kata i wstawienie rurki) to usłyszałem cenę 200 zł i mówi że dlatego tak dużo bo musi porozbierać sobie wszystko i przygotować do zrobienia. Generalnie polecam Waldka- bo tak mu na imię ;) pozdrawiam :)

Opublikowano

a ja robię tłumiki na giełdzie samochodowej za wymianę tłumika środkowego trzeba było cos spawać w audi 80 z tłumikiem zapłaciłem 160 zł i myślę że jeśli kiedy kolwiek będę m9iał cos do zrobienia co sobie sam nie poradzę :decayed: to pojadę do niego a tak wogle to mam już weekend :banan:

Opublikowano

Nie tylko Ty ja tez :)

Opublikowano
a ja robię tłumiki na giełdzie samochodowej za wymianę tłumika środkowego trzeba było cos spawać w audi 80 z tłumikiem zapłaciłem 160 zł i myślę że jeśli kiedy kolwiek będę m9iał cos do zrobienia co sobie sam nie poradzę :decayed: to pojadę do niego a tak wogle to mam już weekend :banan:

ten na gieldzie wlasnie nie podjal sie wyjmowania kata "górą"

Opublikowano

Chętni jacyś na wieczorne spotkanie ??

Opublikowano

ja moge wpasc ale fury upalac nie bede :decayed:

Opublikowano
ja moge wpasc ale fury upalac nie bede :decayed:

a co po ostatnim razie padło ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.