Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1375751_531031043643510_66049017_n.png

oca, znasz tego paska? :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek pilnie się ze mną skontaktuj, 792-486- cztery siedem dwa:wink:

Opublikowano
Arek pilnie się ze mną skontaktuj, 792-486- cztery siedem dwa:wink:

Daj mi 30-40min...będę dzwonił

Opublikowano
  • Autor

Audi Quattro Lubin ? Tablica.pl

k**wa ale lalka... :slina::shock3:

cena też jest rozsądna jak na jeden z ok 200 sztuk ocalałych :whistling:

Opublikowano

wrzuć w battalion :jerk:

Opublikowano
Opublikowano

Pozdro dla kierownika ciemnego avanta S4 b5 z blachami DB, jakąś godzinkę temu pomrugane na Milenijnym :hi:

Opublikowano
  • Autor

ten nie posiada magicznego przełącznika który robi banana na twarzy

quattro-007-240x160.jpg

Opublikowano
Audi Quattro Lubin ? Tablica.pl

k**wa ale lalka... :slina::shock3:

cena też jest rozsądna jak na jeden z ok 200 sztuk ocalałych :whistling:

Kolega miał taką wersję ''GT'' z czterema małymi kwadratowymi lampami z przodu piękny odgłos dawał . Ale tyle kasy to przesada.

Opublikowano

Witam Kolegów, szukam u Was pomocy. Mianowicie chcę kupić B7 3.0 TDI i szukam Kolegi który sprawdził by mi autko pod względem silnika, czyli diagnostyka. No i jakiejś porady. Było by miło o odpowiedź bo do niedzieli muszę się zdecydować. Czekam na odp. na forum email [email protected] lub tel 500-253-558 pozdro Tomasz.

Opublikowano

Hornet, pan do Ciebie :grin:

Opublikowano

Kaju ja z okolicy Ole :P heh czekam na konkret bo autko niby ok ale zawsze lepiej jak ktoś z boku popatrzy.

Opublikowano

daj na PW lokalizacje

Opublikowano
Hornet, pan do Ciebie :grin:

Wylewkę mam :decayed:

Opublikowano
Hornet, pan do Ciebie :grin:

Wylewkę mam :decayed:

aa to przelewaj, przelewaj :kox:

Opublikowano

Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?

Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.
Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.

gniady k**wa no lej te cole lej! bo chce mi sie pić :grin:

Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.

gniady k**wa no lej te cole lej! bo chce mi sie pić :grin:

Jak żeś mnie wypatrzył piję Tullamore Dew z colą .:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.