Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja tam jeszcze zdjęć tej ibi nie widziałem :kwasny: szukaj czegoś do ibi fr :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Widzieli jaki ładny.... http://a4-klub.pl/marki-78/seat-exeo-st-sport-caha-280003/

90% to części audi a cena mniejsza.....

gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 :) tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe :D

Tylko nawiewy ... deska to b6/b7. Fajny i 2010 r można mieć za 45tys :decayed:z silnikiem 2.0 170ps tym co jest w A4 i A5 bo to juz CR

no dopsz a ten CR niby poprawiony to też taki bezawaryjny jak 1,9 ? bo chyba nie sądze że zrobisz nim tyle kilo ile naszymi ?

ale 1,9 też jest awaryjny...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak też słyszałem że ludzie korby urywają, że pompa i wtryski nie wyrabiają i trzeba wymieniać na większe że intercooler za mały i gotuje się w dolocie :wink:

Opublikowano

Nie mówi się ale głowice pękają... człowiek jeździ i nie jest świadomy a jak dokoksuje to dopiero są wydatki :)

Opublikowano

CBR powróciła do żywych :banan::kox:

Teraz czas na zasłużoną urodzinową flachę :grin::dancing: zdrówko :drunk:

Opublikowano

Jutro jak pogoda dopisze robie grilla jak ktoś ma ohote podjechać to zapraszam od razu mówie że wodki jutro nie pije jeszcze do siebie nie doszedłem po wczorajszym

Opublikowano

opowiadam żonie o forum, że tutaj w każdym temacie (nie tylko samochodowym) sobie pomagamy, a żona do mnie "to takie koło gospodyń wiejskich" :grin:

Opublikowano

jutro robie grilla jak ktoś ma ochote wpaść to zapraszam od razu mówie że wódki nie pije jeszcze nie doszedłem do siebie po wczorajszym

Opublikowano

jutro robie grilla jak ktoś ma ochotę wpaść to zapraszam od razu mówię że wódy nie pije nie doszedłem jeszcze do siebie po wczorajszym

Opublikowano

opowiadam żonie o forum, że tutaj w każdym temacie (nie tylko samochodowym) sobie pomagamy, a żona do mnie "to takie koło gospodyń wiejskich" :grin:

Opublikowano

jutro robie grilla jak ktoś ma ochotę wpaść to zapraszam od razu mówię że wódy nie pije nie doszedłem jeszcze do siebie po wczorajszym

Opublikowano

jutro robie grilla jak ktoś ma ochotę wpaść to zapraszam od razu mówię że wódy nie pije nie doszedłem jeszcze do siebie po wczorajszym

Opublikowano

jutro robie grilla jak ktoś ma ochotę wpaść to zapraszam od razu mówię że wódy nie pije nie doszedłem jeszcze do siebie po wczorajszym

Opublikowano

jutro robie grilla jak pogoda dopisze jak coś to zapraszam od razu mówię że wódy nie pije mam dość po wczorajszym także kto ma ochote niech wpada

Opublikowano

Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to można jutro zorganizować akcję pt.''Zimny chmiel'' są na jutro chętni jacyś twardziele:drinks::drinks::drinks::drinks:.

Opublikowano

Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' są chętni jacyś twardziele :drinks::drinks::drinks:

Opublikowano

bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' kto jest chętny :drinks::drinks::drinks:

Opublikowano

:siema:

Spartan widziany godz. 21 z groszem Zawonia :decayed: 2 razy w tą i z powrotem :decayed::decayed:

Opublikowano
bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' kto jest chętny :drinks::drinks::drinks:

ja jestem gotów na taką akcję , ale jak Goldik robi grilla to może u niego złobimy tą akcję ? :wink:

Opublikowano
bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' kto jest chętny :drinks::drinks::drinks:

ja jestem gotów na taką akcję , ale jak Goldik robi grilla to może u niego złobimy tą akcję ? :wink:

Póść sygnał Chopin zadzwonie bo coś tu szwankuje forum 503 103 789

Opublikowano

TO ustalcie coś i dajcie znać....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.