Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mi Hornet zabiłeś ćwieka. Byłem pewny, że taka cena bo perła.

Wcześniej za zderzak tył wzięli 300 w tym samym miejscu, więc w sumie wydawało się, że drogo tam nie będzie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak jestem w PL, to wożę przy sobie "alarmówkę", ale przy każdej jednej kontroli z góry muszę o tym informować, że coś takiego posiadam i gdzie jest. Dlatego zazwyczaj jestem kontrolowany "we dwóch" - czyli jeden rozmawia, a drugi stoi przy nim z łapą na kaburze przygotowaną do odpięcia i interwencji. Gdybym nie powiedział, że coś takiego przy d*pie mam a by mnie przetrzepali, no to na dzień dobry dostaje dwa cztery, jak nie cztery osiem :whistling:

Opublikowano

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Aha, no to może PW :decayed:

Opublikowano

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Aha, no to może PW :decayed:

nie

Opublikowano

No , Pany jak w tym tygodniu złożę auto to podjadę w niedziele dawno mnie nie było i raz się spóźniłem :doh: i oczywiście taki mozg :whistling: ze mnie ze nie zapisałem nr tel do nikogo z assistance :grin:

Opublikowano

Na pierwszej stronie masz

Opublikowano
Na pierwszej stronie masz

Dlatego napisałem że mózg jestem :decayed:

Opublikowano
Na pierwszej stronie masz

Dlatego napisałem że mózg jestem :decayed:

aaa to pozdrawiam

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

no przymierzam się do tego egra tylko narazie mamonki brak :facepalm:

Opublikowano

A mi dzisiaj morda tak spuchła...:facepalm: Nie odpuszczę cwelom. Dostałbym po piździe solo style, podałbym gościowi grabę i pogratulował, że dał radę. Ale k**wa 8 vs 3? Nie ma takiej j**anej opcji, dzisiaj jadę na obdukcję i będę im kręcił sprawę:wink:

Opublikowano

Tylko musisz dane kolesi znać, może się nauczą aby nie napierdalać 3 na jednego.

Opublikowano

To jeszcze 100 pln przygotuj na obukcje... To jest wlasnie chore...nie dosc, ze mazak poobijany to jeszcze trzeba za to zaplacic. Pozniej niby zwracaja jak wygrasz sprawe, a pewnie wygrasz...

Opublikowano

Są kutasy na kamerach:wink:

Opublikowano

i co z tego że są w kamerach mnie pobili dostałem z buta w twarz nie zdąrzyłem wyśiąsć z auta moją żonę która była w 7 mesiącu ciązy pchneli na maske skopali auto było obdukcja jaki samochód ilu ich było numery rejestracyjne auta póżniej rozpoznanie przez szybę na policji i h*j sprawę umorzyli jeszcze cwaniakli przywiezli umowe kupna sprzedaży że w cześniej sprzedali to auto i to nie oni :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

a wszystko przez to że żona zatrąbniła na nich bo wymusili pierszeństwo

Opublikowano

Powinno się zacząć wymierzać szybką sprawiedliwość takim typom, ostrzegawczy strzał z broni w głowę raczej by ochłodził zapędy pozostałych. Ale o plusach i minusach wolnego posiadania broni można dyskutować godzinami.

Opublikowano
Powinno się zacząć wymierzać szybką sprawiedliwość takim typom, ostrzegawczy strzał z broni w głowę raczej by ochłodził zapędy pozostałych. Ale o plusach i minusach wolnego posiadania broni można dyskutować godzinami.

o k**wa :shock3:

myślę, że w stopę by wystarczyło w zupełności :whistling:

Opublikowano
  • Autor

cytując braci Walaszków: "Najlepszym sposobem są dwa ostrzegawcze magazynki oddane w tył głowy" :grin:

Opublikowano
cytując braci Walaszków: "Najlepszym sposobem są dwa ostrzegawcze magazynki oddane w tył głowy" :grin:

O to to :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.