Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest w miare dobrze....nie mieszam juz wódy z piwem.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dopiero wstałem także jestem rześki :grin:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

jadę matkę wywieść z wro

Opublikowano

Ja nawet sie dobrze czuje, jadę w miasto a wczoraj umyłem pięknie samochód:kox:

Opublikowano
jest w miare dobrze....nie mieszam juz wódy z piwem.

noł koment ! :doh: wóda z piwem , ja bym chyba zszedł od razu :kwasny:

emay Ty też możesz podesłać numer do siebie :P

Opublikowano
ja dopiero wstałem także jestem rześki :grin:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

jadę matkę wywieść z wro

Jak to teściowa, na Szczecińskiej masz wysypisko śmieci. Daleko nie musisz jechać:grin:

Opublikowano

Jechała do siostry także na A4 ją wyprowadziłem i przy okazji spotkałem tego oto gościa, świeciłem długimi stałem za nim a on nic znacie ?

DSC_0019.jpg

Opublikowano

Kiedyś na Żmigrodzkiej też za nim leciałem... mrugałem, zero reakcji :whistling:

Opublikowano

:hi:bry emil co gosciu od audi będzie sie na skodę oglądał :naughty:

Opublikowano
:hi:bry emil co gosciu od audi będzie sie na skodę oglądał :naughty:

:facepalm:

Opublikowano

Dobra żyje... samopoczucie 10

Jedna poranna pobudka przez syna (7 rano) źle działała.... trzeba było się dospać.

Opublikowano
  • Autor

A ja wczoraj troche nabałaganiłem... skończyłem rozmowę koło 23 i już nie za bardzo miałem ochotę gdzieś jechać :kwasny:

Opublikowano

Dzisiaj tankujemy dalej ?

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

mozemy u paciuloka przecież tak się wczoraj afiszował

Opublikowano

Ja odpadam. Brak energii:grin:

Opublikowano
A ja wczoraj troche nabałaganiłem... skończyłem rozmowę koło 23 i już nie za bardzo miałem ochotę gdzieś jechać :kwasny:

Oj Tobie to ciężko ostatnim czasy się wybrać gdzieś... co za rozmowę znowu taką ważną miałeś, że nie mogła poczekać.

Opublikowano
A ja wczoraj troche nabałaganiłem... skończyłem rozmowę koło 23 i już nie za bardzo miałem ochotę gdzieś jechać :kwasny:

Oj Tobie to ciężko ostatnim czasy się wybrać gdzieś... co za rozmowę znowu taką ważną miałeś, że nie mogła poczekać.

Daj mu spokój, zachciało mu się krótszego łańcucha, to i szczekania więcej musi wysłuchiwać :decayed: Maćku :drunk::wink:

Opublikowano
A ja wczoraj troche nabałaganiłem... skończyłem rozmowę koło 23 i już nie za bardzo miałem ochotę gdzieś jechać :kwasny:

Oj Tobie to ciężko ostatnim czasy się wybrać gdzieś... co za rozmowę znowu taką ważną miałeś, że nie mogła poczekać.

Daj mu spokój, zachciało mu się krótszego łańcucha, to i szczekania więcej musi wysłuchiwać :decayed: Maćku :drunk::wink:

Jeszcze dzieci nie ma a co dopiero będzie jak mały bobas dojdzie... :facepalm:

Opublikowano
A ja wczoraj troche nabałaganiłem... skończyłem rozmowę koło 23 i już nie za bardzo miałem ochotę gdzieś jechać :kwasny:

Oj Tobie to ciężko ostatnim czasy się wybrać gdzieś... co za rozmowę znowu taką ważną miałeś, że nie mogła poczekać.

Daj mu spokój, zachciało mu się krótszego łańcucha, to i szczekania więcej musi wysłuchiwać :decayed: Maćku :drunk::wink:

Jeszcze dzieci nie ma a co dopiero będzie jak mały bobas dojdzie... :facepalm:

+1 :whistling: ja tam swoich na spota zabrałem jak byłem :decayed:

Opublikowano

Panowie, bedzie moze ktos z VAGiem na spocie dzisiaj?

Opublikowano
Panowie, bedzie moze ktos z VAGiem na spocie dzisiaj?

Hornet, Pan do Ciebie! :naughty:

Opublikowano
Panowie, bedzie moze ktos z VAGiem na spocie dzisiaj?

Nie.. Jak mniemam będziesz pierwszy raz .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.