Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:czas isc popływac

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ok. Sprawa wyjaśniona:decayed: OFICJALNIE "CHOPIN" MA VCDS-A, KTÓRY NAWET DREAMLINERY SKANUJE.:grin:

AVE..

nie , takiego nie mam ale Twoje b8 spokojnie :)

skoro masz kabel to koduj lustra... a z tego co wiem nie możesz zakodować......

Trafisz się szybciej niż Ci się wydaje.....

Opublikowano
Ok. Sprawa wyjaśniona:decayed: OFICJALNIE "CHOPIN" MA VCDS-A, KTÓRY NAWET DREAMLINERY SKANUJE.:grin:

AVE..

nie , takiego nie mam ale Twoje b8 spokojnie :)

skoro masz kabel to koduj lustra... a z tego co wiem nie możesz zakodować......

Trafisz się szybciej niż Ci się wydaje.....

nie że nie moge tylko nigdy nie probowałem tego zrobić bo nie wiem jak , wiec sie za to nie zabieram żeby nie namieszać. Jak wiesz to pomóż i napisz i wtedy zobaczymy czy zadziała :)

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

widziałem ten filmik już dawno temu , przeczytałem cały artykuł na forum o pamięciach foteli i składaniu lusterek i wszyscy zgodnie stwierdzili że nie ma takiej możliwości jedynie przez kodowanie , a to składanie z po zamknięciu z klucza jest tylko możliwe po dołożeniu zewnętrznego modułu. Przed chwilą rozmawiałem z Dominem 79 , jeśli jest inaczej to napisz jak to zrobić , a zapewniam Cie że nie tylka ja ale i reszta klubowiczów którzy usiłują to zrobić od dawna , postawimy Ci po dobrej flaszce. a więc ?

Opublikowano

Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano
Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Prosze uprzejmie Panie Hornet :grin:, Ćwiara dzięki wielkie :hi::hi::hi:

Opublikowano
:hi: kasę zbierałem na malowanie a przyszła sama :grin: Gość wjechał mi w zderzak na parkingu supermarketu i miał o tyle pecha że siedziałem w aucie
Opublikowano

Dzięki Chopin za to że próbowałeś. I dzięki też innym którzy mi zaoferowali pomoc na PW. Nie mam własnego kabla a potrzebuje zrobić kilka kodowan więc zglosze sie w przyszłym tygodniu i odwdziecze sie odpowiednio

Opublikowano

Jak cos to mam serwisowego vasa wiec powinien dac rade :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano
:hi: kasę zbierałem na malowanie a przyszła sama :grin: Gość wjechał mi w zderzak na parkingu supermarketu i miał o tyle pecha że siedziałem w aucie

Robiłeś obdukcje ? jak NIE TO JEDZ DO SZPITALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
:hi: kasę zbierałem na malowanie a przyszła sama :grin: Gość wjechał mi w zderzak na parkingu supermarketu i miał o tyle pecha że siedziałem w aucie

Robiłeś obdukcje ? jak NIE TO JEDZ DO SZPITALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coraz ciężej coś wyciągnąć od ubezpieczycieli, złamasy robią co chcą. Sąd i c**j moja dewiza. Ostatnio podczas dzwona naprawa w ASO za 17tys.pln a oni mi UJEBALI 20% amortyzacji za łożysko koła bezprawnie, musiałem zapłacić w ASO 176 zł hehe ale nie dałem za wygrana, napisałem odwołanie do TU oni podtrzymali swoją decyzje, więc napisałem do Rzecznika Ubezpieczonych do Warszawy. Po miesiącu odeslali odpowiedz 8 stron do TU Iż maja wyjaśnić dlaczego tak zrobili oraz wyjaśnienie z pięcioma wyrokami Sądu Najwyższego iż nie maja prawa tego robić. W tym tygodniu oddali mi pieniądze na konto.

