Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie.. byłem dzisiaj ale nikogo nie było.... gdzie to się spotykacie w końcu ?

ale doyebał !!!!!! :polew::polew::polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie.. byłem dzisiaj ale nikogo nie było.... gdzie to się spotykacie w końcu ?

ale doyebał !!!!!! :polew::polew::polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

Szefie chyba byłeś letko najebawszy karwa fa i fi:grin:

Opublikowano

:hi:wieczór :decayed:

Melduję się już trzeźwy jak świnia z chaty :decayed:

Opublikowano
:hi:wieczór :decayed:

Melduję się już trzeźwy jak świnia z chaty :decayed:

to trzeba było na spota przyjechać :D

Opublikowano

Jak bym zdążył to bym był :decayed: Do domu wróciłem 15min temu :whistling::wink:

Opublikowano

A co nikogo nie było? Miałem być lecz mi coś wypadło.

Opublikowano

ja to się nawet już tłumaczyć nie muszę :facepalm:

Opublikowano
ja to się nawet już tłumaczyć nie muszę :facepalm:

Bo?

Opublikowano

od daaawna mnie nie było, dumam nad projektem inżynierskim

Opublikowano
A co nikogo nie było? Miałem być lecz mi coś wypadło.

było sporo osób, więc żałuj że cie nie było :P

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

od daaawna mnie nie było, dumam nad projektem inżynierskim

oj tam na godzinke możesz podskoczyć co by się przewietrzyć i by się wtedy lepiej dumało :D

Opublikowano

Ja jak pisałem byłem .. przejechałem pod mostem dwa razy ale nigdzie Was nie widziałem.. może w przyszłym tygodniu będzie mi pisane Was zobaczyć.

Opublikowano
:hi: Pany , co wy jeszcze spicie? :decayed: koledzy doradzali wiec pisze . Gdyby ktos potrzebowal OC AC , ubez. Na zycie , dom , mieszkanie nr. Kom 695099812 . Moja dziewczyna pracuje w ubezpieczeniach ma 18 firm do wyboru , wiec gdyby ktos , cos , kiedys , jest mozliwosc wyliczenia najtanszej skladki w jednej z firm.
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Tomek za tydzięń jesteś na spocie :P:hi:

Opublikowano

Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

Opublikowano
Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

jak żeś przyjechał o 20 to co teraz płaczesz :polew::polew::polew::grin::grin::grin:

Opublikowano
Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

jak żeś przyjechał o 20 to co teraz płaczesz :polew::polew::polew::grin::grin::grin:

Byłem parę minut po 17. Nie wiem dlaczego masz problem z czytaniem ze zrozumieniem... pisałem, że nie mogłem Was znaleźć... czego nie rozumiesz ?

Opublikowano
Ja też bardzo chciałbym się z Wami spotkać... muszę być bardziej czujny, żeby nie przegapić Was jak w tą niedzielę.

jak żeś przyjechał o 20 to co teraz płaczesz :polew::polew::polew::grin::grin::grin:

Byłem parę minut po 17. Nie wiem dlaczego masz problem z czytaniem ze zrozumieniem... pisałem, że nie mogłem Was znaleźć... czego nie rozumiesz ?

a to dziwne jak pare minut po 17 to już był krystian , gniady , goldik i szczurek i ja żem dojechał o 17.20 :P:P:P :grin:

Opublikowano

Jak pisałem nie trafiłem... w przyszłym tygodniu będę bardziej czujny

Opublikowano

Trochę mnie nie było i widzę, że niektórych już dobrze poooyebało:decayed: Jakjeś pajntery i fotoszopery z moim autem odkutaszacie:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.