Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest syn o 2:05 przyszedł. 3080 g 52 cm. :wink:

Taki mały i już chodzi? lol :P Gratulacje Tatusiu xD

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

Ćwiara, jeżeli jesteś kiedy możemy się spotkać? Auto w domu już jest trzeba trochę w nim pogrzebać. Reszta na PW. Pozdro.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam Tomek B7 juz Twoja? :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Heh. W tym samym momencie pisalismy posta :grin:

Opublikowano

Emil gratki syna!! Grunt żeby zdrowy był :wink: Tomek gratki fury, tylko wiecej Grzechowi mojej flaszki nie dawaj, bo chłonie co moje jak gąbka, już mi cały wagon jest dłużny, nie wypłaci sie :polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor
Walczyłem wczoraj w garażu do 1 w nocy z tymi szybami ale nie mam pomysłu jak je przeprogramować zeby szyba nie odbijała przy końcu. Są tam jakieś krańcówki czy trzeba zakodować to w silniku ?

Przełącznikiem szyb nie idzie programowanie ?

od tego zacząłem ale przy podnoszeniu w automacie cofająsię po oporze

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Szczurek ja wczoraj wymieniłem pompe o północy skończyłem w poniedziałek padakę odsyłam do Toma

czekałem na telefon :wink:

Opublikowano

:hi:

gratulacje Emil!!

chyba jutro przyjade na spota tramwajem :decayed:

Opublikowano
Jak tam Tomek B7 juz Twoja? :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Heh. W tym samym momencie pisalismy posta :grin:

Taaa auto już u mnie, wrażenia z jazdy .... miód malina, banan na całości.

Moja mi ostatnio mówiła że jakiś dziwny jestem bo wiem o czym myśli, na Ciebie też się przenosi? Hehe :P

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Emil gratki syna!! Grunt żeby zdrowy był :wink: Tomek gratki fury, tylko wiecej Grzechowi mojej flaszki nie dawaj, bo chłonie co moje jak gąbka, już mi cały wagon jest dłużny, nie wypłaci sie :polew:

Napaćkane z japca kaja

Karol, należało mu się że tak to ujmę :P

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Umykam podziałać na dworze, Grzechu jak coś taj info na kom. Pozdro Panowie i miłego.

Opublikowano
Jest syn o 2:05 przyszedł. 3080 g 52 cm. :wink:

Gratulacje :wink:

Btw wytargałem w końcu ten yebany tłumik drgań :faceplam: ale sprężarka klimy musiała zrobić wylot :faceplam: graty już zamówione, w poniedziałek odbieram i składam te puzzle...

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

testy sprzętu :kox:

DSC_0140.NEF.jpg

DSC_0055.NEF.jpg

:kox:

Opublikowano

On tak ładnie wylizał ?:wink:

ładne foty robi ten 3200. Bawisz się już ustawieniami czy na auto śmiga ?

Opublikowano

Oczywiście :naughty: ...taka tresura :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

ładne foty robi ten 3200. Bawisz się już ustawieniami czy na auto śmiga ?

Auto użyłem tylko raz...na próbę :wink: lecę cały czas na manualu :wink: no i czasem użyje tematycznych

I leci do mnie już FishEye :naughty::banan:

Opublikowano

Jakie szkło tam masz? Ja zakupiłem sobie teraz teleobiektyw 70-300. Ma zooma j**any :grin:

Opublikowano
Jakie szkło tam masz? Ja zakupiłem sobie teraz teleobiektyw 70-300. Ma zooma j**any :grin:

18-105 :wink: 70-300 też będzie...ale za miesiąc po dziesiątym :grin:

Opublikowano

equ9emy3.jpg

Tak na szybko co kilka dni temu upolowalem.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

:shock3::shock3:

On tak nisko leciał, czy tak go ognisko 300 ściągnęło? :shock3: Co to za Nikon?

Opublikowano

Leciał na wysokosci chyba 300m, przy ogniskowej 300 robione. A body to stary poczciwy D60.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

A tu wysokosc przelotowa 11km

agaza2ab.jpg

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Może doczekam się własnego teleobiektywu to też się pobawię... w podglądanie sąsiedztwa :eusathink::whistling::grin: Jak na razie jara mnie makro :kox: Przy okazji rybiego oka chyba się pokuszę na stałkę :whistling:

Bez jakiejkolwiek obróbki:

2DSC_0041.NEF

Opublikowano

To z dzisiaj :decayed: Tez surowe oczywiscie

DSC_0044.jpg

DSC_0175.jpg

Opublikowano

Aaaaaaaaaaale ma zęby.... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.