Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No juz dawno :D

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

No to k**wa co nic nie mówisz :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Ciebie nigdy nie ma i nie masz czasu do wro sie pofatygowac. Ja musze do Ciebie.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Bo ciężko zapierdalam na kieliszek chleba - cóż mi na to radzić? :whistling:

Opublikowano

Na kieliszek mowisz :D to siuup :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi: dziś w nocy wyruszam w wasze strony panie i panowie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

także kwiaty browary dziwki koks mile widziane :grin:

I czerwony dywan :grin:

kierwa do ZOO mnie wysyłają piaskować :grin: jakiś basen czy uj wie

Opublikowano

Fakt Kaju... w Sogo za kieliszeczek CZa bólić niemiłośiernie :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

kierwa do ZOO mnie wysyłają piaskować :grin: jakiś basen czy uj wie

Uważaj żeby Cie jakiś rekin czy inne dziadostwo nie skróciło o krótąś kończynę :decayed::grin:

Opublikowano

jutro jadę na próbę, jak wypali 12000 metrów do roboty także na około tydzień dwa zagoszczę w waszym mieście

Opublikowano
  • Autor
ja Ci moge sprawdzić aalaale w poniedzialek

jak cenowo?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Aaaaa i miałem sie pytać ile mój klapotok miał doładowania w serii ?

Opublikowano

0,9 bodajże.

Opublikowano
  • Autor

Hornet gdzieś czytałem w dziale "klapotoki i inne dymiące" że chłopaki z boscha sprawdzali ci wtryski za 100 pln to była cena dla ciebie cena czy taka jest dla wszystkich ?

Opublikowano

Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

:hi:BRY no i telefon HTC mocart trzeci raz sie zj***ł na gwarancji w niecały rok zaś padł głośnik :facepalm: już powoli mam dosc tego telefonu a najgorsze że wysyłają do warszawy

Idz w ch.. z HTC i cale to gorilla glass, 8s dal rade 4 dni, po czym wypadl z kieszeni w busie z wysokosci pol metra i na szybce pajeczynka. Koszt szybki+wyswietlacz obowiazkowo bo klejony 400zl, tel na allegro pewnie 500 ;)

Miałem HTC HD2 był całkiem wporządku ale przyszedł czas dokładnie 2,5 roku i padł ekran dotykowy. Kupiłem nowy telefon ale juz nie HTC, próbuje teraz sony.

Opublikowano
  • Autor
Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

tam sie cały podnośnik wymieniało. Kiedyś próbowałem robić samo kółko i napinać linki ale to rzeźba w gównie bez gwarancji naprawy.

Opublikowano
Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

tam sie cały podnośnik wymieniało. Kiedyś próbowałem robić samo kółko i napinać linki ale to rzeźba w gównie bez gwarancji naprawy.

Właśnie k**wa szczuraz wykrakałeś ostatnio jadąc ze mną :facepalm:

a powiedz mi próbowałeś takie cuś ? VW GOLF III 3 PODNOŚNIK SZYBY LINKA PRAWA ZESTAW (3225062299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Opublikowano
to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Ja nie mam czasu na walenie się z tym i kompletowaniem tego, Mogę komuś zapłacić za zrobienie tego, ja nie mam nerwów do takich rzeczy.:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

kto we wro moze takie coś robić ?

Opublikowano
  • Autor

stary kupujesz kompletny podnośnik na allegro i przekładasz w godzine przy 2 piwach

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

jak bedziesz chciał to ci go wrzucę

Opublikowano
to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Ja nie mam czasu na walenie się z tym i kompletowaniem tego, Mogę komuś zapłacić za zrobienie tego, ja nie mam nerwów do takich rzeczy.:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

kto we wro moze takie coś robić ?

nie będziesz bohaterem w swoim domu :polew:

Opublikowano

Ja ma dosyć. Białej gorączki bym dostał gdybym musiał jeszcze na to patrzeć. Najgosze jest to, że skoda stoi pod chmurką a golf w garażu :facepalm:

Opublikowano
Ja ma dosyć. Białej gorączki bym dostał gdybym musiał jeszcze na to patrzeć. Najgosze jest to, że skoda stoi pod chmurką a golf w garażu :facepalm:

straszne :decayed: Może się jej lakier ubrudzić i co będzie ? Nie daj Boże ptak na nią nasra to zamknie się w sobie i nie będzie chciała odpalić :grin:

Opublikowano
:nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.