Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobry, dobry :decayed: Pół tony akumulatorów kupione to dobry :wink:

Od Gniadego juz brales?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Gniady jeszcze się nie pojawił :wink:

Opublikowano
Na tym papierze jak sie dobrze zaczepisz to zyc nie umierac

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Wiem, dlatego siedze tam po robocie kokejne 8h :decayed: odyebie miesiąc i praca na nowych automatach numerycznych już nagrana :banan:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

Oddałem altka do regeneracji w końcu... Na Bardzką. Łożyska + sztoki + przetoczenie ośki = 120zł :whistling: Wydaje mi się, że bez tragedii :wink:

Regulator w porządku na szczęście :decayed:

Opublikowano

:hi:

ile osi będziesz programował na tym CNC ?

i jeszcze pytanie będziesz robił projekt+program czy tylko guzikowanie ?

Opublikowano

Panowie juz mnie tu długo nie było co słychać jak tam widzę po postach ze niektórym sie pozmieniało.

wracam w piątek po długim urlopie tez z naładowanym aku.

Opublikowano
Na tym papierze jak sie dobrze zaczepisz to zyc nie umierac

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Wiem, dlatego siedze tam po robocie kokejne 8h :decayed: odyebie miesiąc i praca na nowych automatach numerycznych już nagrana :banan:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

Oddałem altka do regeneracji w końcu... Na Bardzką. Łożyska + sztoki + przetoczenie ośki = 120zł :whistling: Wydaje mi się, że bez tragedii :wink:

Regulator w porządku na szczęście :decayed:

A jesteś w stanie wytoczyć wałek rozrządu? B-)

Dzisiaj na krakowskiej mijałem czarny worek z motocyklistą w środku, jakaś k**wa wyjechała z bocznej na czerwonym :kwasny:

Opublikowano
:hi:

ile osi będziesz programował na tym CNC ?

i jeszcze pytanie będziesz robił projekt+program czy tylko guzikowanie ?

Szczerze Ci powiem, że jeszcze nie znam szczegółów. Wczoraj było pierwsze spotkanie, tzn bhp i te inne pierdolamento. Jutro kontynuacja i mam nadzieje jakieś konkrety :wink:

Teraz pracuję na automatach tokarskich ale to stare rumple, 6-cio wrzecionowe Gildemeister i małe rewolwerówki.

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

A jesteś w stanie wytoczyć wałek rozrządu? B-)

Dzisiaj na krakowskiej mijałem czarny worek z motocyklistą w środku, jakaś k**wa wyjechała z bocznej na czerwonym :kwasny:

Na sprzęcie jaki mam dostępny w tej chwili, niestety nie :thumbdown:

A na krakoskiej...no cóż, ryzyko "zawodowe" :facepalm: Jak Cię nie usłyszą to nie zobaczą :facepalm: Dlatego też latam z pustym obciętym kominem :whistling:

Opublikowano
Na tym papierze jak sie dobrze zaczepisz to zyc nie umierac

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Wiem, dlatego siedze tam po robocie kokejne 8h :decayed: odyebie miesiąc i praca na nowych automatach numerycznych już nagrana :banan:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

Oddałem altka do regeneracji w końcu... Na Bardzką. Łożyska + sztoki + przetoczenie ośki = 120zł :whistling: Wydaje mi się, że bez tragedii :wink:

Regulator w porządku na szczęście :decayed:

Ja tam woze z warsztatu alternatory i rozruszniki do naprawy. Ceny maja ok , i przykladaja sie do pracy :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Ja tam woze z warsztatu alternatory i rozruszniki do naprawy. Ceny maja ok , i przykladaja sie do pracy :wink:

Zauważyłem :wink: Od razu przy mnie rozebrał i obgadał co i jak :wink: Kumpel pracujący w serwisie maszyn budowlanych też tam wszystko wozi, z jego polecenia tam dotarłem :wink:

Opublikowano
:hi:

ile osi będziesz programował na tym CNC ?

i jeszcze pytanie będziesz robił projekt+program czy tylko guzikowanie ?

Szczerze Ci powiem, że jeszcze nie znam szczegółów. Wczoraj było pierwsze spotkanie, tzn bhp i te inne pierdolamento. Jutro kontynuacja i mam nadzieje jakieś konkrety :wink:

Teraz pracuję na automatach tokarskich ale to stare rumple, 6-cio wrzecionowe Gildemeister i małe rewolwerówki.

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

A jesteś w stanie wytoczyć wałek rozrządu? B-)

Dzisiaj na krakowskiej mijałem czarny worek z motocyklistą w środku, jakaś k**wa wyjechała z bocznej na czerwonym :kwasny:

Na sprzęcie jaki mam dostępny w tej chwili, niestety nie :thumbdown:

A na krakoskiej...no cóż, ryzyko "zawodowe" :facepalm: Jak Cię nie usłyszą to nie zobaczą :facepalm: Dlatego też latam z pustym obciętym kominem :whistling:

Czyli jak domniemywam będziesz operatorem CNC. Czyli ustawić sztukę, zbazować, ewentualnie wprowadzić poprawki w programie itp. Ja mam ludzi którzy obsługują centra 5-axis i to jest przyszłość i jednego programistę 6 lat w zawodzie i jemu muszę bulić xxxxx zł ale on robi mi coś takiego :

Nelson na tokarce to nikt Ci wałka nie zrobi.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Ja pier**le jak komuś trzeba było pomóc to pomagałem jak ja potrzebuję to nie ma nikogo....

