Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Opublikowano

Moim pierwszym moto była f3 i po pół roku mocy brakło :grin: R6 fakt...trochę narwana ale na górze rpm, szacunek dla manetki musi być nawet na 125ccm (jak się o tym zapomni to widzieliście co się dzieje:thumbdown:). A za naprawdę dobrą Yamahę też trzeba wybólić, w innym przypadku może się okazać że po zakupie skrzynia się zablokuje albo panewa zapuka rytmicznie :whistling: 600rr bardziej stonowana w porównaniu do R6.

Opublikowano
cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Opublikowano

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Szukaj bestii i lecimy oglądać :naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Kaju... nie osłabiaj mnie :whistling:

Opublikowano

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Szukaj bestii i lecimy oglądać :naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

Kaju... nie osłabiaj mnie :whistling:

Przecież to wariat i bandyta jest:doh::kox:

Opublikowano

Przecież to wariat i bandyta jest:doh::kox:

Tak więc pasuje do tego środowiska w sam raz :kox::banan:

Opublikowano
  • Autor
Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

ja tam wolę gaźnik bo potrafię sam rozebrać i wyregulować :wink:

może się okazać że po zakupie skrzynia się zablokuje albo panewa zapuka rytmicznie

w zeszłym tygodniu jechałem na kolezanki... panewa pukała a na zero nie mogłem zejść z 3 i musiałem gasić. Masakra

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

w zeszłym tygodniu jechałem na kolezanki... panewa pukała a na zero nie mogłem zejść z 3 i musiałem gasić. Masakra

Właśnie o tym mówię :wink: Uroki Yamahy, w starych R1 było to samo.

Osobiście też wolę gaźnik... jak strzeli w komin to nie ma bata :kox: Na wtrysku nie ma tego :whistling: Za to wtrysk mniej łapczywy na wachę i lepiej reaguję na manetę... no i serwis co kilka sezonów, a nie co roku jak z gaźnikiem

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Nelson, nie chę nic mówić ale PACZ TU :kox:

YAMAHA R6,jedyna w swoim rodzaju,stan idealny! (3273734282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ...z Wrocka:naughty:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Nelson PW :wink:

Opublikowano
:hi: jestem nie w temacie ale kumpel ma suzuki 500 na sprzedaż :decayed:
Opublikowano

401112_205271919628723_1316425480_n.jpg

umarłem :nabijasie:

Opublikowano
:hi: jestem nie w temacie ale kumpel ma suzuki 500 na sprzedaż :decayed:

Nie, nie i jeszcze raz nie :whistling::decayed: Po pierwsze na mieście się gotuje bo chłodzony powietrzem, po drugie stary, po trzecie rozmiary takie że Nelson by kolanami o brodę wadził, po czwarte: Kiedyś ktoś mądry powiedział... Z motocyklem jest jak z wódką, poniżej pół litra nie opłaca się kupować :whistling::grin:

Opublikowano
poniżej pół litra nie opłaca się dyskutować :whistling::grin:

Czyli od dzisiaj nie gadamy z użyszkodnikiem cwiara :grin:

Opublikowano

Zależy ile tam tych ćwiar ma na stanie :naughty:

Opublikowano
Zależy ile tam tych ćwiar ma na stanie :naughty:

Od niego trzeźwy nie wyjdziesz :decayed:

Opublikowano

A ten dalej swoje. :grin::grin:

Opublikowano

Uderz w stół a Ćwiara się odezwie :naughty::decayed:

Opublikowano
Uderz w stół a Ćwiara się odezwie :naughty::decayed:

+1 :polew:

BTW

Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 5

:kwasny:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Zdjęcie 7 róg kontenera :shock3:

Opublikowano

za***rdalał środkiem, lekki zakręt, ciężarówka lekko ścieła, zrobiło się ciasno, zachaczył i finał...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.