Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przesiał któryś z was z przypadkiem kartę z PayPass'em? Dziś mi z konta opędzlowali 400zł, robili w jedym sklepie zakupy 15 razy. :facepalm: Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy coś? Na policji jak zwykle powiedzieli żebym podał adres, nazwisko i nr buta sprawcy... :facepalm:

Mi tez skroili kasę z konta idź do banku i zareklamuj kwotę zwrócą Ci :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przesiał któryś z was z przypadkiem kartę z PayPass'em? Dziś mi z konta opędzlowali 400zł, robili w jedym sklepie zakupy 15 razy. :facepalm: Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy coś? Na policji jak zwykle powiedzieli żebym podał adres, nazwisko i nr buta sprawcy... :facepalm:

Tyle razy tłumacze... karty kredytowe, inne płatności online przez różnego rodzaju zgłaszanie danych karty to najprostszy sposób na dostanie się do pieniędzorów innej osoby... ludzie dalej myślą, że posiadanie karty kredytowej to jakiś statut :facepalm:

Składaj reklamację do Banku bo policja to piz*ioszki i nic nie zrobią a jest szansa, że bank odda kasę.

Opublikowano
Przesiał któryś z was z przypadkiem kartę z PayPass'em? Dziś mi z konta opędzlowali 400zł, robili w jedym sklepie zakupy 15 razy. :facepalm: Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy coś? Na policji jak zwykle powiedzieli żebym podał adres, nazwisko i nr buta sprawcy... :facepalm:

Tyle razy tłumacze... karty kredytowe, inne płatności online przez różnego rodzaju zgłaszanie danych karty to najprostszy sposób na dostanie się do pieniędzorów innej osoby... ludzie dalej myślą, że posiadanie karty kredytowej to jakiś statut :facepalm:

Składaj reklamację do Banku bo policja to piz*ioszki i nic nie zrobią a jest szansa, że bank odda kasę.

a jest, że nie odda?

Opublikowano

Tyle razy tłumacze... karty kredytowe, inne płatności online przez różnego rodzaju zgłaszanie danych karty to najprostszy sposób na dostanie się do pieniędzorów innej osoby... ludzie dalej myślą, że posiadanie karty kredytowej to jakiś statut :facepalm:

Składaj reklamację do Banku bo policja to piz*ioszki i nic nie zrobią a jest szansa, że bank odda kasę.

Mi koleś na infolinii kazał reklamować . Ja miałem transakcje robione w stanach w USD nie duże sumy ale były 3 a 4 odrzucili bo karta została zablokowana przez bank

Opublikowano

nie działa. z tym rowerem?

Opublikowano

Okradają konta oleśniczan - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

nie działa. z tym rowerem?

Rower to już pewnie dawno na części albo w innym mieście cieszy się nim nowy klient :kwasny:

Opublikowano
Okradają konta oleśniczan - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

nie działa. z tym rowerem?

Rower to już pewnie dawno na części albo w innym mieście cieszy się nim nowy klient :kwasny:

z wielu komentarzy wychodzi, że kaufland

Opublikowano
Okradają konta oleśniczan - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

nie działa. z tym rowerem?

Rower to już pewnie dawno na części albo w innym mieście cieszy się nim nowy klient :kwasny:

z wielu komentarzy wychodzi, że kaufland

Pewnie tak ale E.Leclerc tez nie jest święty :decayed: więcej place tam niż w kaufie

Opublikowano
Okradają konta oleśniczan - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

nie działa. z tym rowerem?

Rower to już pewnie dawno na części albo w innym mieście cieszy się nim nowy klient :kwasny:

z wielu komentarzy wychodzi, że kaufland

Pewnie tak ale E.Leclerc tez nie jest święty :decayed: więcej place tam niż w kaufie

wiem co tam się tnie :guma:

Opublikowano

Ponoć w lecelrcu i inter marche na bankomatach były skanery . Tylko najlepsze jest to ze mnie skroili a ja wcale nie korzystam z bankomatu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Pany znacie firmę Magneti Marelli ??

Opublikowano
Ponoć w lecelrcu i inter marche na bankomatach były skanery . Tylko najlepsze jest to ze mnie skroili a ja wcale nie korzystam z bankomatu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Pany znacie firmę Magneti Marelli ??

znacie

Opublikowano

Mam w planie zakupić kable zapłonowe , ale BOSCH kosztuje 360zł NKG 329zł a za to MAGNETI MARELLI 185zł jak dla mnie i się zastanawiam nad nimi . A i SENTECH za jakieś 150zł ale to odpada od razu :decayed:

Opublikowano
Mam w planie zakupić kable zapłonowe , ale BOSCH kosztuje 360zł NKG 329zł a za to MAGNETI MARELLI 185zł jak dla mnie i się zastanawiam nad nimi . A i SENTECH za jakieś 150zł ale to odpada od razu :decayed:

ja to tylko rechoty :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pochwa - lony :decayed:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Mam w planie zakupić kable zapłonowe , ale BOSCH kosztuje 360zł NKG 329zł a za to MAGNETI MARELLI 185zł jak dla mnie i się zastanawiam nad nimi . A i SENTECH za jakieś 150zł ale to odpada od razu :decayed:

Oczywiście BOSH.. mają lepszą technologię wykonania :wink:

Opublikowano
Kaju, twoich dużych kutasów do mojej d*py "szeszcz lat młotrzych":grin:

masz koorwa jak w banku! :kox:

Marzenia są dla każdego:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:

Opublikowano

wojtas sprawa multisportu wyglada tak. Placisz 205zl miesiecznie i zalatwie Ci imienna karte. Jak zdecydujesz sie teraz to juz placisz a karta bedzie od pazdziernika. Daj znac czy wchodzisz czy ktos inny bedzie bral.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.