Qrczak daj znaka co i jak i ile udało Cię się zbić $$$$$

Pozew wczoraj złożony oo rozwód więc czekam na sprawę.... zaczynam wszystko od początku.... szukam pracy bo w lutym pozamykam projekty.

:co: co autor miał na myśli ?

Opublikowano
  • Autor

Szymeniu jest opcja zeby kiedys w wolnym czasie zobaczyc twoje maszyny czy to tajemnica produkcji?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zapraszam w styczniu do mnie na halę. A jeśli masz ciśnienie żeby popatrzeć to pogadamy na spocie i wtedy Cię zabiorę tu i tam :wink:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Na początku roku jeszcze będzie do obejrzenia to :

- YouTube

ATMSolutions WaterJet głowica 5D - YouTube

Opublikowano
  • Autor

Pytalem sie bo ostatnio troche jezdze sluzbowo po firmach i ogarniam co i na jakiej zasadzie dziala gdyby przyszlo mi sie przekwalifikowac

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja już chyba jestem pier..nięty... właśnie wróciłem od młodego... młoda jakby się łamał albo gra.... nic czas pokaże...

Szymuś lepiej, żebym Cię nie spotkał bo Pan S...j pyta o ofertę i wychodzi na to, że jestem niesłowny... masz czas do jutra do 12:00

Opublikowano
Ja już chyba jestem pier..nięty... właśnie wróciłem od młodego... młoda jakby się łamał albo gra.... nic czas pokaże...

Szymuś lepiej, żebym Cię nie spotkał bo Pan S...j pyta o ofertę i wychodzi na to, że jestem niesłowny... masz czas do jutra do 12:00

Wziąłem sobie do serca. Zjebałem coś z pocztą mam w nadawczej od piątku 28 wiadomości nic nie wyszło. Ogarniam kuwetę. Wgrywam od nowa outlooka itp. Ni nerwuj sia. A młodą trzeba udobruchać.

Opublikowano
A młodą trzeba udobruchać.

albo lać, chyba za dobrze miała.

Opublikowano

Spokojnie.. czas czas i jeszcze raz czas.....

Ogarnij to jakoś albo na jakiś hosting zapodaj bo wiesz... tam jak się mówi że się wyśle to trzeba być fair i wysłać. Sam wiesz, że tą stronę się pielęgnuje :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Opublikowano

Czyli jak domniemywam będziesz operatorem CNC. Czyli ustawić sztukę, zbazować, ewentualnie wprowadzić poprawki w programie itp. Ja mam ludzi którzy obsługują centra 5-axis i to jest przyszłość i jednego programistę 6 lat w zawodzie i jemu muszę bulić xxxxx zł ale on robi mi coś takiego :

Znając życie pewnie tak...to tylko kurs, papierek. Później będę szukał pracy w której będę mógł się rozwijać dalej bo w obecnej to co najwyżej mogę się cofać :thumbdown: Najważniejsze, że chęci do pracy i nauki są :wink:

A produkcja detalu :shock3::slina::kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Szymeniu jest opcja zeby kiedys w wolnym czasie zobaczyc twoje maszyny czy to tajemnica produkcji?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Ekhm... :whistling: Nie zapomnijcie o mnie :naughty: Też bym sobie pooglądał takie cudeńka :kox:

Opublikowano

Czyli jak domniemywam będziesz operatorem CNC. Czyli ustawić sztukę, zbazować, ewentualnie wprowadzić poprawki w programie itp. Ja mam ludzi którzy obsługują centra 5-axis i to jest przyszłość i jednego programistę 6 lat w zawodzie i jemu muszę bulić xxxxx zł ale on robi mi coś takiego :

Znając życie pewnie tak...to tylko kurs, papierek. Później będę szukał pracy w której będę mógł się rozwijać dalej bo w obecnej to co najwyżej mogę się cofać :thumbdown: Najważniejsze, że chęci do pracy i nauki są :wink:

A produkcja detalu :shock3::slina::kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Szymeniu jest opcja zeby kiedys w wolnym czasie zobaczyc twoje maszyny czy to tajemnica produkcji?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Ekhm... :whistling: Nie zapomnijcie o mnie :naughty: Też bym sobie pooglądał takie cudeńka :kox:

Cudeńka to dopiero będą właśnie na wiosnę. Na razie co prawda po jednej maszynie z różnych dziedzin, ale powoli będziemy coś myśleć :grin:

docelowo za kilka lat podprodukcja (koncerny) tłoki, głowice, wały korbowe, bloki itp. itd. a na teraz części rowerowe, matryce, formy i chooy wie co jeszcze

Opublikowano
  • Autor

Ekhm... :whistling: Nie zapomnijcie o mnie :naughty: Też bym sobie pooglądał takie cudeńka :kox:

Szymek nas przeciagnie po fabryce :-) a co do rozwoju zawodowego czy finansowego mi chyba tez juz sie sciezka skonczyla. Jak mnie nie wysla na szkolenia do azji to musze zaczac ogarniac cos sam.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Gniady naladuj pudlo bo od stycznia stalo :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.