Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy masz serię czy nie, ale u mnie daje radę, więc jest w 100% sprawna :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chciałem 800,

Ja tez dużo chce :decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Nie wiem czy masz serię czy nie, ale u mnie daje radę, więc jest w 100% sprawna :wink:

w 100 % na pewno nie... już swoje przeszła :decayed: jakbyś miał nową w kartoniku to może byłaby w 100% sprawna :grin:

Opublikowano

W każdym razie jedzie jak trzeba :wink: Jutro wrzucę filmik jak ładnie jedzie, bo już mi się nie chce teraz :decayed:

Opublikowano
W każdym razie jedzie jak trzeba :wink: Jutro wrzucę filmik jak ładnie jedzie, bo już mi się nie chce teraz :decayed:

Ja wiem jak asz w serii i po sofcie jeździ...

Opublikowano
Szczuraz Twoja żonka na Legnickiej pracuje, nawet cześć nie powiedziała. :decayed:

nie powiedziala czy nie odpowiedziała ?

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

Szczuraz Twoja żonka na Legnickiej pracuje, nawet cześć nie powiedziała. :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew: Trzeba wychować skoro mąż nie potrafi :polew:

czep sie swojej rodziny :hi:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

:hi:

Pany, kto poleruje felgi we Wro w dobrej kasie? Namierzyłem fajne felgi, ale są w słabym stanie, a w polerce zrobią mega robotę :slina::slina:

Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie

pokaz te fele to może ja bym Ci je wypolerował

Spoko maroko ie powiedziała: Cześć. Wybaczam Wam. :polew:

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

Pany regularnie tzn już drugi dzień z rzędu policjamstry stoją na legnickiej w kierunku rynku między wiaduktami za magnolia. :decayed: Koło godziny 17.

Opublikowano

Witam:hi:

Panowie jakby ktoś był zainteresowany, mam tregle na nadproża tzw. dwuteowniki. Każda 4mb, 3 szt. Jak ktoś się buduje, w sam raz na garaż:wink: Brać szybko, bo pojadą do huty:decayed:

Opublikowano

Emil wczoraj w nocy też stali.. wrócili na starą miejscówkę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Właśnie przyszły fanty :decayed:

Zdj_cie152.jpg

Opublikowano

Macie kogoś kto pryśnie mi lusterka w chrom lub satynę?:eusathink:

Opublikowano

Kupiłem wreszcie felgi :banan::banan:

Opublikowano
Emil wczoraj w nocy też stali.. wrócili na starą miejscówkę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Właśnie przyszły fanty :decayed:

http://s6.postimg.org/xot5kkw4t/Zdj_cie152.jpg

KYB będzie ogień :decayed:

Opublikowano
Emil wczoraj w nocy też stali.. wrócili na starą miejscówkę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Właśnie przyszły fanty :decayed:

http://s6.postimg.org/xot5kkw4t/Zdj_cie152.jpg

było mówić.. Mam -16mm ambition komplet za 150 zł 4 sprężyny :facepalm:

Opublikowano
Emil wczoraj w nocy też stali.. wrócili na starą miejscówkę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Właśnie przyszły fanty :decayed:

http://s6.postimg.org/xot5kkw4t/Zdj_cie152.jpg

było mówić.. Mam -16mm ambition komplet za 150 zł 4 sprężyny :facepalm:

za 200 mam nowe z gwarancją.. w tamtym roku zakładałem takie używki za 100 i jedna jebła.. dziękuję

Opublikowano

:hi:

Kropelki, mówi to Panom coś... :whistling:

CAM00074.jpg

Opublikowano

bry:hi:karol jak będzie jutro pogoda i będę sie dobrZe czuł to będę dzwonił choć ulewy na jutro zapowiadają

Opublikowano
  • Autor

albo woskowałeś albo ktoś się odlał z balkonu... bo przecież nie padało :grin:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Jarek faktycznie ten błąd czujnika na pompie wywołuje moja blokada. Po wyłączeniu błędu niema jak się uzbroi to błąd wywala :hi:

Opublikowano

Widzisz a ty juz byś pompę wytargał :grin: pytaj jak cos nie wiesz zawsze pomogę a moze kiedyś kupi 1.8T to ja ci bedę głowę zawracał :wink:

Opublikowano

albo woskowałeś albo ktoś się odlał z balkonu... bo przecież nie padało :grin:

Nie mieszkam w bloku :whistling::naughty: Woskowałem...ale to jeszcze nie to co chciałem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Nie mieszkam w bloku :whistling::naughty: Woskowałem...ale to jeszcze nie to co chciałem :thumbdown:

Może G3 zrobi robotę :naughty:

Opublikowano

Jemu tylko pomoże już lakiernik :doh:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj puściłem pierwszy raz quattro bokiem :naughty: podejrzewam że w zimie bedzie ubaw po pachy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.