Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co za fantasta ? :decayed:

żeby jeszcze jakiś nowy :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A taki jeden :) I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków :)

Opublikowano
A taki jeden :) I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków :)

Zdejmij koło ale koniecznie tylne prawy i zamień je z przednim lewym

Opublikowano
A taki jeden :) I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków :)

Zdejmij koło ale koniecznie tylne prawy i zamień je z przednim lewym

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
I wkońcu co trzeba rozkręcić żeby dostać się do tych silniczków :)

przeczucie mi mówi że trzeba rozkręcić Audi :wink:

Opublikowano

siedze se kierwa na Kochanowskiego u was w mieście,4-pak się skończył,kompan śpi jak dziecko i ja się pytam jak tu żyć ? :grin: na stację daleko :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

możesz zawsze na morskim oku się przekąpać w wolnej chwili :decayed:

Opublikowano
:grin: dalej,wpadać bo jutro na Częstochowę jadę z rańca :doh:
Opublikowano

:hi:

Hornet, rzuć foto z wymiarami to będziem działać :decayed:

Btw Oca a jak z Twoim adapterem?

Opublikowano
:hi:

Hornet, rzuć foto z wymiarami to będziem działać :decayed:

Btw Oca a jak z Twoim adapterem?

Jak tylko dorwę wymiary to dam znać.. chyba, że plan ulegnie zmianie :whistling:

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

siedze se kierwa na Kochanowskiego u was w mieście,4-pak się skończył,kompan śpi jak dziecko i ja się pytam jak tu żyć ? :grin: na stację daleko :facepalm:

boś piczong.. trzeba było dawać znaka, że w mieście rozkoszy jesteś... raz dwa by się coś zorganizowało.

Opublikowano
:grin: dalej,wpadać bo jutro na Częstochowę jadę z rańca :doh:

Wiśnia nie zachowuj się jak pipa, tylko daj znać wcześniej:wink:

Opublikowano

Hornet dostales moze moje pw? Daj cos znac

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

dostalem ale teraz nic nie poradze.

Jak sie komus nudzi to niech podjedzie do muchy bo nudzi mi sie....

Opublikowano

Spoko spoko

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Btw Oca a jak z Twoim adapterem?

Dzisiaj będą dane :decayed: jakoś nie moglem się zabrać :doh: ale dziś muszę

Opublikowano

Panowie, szukam jakiegoś skanera z duplexem i podajnikiem. Wie ktoś skąd takie coś mogę tanio wyhaczyć? Musi skanować na kolorowo, wystarczy 600dpi, podajnik na kilkanaście kartek i obowiązkowo duplex - skanowanie dwustronne za jednym przebiegiem. Skanowanie do pdf. Macie jakieś dojścia?

Opublikowano

Dlaczego jaskiniowcy ciągneli swoje kobiety po ziemi za włosy? Bo ciągnięte za nogi napełniały się błotem.

Opublikowano

i jednak kolega co mi pisał na priv miał rację :) pod kierownicą był silniczek i on nie działa wykręciłem go i muszę kupić , wogóle nie pracuje ten silniczek otworzyłem go i nic :)

Opublikowano
i jednak kolega co mi pisał na priv miał rację :) pod kierownicą był silniczek i on nie działa wykręciłem go i muszę kupić , wogóle nie pracuje ten silniczek otworzyłem go i nic :)

Mi jak siadł silniczek to wymieniałem jak opisałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.