Opublikowano
Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Prosze uprzejmie Panie Hornet :grin:, Ćwiara dzięki wielkie :hi::hi::hi:

ewentualnie jeden domykacz .... :decayed:

Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą :grin: jak sąsiadowi w tym roku w lagunie :grin:

Opublikowano
Dzięki Chopin za to że próbowałeś. I dzięki też innym którzy mi zaoferowali pomoc na PW. Nie mam własnego kabla a potrzebuje zrobić kilka kodowan więc zglosze sie w przyszłym tygodniu i odwdziecze sie odpowiednio

nie ma sprawy , jak moge to zawsze pomoge :) nawet w moje urodziny zrywając się z urodzinowej impry :wink:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Prosze uprzejmie Panie Hornet :grin:, Ćwiara dzięki wielkie :hi::hi::hi:

ewentualnie jeden domykacz .... :decayed:

Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą :grin: jak sąsiadowi w tym roku w lagunie :grin:

a po to że ja mam np garaż podziemny i nie zamarzają , a nie trzeba co chwile gałką kręcić

Opublikowano
Dzięki Chopin za to że próbowałeś. I dzięki też innym którzy mi zaoferowali pomoc na PW. Nie mam własnego kabla a potrzebuje zrobić kilka kodowan więc zglosze sie w przyszłym tygodniu i odwdziecze sie odpowiednio

nie ma sprawy , jak moge to zawsze pomoge :) nawet w moje urodziny zrywając się z urodzinowej impry :wink:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Prosze uprzejmie Panie Hornet :grin:, Ćwiara dzięki wielkie :hi::hi::hi:

ewentualnie jeden domykacz .... :decayed:

Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą :grin: jak sąsiadowi w tym roku w lagunie :grin:

a po to że ja mam np garaż podziemny i nie zamarzają , a nie trzeba co chwile gałką kręcić

a na miasto nie wyjeżdżasz ? Całą zimę auto stoi w garażu ???

qr** rusz głową bo widzę, że ciężko z myśleniem. :facepalm:

Opublikowano
Dzięki Chopin za to że próbowałeś. I dzięki też innym którzy mi zaoferowali pomoc na PW. Nie mam własnego kabla a potrzebuje zrobić kilka kodowan więc zglosze sie w przyszłym tygodniu i odwdziecze sie odpowiednio

nie ma sprawy , jak moge to zawsze pomoge :) nawet w moje urodziny zrywając się z urodzinowej impry :wink:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

Jak masz skladane lusterka wystarczy dolozyc dwa moduly, jeden na skladanie a drugi na rozkladanie lusterek. Na dniach bede wlasnie rezal to, a dokladny opis jest w dziale warsztat. Zadnym kodowaniem sie tego nie uruchomi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Prosze uprzejmie Panie Hornet :grin:, Ćwiara dzięki wielkie :hi::hi::hi:

ewentualnie jeden domykacz .... :decayed:

Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą :grin: jak sąsiadowi w tym roku w lagunie :grin:

a po to że ja mam np garaż podziemny i nie zamarzają , a nie trzeba co chwile gałką kręcić

a na miasto nie wyjeżdżasz ? Całą zimę auto stoi w garażu ???

qr** rusz głową bo widzę, że ciężko z myśleniem. :facepalm:

w warszawie stało , wyjeżdżało tylko jak przyjeżdżałem do Wrocka albo jechałem we wtorek na warszawskiego spota , i tutaj też bedzie :P poza tym ja lubie zime i śnieg i mróz i po co w zimie stać w korkach ?

to Ty rusz głową bo z Twoim myśleniem też słabo :grin:

Opublikowano

Jednak Emil miał rację... :facepalm:

Opublikowano

Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..

Opublikowano
Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..

Chyba szybciej będzie poszukać na jakiś tablicach i tych podobnych.... Jeszcze się się skodzillak nie sprzedał ?

Opublikowano
Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..

moge Ci wynająć swoje :D a dopóki nie sprzedasz to ja się wbije do dziadka swoim wywalając jego octavke :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.