Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś w pl ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj zjechalem do uk, ale z bazgrołem na kficie nie ma problemu, żona jest w tym dobra. Daj mi dojechać do domu

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

dobra to późnym wieczorem na skype.

Opublikowano

Pasuje, ogarne jakies koryto prysznic i napisze.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

normalnie pralnie robią :whistling:

Opublikowano

e tam... wolałbym kogoś kto jest pod ręką i w razie czego będzie można mu tą rękę u.....ciąć :grin:

Opublikowano
e tam... wolałbym kogoś kto jest pod ręką i w razie czego będzie można mu tą rękę u.....ciąć :grin:

Jak coś to ja jestem gotowy do rozmowy kwalifikacyjnej.

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/b6-2-5tdi-smieszne-11k-polskich-dukatow-281985/#post3700535

Opublikowano

Jestem kjerwa mać :D Trzaskać mnie na PW o so chosi:wink: lub 792-486-472 jutro z rana:decayed:

Opublikowano
Jestem kjerwa mać :D Trzaskać mnie na PW o so chosi:wink: lub 792-486-472 jutro z rana:decayed:

z rana zanim pierwszy kur zapieje będziesz mnie słyszał w telefonie :decayed:

Opublikowano
Jestem kjerwa mać :D Trzaskać mnie na PW o so chosi:wink: lub 792-486-472 jutro z rana:decayed:

z rana zanim pierwszy kur zapieje będziesz mnie słyszał w telefonie :decayed:

Myślałem, że zanim pierwsza bułgarka wyjdzie na autostradę :decayed:

Opublikowano

Panowie robiłem hamulce w aucie klocki tłoczki uszczelki osłonki pyłowe i inne pierdoły odpowietrzałem trzy dni po godzinie ,przelałem 1,5 litra nowego płynu nie dolewając starego do układu,hamulce hamują ale pedał jest miękki podczas naciskania o co chodzi?

Opublikowano
Panowie robiłem hamulce w aucie klocki tłoczki uszczelki osłonki pyłowe i inne pierdoły odpowietrzałem trzy dni po godzinie ,przelałem 1,5 litra nowego płynu nie dolewając starego do układu,hamulce hamują ale pedał jest miękki podczas naciskania o co chodzi?

Nadusisz, robi się w pewnym momencie twardszy i leci do samego dołu? Gdzieś jeszcze są bąbelki. LUB pompa śpiewa Anielski orszak niech mą dusze niesie.

Opublikowano

Nie odpowietrzył....

Opublikowano

Po pierwsze auto musi stać na równym terenie, nie może być przechylone:wink:

Opublikowano
Po pierwsze auto musi stać na równym terenie, nie może być przechylone:wink:

Nelson widziany dzisiaj koło ołówka i kredki na grunwaldzie :D Mrugałem Ci ale przez tel napierniczałeś :P

Opublikowano
  • Autor

zamawiał dwie przybrudzone na wieczór :whistling:

Opublikowano

:hi:w sumie to nic ciekawego

Opublikowano
  • Autor

Jarek ty masz u siebie jednomas ?

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

pany ma ktoś dostęp do ECU z S8 D2 2002rok ? Spartana nam uziemiło w Międzywodziu :thumbdown:

Opublikowano

Pany może mam zapowietrzoną pompę absu bo auto stało bez płynu trzy dni umia ktoś to odpowietrzyć bo to vagiem trzeba ,dajcie numer do goldika.Z pozdrowieniami .....................gniady.

Opublikowano
Pany może mam zapowietrzoną pompę absu bo auto stało bez płynu trzy dni umia ktoś to odpowietrzyć bo to vagiem trzeba ,dajcie numer do goldika.Z pozdrowieniami .....................gniady.

Odpowietrzanie pompy ABS przy pomocyVAG-COM : FAQ - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.