Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który ma miernik SWR ? muszę zerknąć na antenę moją od CB

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja mam ale multimetr jak chcesz oporność zbadać to niema problemu

Opublikowano

nie ...czekam na nowe cb i chce zobaczyć jak antena z nim będzie wyglądała.... żeby mi się swr powyżej nie zrobił bo będzie tragedia.

Opublikowano
nie ...czekam na nowe cb i chce zobaczyć jak antena z nim będzie wyglądała.... żeby mi się swr powyżej nie zrobił bo będzie tragedia.

jakie radio i jaka antena ?

Opublikowano

radio president walker po tuningu u konektora a antena moja stara ml145

Opublikowano
radio president walker po tuningu u konektora a antena moja stara ml145

ile wat dałeś w radiu ?

Opublikowano

ja mam harry'ego III ASC i podciągałem go w wawie w saxonie na 8,5 wata , do tego antena sirio 4000 204cm długości i gadam na 35 km

Opublikowano

Ja nie chce podnosić mocy radia bo to mit i może radio pyknąć :kwasny:

Co do saxona to SAXON Warszawa - CB-MANIA i nie tylko na tym forum opinie są lipne :kwasny:

Opublikowano
Ja nie chce podnosić mocy radia bo to mit i może radio pyknąć :kwasny:

Co do saxona to SAXON Warszawa - CB-MANIA i nie tylko na tym forum opinie są lipne :kwasny:

mam już piąty rok i nic sie nie dzieje , radio śmiga jak ta lala i wszyscy sie zawsze dopytują co mam za zestaw że tak mnie super słychać

Twoje bedzie gadać z tym zestawem, nie musisz stroić jak radio nowe. Ja po dwóch latach pojechałem z ciekawości i nic zupelnie sie nie działo

Opublikowano

Dla własnego spokoju chce zobaczyć ten swr.

Opublikowano
Dla własnego spokoju chce zobaczyć ten swr.

spokój ważna rzecz :D

Opublikowano
2,5 TDI

mamy kogoś sprawdzonego z forum kto by taki silnik w dobrym stanie ogarnął ?

Napisz na PW co chcesz dokładnie wiedzieć, a ja w wolnej chwili Ci napiszę referat. Przerobiłem kilkadziesiąt tych silników, łącznie z moją ex B5, którą upala teraz mrogal. W B6 też mi siedzi 2,5.

Hornet, tylko błagam, nie rozpisujmy się na temat 1,9 vs 2,5 :decayed:

Opublikowano
Który ma miernik SWR ? muszę zerknąć na antenę moją od CB

Ja mialem gdzies. Musze poszukac w gratach.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

ooo byłoby git :)

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 22:30 ----------

:hi:

Właśnie dzwoniła moja i pod US trafił ją rowerzysta w bok :kwasny: Czeka na policję.... dobrze, że ścieżki nie było więc rowerzysty wina :decayed:

Opublikowano

Niech udaje, że boli ją kark:grin:

Opublikowano
Niech udaje, że boli ją kark:grin:

:polew::polew:

nie przejdzie :decayed:

Opublikowano

Przejdzie Karol. Niech mówi, że się wystaszyła, za szybko okręciła głową w celu zobaczenia co tu się tnie i coś jej przeskoczyło. Kręgosłup to coś wspaniałego na takie akcje, bo Ci żaden koperfield nie udowodni, że w c**ja lecisz. Boli i tyle.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Panowie zastanawiam się nad tym czy tarczę sprzęgła nabić kevlarem czy zwykłym organikiem:whistling: Podobno organik jest bardziej odporny na idiotopodobnych ludzi, a ja mam zamiar moją padlinkę niedługo puścić w świat:wink:

Opublikowano

:polew::polew:

nie przejdzie :decayed:

Jak chcesz to dam Ci numer do człowieka który jest mistrzem w takich sprawach, doradzi czy coś da się wychapać :whistling::decayed: Korzystałem z jego usług, moja kobita również...uczciwy i rzetelny facet :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.