Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za ultra mega ulep ?! :decayed:

A choooy wie... najpierw myslalem ze sie spalil...ale to chyba poczatki rat`a.

Goldik stówaaaaa!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi::hi::hi:

już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu :D

Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan::banan::banan:

Kpl bose czy same glosniki?

Napaćkane z japca kaja

ja miałem fabryczne bose tylko z racji iż jestem muzyk/akustyk to powoli zaczynałem słyszeć pogarszanie jakości dźwięku i rypnąłem nowy komplecik głośników z B7 , a wzmaka troszku podciągnąłem , powymieniałem nowe lepsze tranzystorki i śmiga :D

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Co to za ultra mega ulep ?! :decayed:

A choooy wie... najpierw myslalem ze sie spalil...ale to chyba poczatki rat`a.

Goldik stówaaaaa!

Arek a Ty byś nie skołował jeszcze paru butelek ? :decayed::whistling:

Opublikowano

goldik wszystkiego naj... wypijemy Twoje zdrowie...

zabawa trwa :banan: Gniady żałuj, że Cię nie ma :kwasny:

Opublikowano
goldik wszystkiego naj... wypijemy Twoje zdrowie...

zabawa trwa :banan: Gniady żałuj, że Cię nie ma :kwasny:

Goldik Twoje zdrowie poszło od.wszystkich na weselu :decayed:

Chopin rzuć ile chcesz jeszcze... popytam :wink:

Opublikowano
goldik wszystkiego naj... wypijemy Twoje zdrowie...

zabawa trwa :banan: Gniady żałuj, że Cię nie ma :kwasny:

Goldik Twoje zdrowie poszło od.wszystkich na weselu :decayed:

Chopin rzuć ile chcesz jeszcze... popytam :wink:

tyle samo co ostatnio było by idealnie , ale jak bedzie mniej to też sie nie obraże :D

Opublikowano

dzieki dziewczynki:hi:

Opublikowano
dzieki dziewczynki:hi:

Jak Wisła płynie do Gdańska niech Ci stoi jak lanca ułańska

Opublikowano
Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi::hi::hi:

już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu :D

Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan::banan::banan:

szczurek na gume cza uważac :grin::grin: Chopin no problem :D Zeby taki grubas sie uj***ł to szok. ale połatali pokleili i smiga. Tera tylko cza opic to furtkie coby nie odpadła :grin:

Opublikowano

Japie... jak zwykle mój super mega wypasiony telefon musiał wybrać najlepszy moment i się rozładować :kwasny::facepalm: sorry chopin ( a bylem już w Bykowie )

Opublikowano

Wszystkie pijoki Wrocławskie w terenie :grin::grin: a ja nie dopity :kwasny:

Opublikowano

Paciuloki już pewnie śpią przytulone na farmie ,piję drinki obejrzałem''Nocny pociąg z mięsem''i dalej przez te nocki spać nie mogę.

Opublikowano
Wszystkie pijoki Wrocławskie w terenie :grin::grin: a ja nie dopity :kwasny:

539621_401657883268613_679628060_n.jpg

:grin:

Opublikowano
Japie... jak zwykle mój super mega wypasiony telefon musiał wybrać najlepszy moment i się rozładować :kwasny::facepalm: sorry chopin ( a bylem już w Bykowie )

Dobry wieczór 15 złotych kosztuje ładowarka samochodowa dobranoc.

Opublikowano
Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi::hi::hi:

już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu :D

Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan::banan::banan:

szczurek na gume cza uważac :grin::grin: Chopin no problem :D Zeby taki grubas sie uj***ł to szok. ale połatali pokleili i smiga. Tera tylko cza opic to furtkie coby nie odpadła :grin:

Cwiara masz u mnie dobrą łyche chyba że wolisz browca albo wóde :) no problem , zapraszam serdecznie :D

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ----------

Japie... jak zwykle mój super mega wypasiony telefon musiał wybrać najlepszy moment i się rozładować :kwasny::facepalm: sorry chopin ( a bylem już w Bykowie )

Oca odbijemy za tydzień :D

Opublikowano

Nie ma problemu, ale pod warunkiem ze razem opierdolimy jak bociana na stojąco :grin::grin:

Opublikowano
Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi::hi::hi:

już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu :D

Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan::banan::banan:

szczurek na gume cza uważac :grin::grin: Chopin no problem :D Zeby taki grubas sie uj***ł to szok. ale połatali pokleili i smiga. Tera tylko cza opic to furtkie coby nie odpadła :grin:

Cwiara masz u mnie dobrą łyche chyba że wolisz browca albo wóde :) no problem , zapraszam serdecznie :D

on lubi litra. a że prosty rachunek: litr - cwiara = 0,7 to już wiadomo, czego oczekuje :decayed:

Opublikowano
Japie... jak zwykle mój super mega wypasiony telefon musiał wybrać najlepszy moment i się rozładować :kwasny::facepalm: sorry chopin ( a bylem już w Bykowie )

Dobry wieczór 15 złotych kosztuje ładowarka samochodowa dobranoc.

:polew: wyobraź sobie że pożyczyłem Ciotce wczoraj żeby kuzynka mogła grać na telefonie w czasie jazdy :grin:

Opublikowano
Nie ma problemu, ale pod warunkiem ze razem opierdolimy jak bociana na stojąco :grin::grin:

no kurcze ja Cie zapraszałem na góre co by opić od razu żeby nie było że trzeźwy wracasz ode mnie :grin::grin::grin:

ale nie chciałeś to co poradze :D:polew:

Opublikowano

Kierowce musze zorganizowac. Ale ledwo co przyjechalem do domu a kumpel juz bimberkiem poczestował i auto zostało u niego :grin::grin:

Opublikowano
Kierowce musze zorganizowac. Ale ledwo co przyjechalem do domu a kumpel juz bimberkiem poczestował i auto zostało u niego :grin::grin:

no to Pany za tydzień organizować się do mnie na wieczorek "żegnamy lato na bogato" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.