Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Ja pije spokojnie :grin:

To jest nas dwóch :guma: Nelson... Szykuj dupe na Andrzejki bo będziesz miał zrobione jesień średniowiecza.

Napaćkane z japca kaja

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Ja pije spokojnie :grin:

To jest nas dwóch :guma: Nelson... Szykuj dupe na Andrzejki bo będziesz miał zrobione jesień średniowiecza.

Napaćkane z japca kaja

lubi to na ostro bez wazeliny więc będzie szczęśliwy:decayed:

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Znajdziemy jakiś kompromis :grin:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

Ja pije spokojnie :grin:

Kiedy i gdzie :wink:

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Ja pije spokojnie :grin:

To jest nas dwóch :guma: Nelson... Szykuj dupe na Andrzejki bo będziesz miał zrobione jesień średniowiecza.

Napaćkane z japca kaja

lubi to na ostro bez wazeliny więc będzie szczęśliwy:decayed:

Karol jedź z nami, chłopaki zaserwują też Tobie to co najbardziej lubisz:decayed: Oczywiście z żelem Durex Play:grin:

Opublikowano

Arek bede u Ciebie ok 22 bo garuje w robocie do 21 ,moze być ?

Opublikowano
Arek bede u Ciebie ok 22 bo garuje w robocie do 21 ,moze być ?

No problem :wink:

Opublikowano
  • Autor
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

rozumiem że po wczorajszym piwie masz mega kaca :whistling: innej opcji nie widze

Opublikowano

Pany mam do sprzedania Saaba 9-5 2.3Turbo 260Km , Septronic, 2007 rok , oryginalny przebieg 115000 tys właśnie stuka , full opcja , sedan , z kompletem zimówek , w niedziele przyjade nim na spota .

Ktoś byłby zainteresowany ? :D

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

rozumiem że po wczorajszym piwie masz mega kaca :whistling: innej opcji nie widze

Nie no co ty :wink:

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

rozumiem że po wczorajszym piwie masz mega kaca :whistling: innej opcji nie widze

Nie no co ty :wink:

W takim razie musisz zmienić forum, tutaj same alkoholiki:decayed:

Opublikowano

No nie przesadzaj dzis nie piję ale za to po żonę muszę jechać do klubu :banan:

Opublikowano

ja dopiero startuje na wroclaw:thumbdown:

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Jak Ty działasz masz jakiś program wgrany ?

Opublikowano

gniady jak tam hamulce ogarnołeś

Opublikowano

kurna koniec roboty dopiero :facepalm: arek zaraz wyjeżdżam do Ciebie :)

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Jak Ty działasz masz jakiś program wgrany ?

Taki jedyny oryginalny :decayed:

Opublikowano
Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Jak Ty działasz masz jakiś program wgrany ?

Taki jedyny oryginalny :decayed:

Z limitowanej edycji!

Opublikowano

a spytam co sądzicie o oponach zimowych bieżnikowanych macie jakieś doświadczenia

Opublikowano
a spytam co sądzicie o oponach zimowych bieżnikowanych macie jakieś doświadczenia

Odpuść sobie, jeździ się dość c**jowo:wink:

Wejdźcie na tablicę Kaja, jebniecie ze śmiechu co tam bajer leci:polew:

Opublikowano
a spytam co sądzicie o oponach zimowych bieżnikowanych macie jakieś doświadczenia

Odpuść sobie, jeździ się dość c**jowo:wink:

Wejdźcie na tablicę Kaja, jebniecie ze śmiechu co tam bajer leci:polew:

+1, najgorsze c**jstwo, jakie kiedykolwiek ktoś mógł wyrobić. Przestań s to tablico nakurwiaj węgorza :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.