Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.

gniady k**wa no lej te cole lej! bo chce mi sie pić :grin:

Jak żeś mnie wypatrzył piję Tullamore Dew z colą .:grin:

kaju nie śpi, kaju czuwa :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?
Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.

gniady k**wa no lej te cole lej! bo chce mi sie pić :grin:

Jak żeś mnie wypatrzył piję Tullamore Dew z colą .:grin:

kaju nie śpi, kaju czuwa :grin:

Spokojnie... pilnuję Cię :whistling:

Opublikowano

Spokojnie... pilnuję Cię :whistling:

Ty mnie? :whistling:

Opublikowano

Spokojnie... pilnuję Cię :whistling:

Ty mnie? :whistling:

tak :decayed:

Opublikowano

Spokojnie... pilnuję Cię :whistling:

Ty mnie? :whistling:

tak :decayed:

dobrze tato :decayed:

Opublikowano

skarbona dzwoniłeś do mnie... co chciałeś?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Hej jajcarowie ja poważnie mówie... Jak możecie to dajcie jakieś info gdzie auto sprawdzić. Ja mieszkam 7 k od Oleśnicy a autko stoi pod Wrocławiem. Pomoże ktoś?

Pokaż ogłoszenie tego auta:wink:

Opublikowano

Śiemanko :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Ludzie to są cymbały.

AUDI S4 2.7 BITURBO 265 KM (3599930316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Stała jeszcze rok temu za 15k, gość wręcz prosił się, aby ją zabrać. Ale oglądał ją dla mnie józek i powiedział, że szrot:grin: A teraz ktoś postanowił zrobić biznes:decayed:

Opublikowano

Wysprzątałem dzisiaj swoją norę :banan: w 8h...taki syf był :facepalm:

Ale teraz to ja mogę rezać :kox:

CAM00457.jpg

Opublikowano

trochę ta czerwień na firankach nie pasuje ale ogólnie spoko.

Ręka teściowej :disgust:

Opublikowano

trochę ta czerwień na firankach nie pasuje ale ogólnie spoko.

Ręka teściowej :disgust:

skoro już o tych egzemplarzach mowa, to... ciach babke w pJach, a teściowo f klatkJe pJesriowo :drunk:

Opublikowano

zalegają u mnie dwie końcówki drążka Ms do b5 oddam za 25 zł za szt i tak w przyszłym roku zmieniam cały komplet dalej na ms i następne 4 latka z głowy

Opublikowano

link do ogłoszenia jutro jadę pisać papiery a w tyg. sprawdzam gdzieś we wro czy aso czy ktoś z polecenia nie wiem, mało kto chce pomóc. Jedynie Kaju dał mi kilka wskazówek ale na sucho i tak nie ogarniam.

Audi A4 37900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl

Opublikowano
link do ogłoszenia jutro jadę pisać papiery a w tyg. sprawdzam gdzieś we wro czy aso czy ktoś z polecenia nie wiem, mało kto chce pomóc. Jedynie Kaju dał mi kilka wskazówek ale na sucho i tak nie ogarniam.

Audi A4 37900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl

wygląda całkiem ładnie. Jak chcesz sprawdzić autko, możesz poprosić mojego mechanika:

TOM CAR Wysocki | Mechanika Pojazdowa – naprawimy każde auto…

Tomek 668 125 969

Są to obrzeża Wrocławia (nie wiem, gdzie dokładnie gość mieszka, bo DWR to też nie jest miasto, a okolice). Tak czy inaczej, możesz podjechać do niego (tylko zadzwoń wcześniej, zapytaj czy ma czas). Może sprawdzić VAGiem i ogólnie sprawdzić w jakim stanie.

Nawet jeśli auto będzie stało kawał drogi dalej, myślę, że warto podjechać (jak się przejedziesz kawałek, stwierdzisz sam, czy wszystko ok i czy Ci autko pasuje).

Opublikowano

Dzięki za odp qrczak, płapałem już gościa który pojedzie razem ze mną do auta i podepnie się. Ale nie ukrywam że opinia 2 mechów to nigdy nie zawadzi. Tak czy siak zadzwonię i też się ustawię jeżeli będzie miał czas.

Opublikowano

Masternak przegrał trudno i tak wrzuciłem 1,5 kilo skrzydełek na grilla .Jak ktoś kupuje cichobieżki w gino rossi to jest promocja druga para za zeta...Klitschko wchodzi na ring.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.