Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
j**ane ciapate nie maja co z kasa robić

I wiecznie płaczo, że im mało

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie na złomie:grin:

Oooo to to to. Cipciak melduj chłopakom gdzie mi wtedy odbierałeś do kumpla gofera?

Napaćkane z japca kaja

Ja kupowałem na Kromera, ale Amir też ma dobre ceny:wink: Panowie ma ktoś zniżki w sklepie motoryzacyjnym?

Opublikowano
Panowie ma ktoś zniżki w sklepie motoryzacyjnym?

Ja mam dostęp do hurtowni :wink:

Opublikowano

U mnie na złomie:grin:

Oooo to to to. Cipciak melduj chłopakom gdzie mi wtedy odbierałeś do kumpla gofera?

Napaćkane z japca kaja

Ja kupowałem na Kromera, ale Amir też ma dobre ceny:wink: Panowie ma ktoś zniżki w sklepie motoryzacyjnym?

no jeszcze Oca69 ma zniżki w inter carsie

Opublikowano

Już po zabawie, wysyłam sprzęgło do Radzikowskiego:wink:

Opublikowano
wysyłam sprzęgło do Radzikowskiego:wink:

+1 :thumbup1:

Opublikowano

Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

Koniecznie musi być diesel?

Opublikowano
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9

Opublikowano

Ja tam bym się nie bał 2.5 :decayed: Zadbane v6, zalane dobrą oliwą potrafi się odwdzięczyć :thumbup1:

Opublikowano

A ja bym się nie pier**lił w tańcu, tylko wrzucał 2,7 BiT:kox:

Opublikowano
A ja bym się nie pier**lił w tańcu, tylko wrzucał 2,7 BiT:kox:

O to to to :kox::banan:

Tylko po co wrzucać, jak w C5 też szły 2,7Bit :kox:

Opublikowano

Jak mowa o swapie, to już pajacuje ze swapem. Jak C5 to 2,7 BiT w gazie. Jeździsz taniej niż dieslem:wink:

Opublikowano

I po za***rdalać można :banan::kox:

btw Tymczasem idę poupalać kuzynowe zx10r '07r :whistling: może się do Kawy przekonam :whistling::grin:

Opublikowano
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9

dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ?

Opublikowano
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9

dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ?

nie... chyba nawet skrzyni nie ruszasz tylko sam motor, wiązka, ecu( przy manualu)

Opublikowano
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9

dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ?

nie... chyba nawet skrzyni nie ruszasz tylko sam motor, wiązka, ecu( przy manualu)

tylko trza by znaleźć teraz dobry motor 1,9 , a czytałem , że koleś kupił niby taki miał być za***isty , a sie okazało że pompowtrysków nie miał bo oczywiście handlarz polski wszystko wymontuje i później musiał swoich pompek na alledrogo szukać i wywalać kolejne siano :facepalm:

a mamy kogoś sprawdzonego z forum kto by taki silnik w dobrym stanie ogarnął ?

Opublikowano

w przypadku 1,9 kupuje się goły słupek i składa samemu.. wiesz wtedy co masz a nie kombinacje, że coś się wysra.

Opublikowano
  • Autor
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane

jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?

w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9

dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ?

mój znajomy robi takie swapy. Jak chcesz podam Ci namiar powołasz się na mnie i się dowiesz co i jak. Sprzedawał jakiś czas temu a4b6 cabrio 1.9 tdi to zeszła jak świeża bułeczka i nikt nawet nie zapytał ocb jak była jedyna na alledrogo.

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

a co do 2.5 tdi to może wystarczy zapytać sprzedającego o kod silnika. Wtedy bedzie jasne czy to już poprawione czy nie. Ja tam się na tej motorowni nie znam ale o ucho mi się obiło że te 180 konne już były ok. Chyba że to też od jakiegoś rocznika. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.